Přejít na výpis diskuzí

Zeman je zvědavý, zda Babiš ve vládě dostojí svým slibům

10.1.2014 15:27
22 příspěvků

Prezident Miloš Zeman podle svých slov vyšel koalici vstříc, pokud jde o jmenování Andreje Babiše do vlády. Prezident tak prý učinil i proto, aby šéf hnutí ANO jako ministr financí ukázal, jestli je schopen dodržet své předvolební sliby a uspořit ve státním rozpočtu na příjmové i výdajové straně. Řekl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jeden býv.komanč (dobře zapsanej na OV KSČ kde byl pár let a u banky) věrný příslušník lid.milicí, byl a je velmi schopný i jako elektrotechnik. Když vyrazili 17.listopadu jako milice na studenty a od Berouna je vrátili, rychle ještě v autobusu se převlékali aby nedostali na zpáteční cestě ještě přes držku. Další rok zahodil rudou knížku a začal podnikat. Leč má neschopnou manželku a syna, který s bídou na několikrát prolez s maturou (tatík se jistě přičinil). "Nesmějte se protekčním dětem, jednou vás povedou" stálo v sešítku, který k maturitě vydávali. Stačilo pár let a stalo se. Je to jen jeden z tisíců případů v tomhle Augiášově chlívě.
 • Otazkou ovsem je-co slovensky estebak vubec pohledava v nasi rodne zemi,a jak je mozne,ze tohoto vetrelce spodina cechu vubec muze volit!?
  • Chci se tě zeptat odkud víš že byl p.Babiš Stbák,za druhé kdo podle tebe patří mezi spodinu a kdo ne a za třetí jestli vůbec víš kolik platí ročně ten vetřelec abych tě citoval za rok daňí.Mám pocit,že jen žvaníš a žvaníš,už jsem si toho všiml i jinde,kdyby jsi raději nekecal a doplnoval si vzdělání a docela mně mrzí že mám za spoluobčana člověka tvého typu.Vždyt ty jsi rasista a co je nejhorší,nevzdělaný a mírně řečeno velmi nerozumný.
 • Kdo je tento pacholek tečka ?? Je to bývalý STBák, který dříve udával lidi, zatím ještě nebyl potrestán, doufejme že ho jednou stihne spravedlnost!, *16*
  • Moc se netěš.Dnes,při náladě ve společnosti,už je mnohem lepší být bývalým estebákem,než současným odesákem.Já naštěstí nebyl ani jedno,ani druhé.Kdybych si však musel vybrat,tak bych raději dělal toho estebáka.Ti tak Česko nezbídačili,jako ti lumpové,kteří se po komunistech prolhali k moci .
  • Proc nam sem o sobe pises???
 • Kdybych měl věřit všemu co Babiš obyčejným českým blbům nasliboval,tak bych se pak musel domnívat,že má Babiš rozum malého dítěte,které si myslí,že v rozprodané,rozkradené a astronomicky zadlužené zemi on snadno a humánně udělá zázraky.Spíše jde o filutu,který chce využít troubovitosti obyčejného českého blba,aby pro sebe ještě více nahrabal a ještě více upevnil svoji moc.Toto mu ,ale určitě nevyjde,.Protože se stoupající bídou se zvyšuje nálada lidí se prošlápnout do ulic.To pak žádný nový "Samet" nebude.Česko potom budou spíše čekat taková jatka,jaká nebyla ani v Praze-Pístnici,v době jejich největší slávy.
 • Estébák dostojí svým slibům jedině vůči svým podnikům a bude se smát Vám hlupákům, kteří jste ho volili
  • Co se týče zlepšení života lidí, tak to stoprocentně dodrží. Ti naivové, kteří ho volili, zapomněli na to, že většinu národa takoví jako on, považují za lůzu. O zlepšení života lůzy nikdy ani nešpitl.
 • Sobotka už dokázal co dokáže a každý vidí,že v koalici hraje až třetí housle bez perspektivy.Babiš je jasně nejsilnější hráč na scéně a je naděje,že při konfliktu s lidovcema ,pustí je k vodě i se Sobotkou,který už vlastně svoji stranu zničil.Naprostou drzostí a podceněním voličů ČSSD je nominace turbostudenta,který už nyní avizuje,že vyplní Kalouskovo toužebné přání a vyhodí nepohodlného prezidenta.Že za to bude v příštích volbách ČSSD nevolitelná,to Štěchovi a Falbrovi,kteří Sobotku významně podrželi,zřejmě nevadí.Nebo to snad je plánovaný komplot,který má úplně zlikvidovat levici v této zemi?
 • Odjinud: "Je faktem, ze pan Zaoralek je zcela mimoradny hochstapler. Nedokazal vystudovat ani VS a musel byt jiz po nezvladnutem prvnim rocniku vyhozen, proto se dal na specializovane normalizacni studium Marxismu-Leninismu, ktere za papouskovani rudych blabolu zarucovalo 'skvelou karieru' kdekoli bez ohledu na odbornou oblast." ... Nejvetsi riziko vlady je tedy stalinista Zaoralek.
 • Pomatený Klase.A už chodíš na velkou?No to musíš ty kluku jeden.To ti pak to hněde proroste do mozku a tady jsou výsledky.A velkou za sebou spláchni.Ne ze si dás socko na talíř.
 • Babiš je dalším podvodníkem v nekonečné řadě nám vládnoucích zločinců
 • Babiš má talent na shrabování státnách dotací.Jinak je nulou.A to ho ještě chválím.S Babišem cesta Česka ze státního bankrotu nevede.Na to to chce dostat k moci tvrdou ruku mladé levicové generace.Ta bude na lumpy,kteří tuto zemi zbídačili,tak krutá,že staří lumpové budou masově velebit nebožtíka Hitlera,jaký to byl, podle nich ,velký humanista,oproti mladé generaci.protože mladá generace naordinuje všem starým lumpům,kteří pomohli Česko zbídačit,takovou dietu,jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit