Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman má pravdu. Alkoholici, debilové a slabí duchem jsou zastoupeni nejen ve společnosti ale rovnoměrně ve všech politických stranách. Referenda se někteří hodně bojí. Bylo by vidět, kdo plní vůli a zájmy většiny národa a kdo naopak slouží zájmům soukromým anebo zcela cizím. Jak by asi naše politická "elita" mohla argumentovat, kdyby se většina národa vyjádřila, že nechce být v NATO ? Asi by se jim argumentovalo těžko a proto je tomu potřeba předejít tím, že žádné takové referendum prostě nebude.
  • Další Jéglův kapric. Jako matematik jistě nevynikal, jinak by mohl vědět, že do té třetiny "slaboduchých" občanů se lehce vejdou všichni politici napříč politickým spektrem, dokonce tam zbude místo i pro hodně novinářů. Já jsem to chápal takto a jedničku z matiky jsem neměl. *5*
    • Ono je potřeba si uchovávat kritický pohled na věc a na nejmocnější a nejvlivnější lidi této země je to potřeba mnohonásobně.... Kdo tleská Zemanovi a Babišovi/toho musím také vzpomennout/ tak možná tleská na dalších 41 let naposledy...
  • EU nařídí zákaz referend a budoucnost potentátů a třetí říše je zajištěna na věčné časy ! *11*
    • Oprava- čtvrtá !
    • jen upozornění-čvrté říše...třetí už tu byla
  • Když náš prezident změní názor na nějaký problém 1x za 25 let, tak si myslím, že to je v pořádku a není nutné to odsuzovat (i když se to momentálně hodí mnoha jeho odpůrcům). Je mnoho lodí kteří si říkají VIP, jsou ve stranách předsedy a mění své názory na problémy třeba i 2x do roka. Na tato individua (nechci urážet slovo "lidi") si obyčejný volič musí dát velký pozor.
    • ... za vše může TV... Kdyby neukazovala v přímém přenosu opilého předsedu parlamentu (Hamáček) a Zaorálka (který jako opilecký bonus přidá opilecký "vtip"), tak by možná ani Zeman názor neměnil... a některé/ří VIP mění názory i několikrát za hodinu - Sobotka, Valachová (Biomasa II) - demise nedemise - podám nepodám ... se Zemanem je aspoň sranda ...
      Josef P.
  • Jégl za peníze napíše cokoliv
  • A zas patřičná fotka ...
    • Přesně - slaboduchost toho tvora se nedá přece maskovat do nekonečna. Toto foto přesně vyjadřuje stav toho -píp,píp,píp - sodruha konfidenta STB zemana.
    • Přesně - slaboduchost toho tvora se nedá přece maskovat do nekonečna. Toto foto přesně vyjadřuje stav toho -píp,píp,píp - sodruha konfidenta STB zemana.
    • Hezká fotka, že? Někteří ho považují za svůj symbol. *1*
  • "...smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu."

    To je zatím nejlepší vtip dneška. *1*

    Proč tak zuřivě útočí na Zemana ?

    https://www.youtube.com/watch?v=bJeUpCT6rgc

    Poslechni, stojí to za to. Prý je neomalený. Možná, ale nemá strach.
  • Článek mi přijde jako placená inzerce. Qui Bono?
    Adept na místo mj. Vrchního velitele vojsk?
    (No, vojsk-armádičky, ale s novou výzbrojí, nepřátelé by padali jako shnilé hrušky).
    • No jo, "tohleto" je taky vrchním velitelem armády. *1* *1* *1*
  • Skončil hon na Babiše a začal hon na Zemana. Jak se říká, stokrát opakovaná lež se stává pravdou a tak budou pisálkové lhát a vymýšlet proti Zemanovi to nejhorší, jenom aby se do prezidentského křesla dostal jejich favorit. Ve zprávách na ČT 1 i na Nově si páni redaktoři upraví slova prezidenta tak, aby zaujali své posluchače a tak se dozvíme, že Zeman upustí od svých vulgárních projevů, to že ve skutečnosti řekl, že upustí od svých verbálních projevů je jedno, slovíčko se, slovíčko tam, hlavně když mají něco, co by mohlo Zemanovi uškodit. Zeman skutečně někdy přestřelí a použije neslušné slovo, ale hlavně nazývá věci pravým jménem a nebojí se kritizovat tu vládní sebranku a to napříč politickým spektrem.
    • Nejde o žádný hon, ale o kritiku. Jestliže někdo zastává veřejnou funkci, musí počítat s kritikou a s tím, že se mu neodpustí ani to, co se přehlédne u řadového občana. Stačí jen vyhledat si na internetu jeho faux pas doma i v cizině. Já jako řadový občan bych si nikdy nedovolil přijít na nějakou slavností akci podnapilý. A mnohé výrazy, jež Zeman používá na veřejnosti a dokonce na mezinárodním fóru bych jako obyčejný občan nepoužil ani v kruhu svých přátel. Tím člověk ztrapňuje především sám sebe.
      • Co je dovoleno pánovi, není dovoleno volovi. Tak se s tím už konečně smiř, že jsi pouze bezvýznamná tlachající nula.
  • Ano Zeman je borec a já su havloidní kokotík.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit