Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je naštěstí pouze obecní blb. Takže světu škodit nemůže. *2*
  • Proč - jako??
    Pouze konstatování skutečnosti, jen s tím rozdílem že obecní blázen není tak nebezpečný jako tato klátícíse ožralecká prohlaná -píp,píp,píp.
  • Zeman je obecní blb a zlej troll je ruský šašek. *15*
    • Játrovko - ty máš zřejmě opravdu IQ játrovky.
    • Bravůrní, nebojím se říct nejlepší příspěvek století.- Všechny palce nahoru.
      • Čistá pravda. Tak tohle čapisrál zlej troll nerozdejchá. To zas napráská mínusů. *15*
  • Opilec a obecní blb. Lépe se Miloš Zeman ani popsat nedá. *1*
    • xyz - já jsem myslel, že popisuješ sám sebe. Na tebe by se to hodilo víc.
  • Malá, osmiletá, tapetářka Simonka dostala na sedinku a na Tiscali nesmí.
    Diskuse se tu však přesto nekoná. Protože ji soustavně ničí zlej Gayínek troll. Škoda.
    Když už si chceš hrát na holku Rybannu, tak nemluv sprostě. *1* *1*

    Než začneš něco kydat, tak si o věci něco zjisti. Já jsem kontaktovala maminku
    malé Simonky. Díky tomu vím že existují. A vím také, že hledá pro Simču hlídače
    na velké školní prázdniny. Simča se bojí, že to bude někdo odsud. *15*
    Simča je dostupná na starém emailu. Pamela@tiscali.cz
    • Jinak, zlej Rybanne trolle.
      To že si malé holky hrajou na velké, je zcela normální věc.
      Zkopčit texty z internetu zvládne i cvičená opička. A zvládla to i pomalu osmiletá Simča.
      Pamelu má Simča. Ne já. Nejsem její maminka. Takže zase laciná snaha o
      pokroucení textu. U tebe bohužel normálka. zlej humuse trolle.

      Těch bodů klidně naklikej víc. Na ně každý kašle. Všichni totiž vidí e s bodováním
      podvádíš. Pokud tě Tiscali neodpojí, tak debatu pohřbíš. Játrovka ti to napsal dobře.
      • Ty texty, co tam psala ta tvoje malá Simonka, mají k dispozici pouze na serveru Tiscali. Jsi prostě blbě placenej provokatér kliku na Tiscali a Semjon Gayínek je to co se k tobě nejvíc hodí, ty buzerante 70letej.
        • S hlasováním tu podvádíš jenom ty, multinicku zlej Semjone Gayínku trolle
          alias Rybanno alias juro alias soldere. I postavu Semjona jsi totiž stvořil ty sám.
          Teplouš asi opravdu budeš. Jsi tu jotiž jdiný kdo zde neustále Gayínkuje.
          Stařec asi opravdu budeš trolle. Když máš čas tu plácat pantem celý dny.

          Simonka kopírovala texty z MF dnes. A ty jsou na netu veřejně dostupné všem.
          Takže se prober ty ruská homokládo. *1*
    • Já se ti na tvoji vymyšlenou maminku vyseru a tvůj email si strč do p r d e l e Pamelo.
  • Opravdu je to chyba algorytmu na google ???? *1* *1* *1*
    Hledat chybu u jiných je totiž vlastní nejen Ovčáčkovi.
    • Velice výstižný názor s nímž nemohu než souhlasit. Jeho virotické padání ze schodů a přes koberec shrnutý psem, eskapáda u korunovačních klenotů, k*ndy sem a k*ndy tam, řízek chutnal jak bubble bum... To snad přesahuje i Klausovu krádež chilského pera. *1* *1* *1*
      Co si ty tupé ovce zvolily... Jak by pak ten český Šaškyland mohl civilizovaný svět brát vážně. *9* *9* *9*
      • No na poprvé to není až taková hrůza. Ovčáček to vždycky nějak okecá. No doufám že je všem jasné že týpky s prognosťáku už nikam nevolit......
        Jen by měli lidi dostat seznam aby pak nebyli překvapení že Ransdorf, Dlouhý nebo Fišer tam s nimi hákovali taky.
      • Ty jsi tak blbý jako autor článku!!!
      • ... ubožákům jako ty stačí málo ke zdání, že to ve své hlavě nemají vykradené úplně :)))
  • to není chyba! to je vlastnost!!! *1*
  • Český národ umí akorát urážet, pomlouvat, lhát, nadávat, krást, co si lid zvolil to má, teď akorát může držet s úctou ústa.
    Pokud se na toto dívá bůh, tak mu musí být s tohoto špatně. Bůh je odpouštějící, ale až mu dojde trpělivost, tak tento lid vyhladí s povrchu zemského, ale napřed nechá lid trpět, hladem, chladem a horkem. Kdo bude mít žízeň pošle mu nějakou vodu.
    Vy si nedáte pokoj, chodí se tak dlouho ze džbánem pro vodu až se........utrhne.
    • Buh se na toto nedívá, jelikož nemůže. Nemůže, protože žádný bůh není. Přestaňte už s těmi tmářskými nesmysly...
      • Bůh není, protože ho neznáš. Moje mamka zemřela a třetí den se přišla rozloučit. Přál bych ti vidět, jak krásná žena to byla. Mluvila, tak jako já s Tebou. Nejsi zde na věky, sám to jednou poznáš. Neboj, nevědomost hříchu nečiní.
        Bůh je tvořící energie, i ty máš tuto energii v sobě jinak by jsi nevytvořil hodnoty pro Své živobytí.
  • *15*
  • Jo, jo, tupci a ovce, co jste si zvolili jako svou representaci, to tam máte. Horší je, že ten ochlasta a hulvát ze IV.cenové dělá ostudu i těm kdo ho nevolili.
    • A budeme ho volit znovu a znovu, protože je zatím nejlepší prezident od vzniku naší republiky a vy co ho nemáte rádi se můžete všichni jít vycpat, kornouti.
      • Jenže tady jsi v České republice! A ta určitě není vaše a slovy Miloša Z., nepatří imigrantům, co po válce přitáhli odněkud z Orientu (oblast východně od Moravy). *1* *1* *1*
      • ... je nejlepší prezident asi jako ty nejlepší diskutér zde, srágoro :)))
      • A včem je nejlepší ??? Asi mi něco uniklo *1* *1* *1*
        Kolega napovídá že v konzumaci alkoholu, sprosťárnách a dělání ostudy. No ale co když se kolega a google mýlí........ Prosím aby jste věci uvedl na pravou míru a řekl včem vyniká. Paranoju ze 150 uprchlíků prý máte vynechat *1* *1* *1*
        • A ještě jedna věc ve které vyniká = lže - Zeman reagoval v říjnu 2013. V Otázkách Václava Moravce (kam tehdy ještě přišel, než se s moderátorem rozhádal), prezident zvedl: „Vratislav Mynář si především bude muset urychleně udělat prověrku. To je conditio sine qua non (nezbytná podmínka).“ A dodal: „Nastupují dvě možnosti – buď si tu prověrku dodělá, to znamená, že ji dostane, a pak zůstane kancléřem, anebo si ji nedodělá, pak přestane být kancléřem a já si budu shánět kancléře nového.“
        • Též vyniká svou první otázkou, když někam přijde = Nebyl by popelníček? :-)
        • A následuje vodopád pádných a věcných argumentů doplněných hlasováním *1* *1* *1*
        • Tobě se to vysvětlit nedá a víš proč, protože máš slepičí mozek.
    • Ty jsi ho určitě nevolil nebo už máš české občanství?:-))))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit