Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Přes pandemii byli lidé, kterým by v té době ani sanitární kontejner nepomohl. Bohužel je pan bývalý prezident jedním z nich. Já jsem fakticky docela rád, že jsme se tomuhle už vyhnuli. Ne že bych byl se současnou garniturou nějak maximálně spokojený, ale na druhou stranu... hůř už bylo. A hůř už snad nemůže být

  • KIMCID

    Havel

  • Právo většiny= většinový systém, volební ale máš šanci  to změnit?!!

  • když chceš do někoho kopat za jiné názory ,  tak na to platí ty tablety Parabelum😎

  • Tak je hooodnej 😎

  • 🙂

  • vše co je spojeno s chlastem je viroza , tak pravil sám Hradní  prasident😎

  • 😎

  • Fuj! Nevotravuj čoklíku! Nebo tě nakopnu 😠

  • tos asi nejakej moc chytrej pejsek že obskakuješ nohu a ještě můžeš na internet😎

  • Tanga? To nosíš ty kikino? Najdi si  jinou nohu kterou chceš obskakovat, buzínku, jo?

  • KIMCID

    No a?

  • KIMCID

    no a co má s covidem společného?

  • Tak znovu, pro méně chápajícího -  KIMCIDE - nakazit covid19 se můžeš třeba i po čtvrtém očkování a veselé tak vir roznášet...

  • ... respirační choroba nemá co s chlastem spolecneho...

    Ale cirhóza jo...

    Co je na tom k nepochopení...???

    Jo a - cirhóza...s měkkým - i - ...

  • Nezávidím...


  • koukám že si znalec hradních poměrů a tak podle sebe nesud druhé 😎 (ty nevemeno tys tak hloupej že by tě ani kravička  neunesla .)

  • KIMCID

    A proč by měl on to má hrazené z funkce...chápu že závidíš ,ale tak to je. To jsou výsady a byly všech prezidentů. Navic jeden byl nemocnej tak že ani nevěděl kde je:https://cnn.iprima.cz/nemocny-prezident-masaryk-se-nedokazal-podepsat-pri-prisaze-zapomnel-slib-35854

  • KIMCID

    Já jo a tvá odpověď byla ale cyrhoza jo...když mě na repsiracni chorobu někdo odpoví takhle ,tak se ptám jak přesně ...

  • Ztrácíš se ty...

    Ptala jsem se, kdo bude hradní u platit jeho soukromou pečovatelskou službou na jeho soukromé JIP v Lánech...

    Takže - mimo jsi opět ty...



Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit