Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan president je stále svůj! Kdo sleduje jeho komentáře v Hovorech z Lán na TV Prima, je o tom přesvědčen.

    A propos - kdo dnes ví, že jeden z jeho komentářů (za který byl bolševiky požadován jeho vyhazov z Prognostického ústavu, který se také uskutečnil!) byl spouštěčem událostí v roce 1989! Nalistujte si na webu srpnový T89 - "Prognostika a přestavba", kde píše o tom, jak se Československo mění v zaostalou zemi. Text byl do té doby nejotevřenější kritikou způsobu, jakým byl stát řízen.

    A další jeho vystoupení v "Hospodářský zápisník" v tehdejší ČST bylo ve znamení ještě ostřejších komentářů na adresu Husáka a celé tehdejší věrchušky!
    • Zemana jsem měl také rád, dokud byl předseda vlády. Naštval mne ale, když nahlásil odchod do politického důchodu, ale stejně do všeho dál kecal, místo aby vše s nadhledem sledoval z Vysočiny.
  • představit, že tam sedí Hloupý Karel kterého ze zálohy kočíruje Mirda Kalousek?Dovedete si představit ty prdy, které by tato dvojice komediantů vypouštěla ve vší vážnosti do světa? Přes všechny výhrady, ale kontinuálně " Vivat Zeman! "
  • Domnívám se, že Zeman je i teď to samé, co kdysi. To jenom závistivci a nepřejníci na něm vidí i smítko, které potom vydávají za slona. Dovedete si představit Sobotku s Chovancem, jak se směji dobrému vtipu?? Já teda ne.
  • Tak co zapaření havloidi, kolik se vás dnes sešlo na demonstracích, zase dva milióny, blbečkové?
    • Václav Havel byl skutečně osobnost. Některé, zjevně zloděje nicků straší i posmrti.
  • Vtipný, milý, chytrý, prostě náš nejlepší pan prezident všech dob.
    • Ty jeden Milado, jsi trapný, krást nicky Zemanovi příznivci opravdu umí,fuj taybl.
      • Neregistrovaný nick se ukradnout nedá!
  • Pane redaktore, neměl jste si ho tedy zvát. Byl vlastně politickým protivníkem! Nyní jste ho mohl jen "kvalitně" pošpinit.
  • představit, že tam sedí Hloupý Karel kterého ze zálohy kočíruje Mirda Kalousek?Dovedete si představit ty prdy, které by tato dvojice komediantů vypouštěla ve vší vážnosti do světa? Přes všechny výhrady, ale kontinuálně " Vivat Zeman! "
  • devadesátých let jsem ten plátek zvaný "denní telegraf" četl. Bylo to v mladistvé nerozvážnosti a prostoduché naivitě kdy jsem opravdu věřil, tomu co se tam psalo. Ale posledních patnáct let papírové noviny a televizní zprávy přehlížím jak krajinu a vybírám si pouze kvalitní informace z internetu. Ztratil jsem o objektivitě a pravdivosti režimu a jeho hlásných trub definitivně poslední iluze a dnes důkladně probírám to, co si pustím do hlavy
  • krejčí Kakala a hRošík Bohúšuk má z vás v redakci jistě radost ! *8* *1*
  • 1 Zeman je a vždy bude víc jak kníže prdiplína nebo humanitární bombarďák chrchel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit