Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Zeman je znám svým politickým,až drastickým "humorem".A ať to vezmu z kteréhokoliv konce,nebo začátku,už to není ani v náznaku sociální demokrat.Pro levici to je škoda veliká,pro pravici pomoc veliká.Je tady stále vidět a cítit na hony pachuť tohoto frajera v politice,kdy mu "někdo "silně ublížil? Toť vše o M.Zemanovi.
  • Díval jsem se a smál, je to obyčejný mocichtivý dědek a pořádně líný.Na otázku zda si vezme na Hrad Šloufa odpověděl,že je již starší jako on a chce si již také odpočinout.Tak jsem vyvodil,že na Hrad se chodí odpočívat a byl dost vyveden z míry.Punčochář byl 1.Měl i další plky.Můj kandidátto není ani naší rodiny.
  • Je nenáviděn lidmi a jeho děti se musí za něho stydět.
  • Měl by jít do pekel a ta jeho vláda taktéž. Je to nejhorší vláda, co jsme tu kdy měli, okrádání lidí říkají reformy a sami se pakují....................... Nečasi kolikráte týdně se musíte vyzpovídat z těch svisňaren co děláte. Bůh z vás nemá vůbec radost. Jednou se bude o vás psát v dějepise jako o neschopném politikovi, který byl ovládán z podsvětí velkopodnikatelů.
    T5aké na vás dojde a myslím hodně brzy.
  • Já si myslím, že po té slavné revoluci jsme se vydali velmi špatnou cestou ve které ůspěšně pokračujeme dál a lumpové všeho druhu mohou být bez obav že se tady něco v dohledné změní. Sem tam se trochu zakalí vody aby bulvár měl o čem psát ale jinak nic podstatného se nestane.Krást se bude stále stejně lhát se bude více jen obyčejní lidi na tom budou hůř protože se nebudou proti těmto lumpům schopni ubráni. Ty lumpové to ví a tak si s těmi obyčejnými lidmi budou dělat co budou chtít.Vážení diskutující nás nečeká nic dobrého. VELICE RÁD BYCH TADY NAPSAL NĚCO HEZKÉHO ALE NEJDE TO:
  • Nečas je Káruč a jeho banda zaslouží kulku. *16* *16*
  • Pan Zeman,když byl předsedou vlády národu také lhal-říkal že se se švýcarským podnikatelem nesetkal,dále,že takového člověka by vyrazil a nakonec přiznal,že mu dokumenty podepsal. A´T SI NAPŘED ZAMETE PŘED SVÝM PRAHEM A PAK MŮŽE KRITIZOVAT.
  • no já bych poznamenal, že kauza Janoušek, je dost velká rána pro odsáky, pač to co proved ohrožuje dost lidí v jejich postaveních, pokud by to nevěděla veřejnost, pak prosim, ale patrně existuje jistá lobby, která doslová loví chyby a přehmaty odsáků a to cíleně a jejich dost a díky jejich nervozitě která narůstá bude ještě více, je to patrně msta médií, a s těma se pouštět do sporu je v krajních případech sebevraždou pro ty kteří se do takovýho podniku pouštěj *1* *1* *1*
  • Zeman ví hodně,ovšem na Bahamy se letí dýl,takže je Janoušek na cestě,ale potřebuje si odfrknout z toho leknutí žejo !
    • ... "takňák" z toho i podobného vyklouzli zatím všichni ... teď máte tři zajímavé Janoušek, Darina, Krejčíř a a a ... Pitr a a a ...
      http://cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Politick%C3%A9_skand%C3%A1ly_v_%C4%8Cesku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit