Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až vychcípají všichni rudí teroristé, zavládne na světě mír a pořádek!
  • Je zřejmé,Járo,že pečlivě studuješ mé teze! A co katovské mučírny pro jejich stávající "špičky",to jako nebudou? A jsi dnes vůbec OK? *3*
  • Ti potrefení tam nepřišli, věděli proč! *3*
  • Co nevidět se budou všude dávat glejty za hubičku... na hlavičku! *6*
  • Tak si naskoč s nima,íkváku! *5*
  • To fakt musel napsat nějakej hodně tupej Putnovec...kromě toho je Lihoušek má v paži všechny! *3*
  • A myslíš si že Klausovo stránky nebyly cenz. Jak by potom mohl být tak najivní??? *15*
  • TaK JAK KOUKÁM AKADEMICI MAJÍ i své buzerantské doskočiště+. *1*
  • To už seš,vágusi,od tý naší poslední "rozmluvy" zpátky ze špitálu? Klobouk dolů,máš zřejmě kořínek,ale vypadals fakt blbě,až sem měl skoro výčitky! *6*
  • Tome kdyby tvé IQ mělo hodnotu MZ tak jsi nejchytřejší čech v mimo náš stát. *3*
  • Bimbo je spíš na kořku,vždyť i s dcerkou mu musel "píchnout" Walter Komárek! *3*
    Pokud těma sedmi ve vlastním kruhu myslíš podobně ujetý týpky a la Putýnka,pak ano,
    ať se propletou navzájem a nastrkaj si ty svý chcípáčky třeba do očí,hlavně ať se mi nepokoušej podávat ruku *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* ! *5*
  • Zeman je na Becherovku a slivovici.
  • Vážená akademická obec.
    Jsem technicky vzdělaný a živým se výsledky své práce.Vždy byl pro mne profesorský t.velikou morální hodnotou.Profesoři, ale spoň takový, se kterýma jsem přišel do kontaktu měli mou úctu.Je celkem jedno jestli je to jedinec z technické oblasti nebo nějaký jiný vědní obor .Už profesůra VK u mne vyvolávala smíšené pocity a jmenováním (navržením )posledně diskutovaného křiklouna a štváče jste si udělali pěknou ostudu.Mám takový pocit že se blížíte pověsti slavné Právní fakulty v... kde se glejty dávají za hubičku.Jelikož z výsledků mé práce jste formou daní placeni Vy akademici,tak vás moc prosím uvažujte ,než někoho navrhnete,hodně si kazíte tím to rozhodnutím reputaci. *9*
  • bukvic chybělo? Asi si to zrovna někde rozdávali, je vidět jaké budeme mít morální profesory. *12* *12* *12*
  • Nejsem profesor a nevzhlížím.
  • No, pěkní poserové, čeho jsou schopni, aby se z nich stali hrdinové...Až je budeme vyhazovat z univerzity, tak budou tvrdit, že chtěli být profesory, aby škodili kapitalistům !!! Ono tady po listopadu byly statisíce komunistů, kteří tvrdili, že v KSČ byli jenom proto, aby jí škodili.... Přitom dosáhli v Moskvě na studiích tituly VŠ a pyšnili se jimi a prstíčkem ukazovali : " Ty, ty , ty, soudruhu, ty jsi málo aktívní komunista, že tě vyloučíme "!!!
  • Troubo !!! Komunisti vznikli až v 19. a počátkem 20. století, a to jako do té doby žádné války nebyly ??? Komunisté nebyli, ale válek bylo na statisíce. Tak co to plácáš ???
  • Pišta se zase rozjel po několika hodinách. Asi byl těšit tu kozu v chlívku a tak dostal,kuráž !!!
  • No, pro spoustu lidí se pojem "profesor" tak stává novým označením teploušů, jelikož slovo buz.rant je zakázáno. Což nic nemění na tom, že jím je. Stejně tak zakázané slovo "kur.a" dnes už není kur.ou, ale "erosenkou", ovšem se všemi znaky kur.y !!!
  • Souhlas. Hovínka se tu nafukují do velikosti sloních exkrementů, abychom si tu nadávali pro nic za nic a nevšimli si, kolik toho zase nakradli....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit