Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo,jo,jo, pražáci dostali lekci --- dobře, že jim zbytek národa dal znát, kdo je tady pánem... *1*
  • Je evidentní, že na většině území našeho státu s výjimkou Prahy žijí čestní stateční a rozumní lidé a že označení kulturní, nebo vědecká celebrita, neznamená ještě hodnoty morální o čemž jsme se v předvolebních debatách mohli zvláště u "Pražáků" přesvědčit na vlastní oči a uši!!!Co vy na to pane Svěrák?Á pardon já nevěděl, ževás z toho vzal průjem!
  • Kdyby kníže nepodporoval celou dobu modrou zlodějnu , byl by k.lidně volitelný pro mě, ale i jiné voliče i když mu často není rozumět a jeho minulost je také dost nácovská.Klaus podporou Zemana mu mohl spíš uěkodit, protože na jeho konec se tady plno lidí třese. Venco, zůstaň v Chile, máš tam už záznam v rejstříku a to se při další krádeži počítá. Poslal bych ti do bysy tužku a možná i kus buchty.Tvoje zločinecká minulost se nedá zapomenout,.
  • Zeman se dostal na hrad stejně zákeřně jak Klaus. 'Tentokrát sice nebylo možné jednotlivce zastrašovat a vyhrožovat jim že půjdou bručet, ale zahrálo se na nízké pudy stáda.
    • pavel.m
      Lidé nejsou stádo,jinak by nemusela být demokracie. Nízké pudy má ten kdo nemá argumenty a nevídí dál jak na špičku nosu při rozdílech společnosti v názorech,jak politických,tak sociálních.Praha je příkladem arogance pravice ve vládě i s Schwarzenbergem s neshopností naslouchat lidem ve státě a příznivci knížat ještě tleskají pro blbost,že pravice je to nejlepší a proto volili knížete,ten je tak dobrý jak Tranteuberg
  • Nový prezident se nepřetržitě ztrapňuje. Tak to bude pořád. Je ke zvracení. Odcházím.
  • Jenom hloupý prezident se směje Moravcovi coby příštímu prezidentskému kandidátovi.
  • Nový prezident bude fungovat asi jako mikrofon, který dostal do ruky na CT24.
  • Gratuluji Miloši Zemanovi ke zvolení prezidentem české republiky a o to víc je jeho vítězství cennější, že proti němu brojila naše média, někteří rádoby umělci, trojkoaliční politici apd. Byla to dá se říci doslova štvavá kampaň. Doufám, že i při dalších volbách do sněmovny vyhrají volby strany, které budou dělat více pro lidi než tento trojkoaliční spolek.
    • Pro Zemana byli důležití i hloupí voliči. Patříš mezi ně.
      • pavel.m
        Hloupí jsou ti co si myslí,že jsou chytří a chytrý je ten kdo si myslí,že chytrých moc není,proto nechá na ostatních posoudit,kdo je chytrý a neprokazuje se hloupostí to zvýrazňovat,jinák je hloupý.
      • ...jako tzv. korektor se zkoriguj.
        Vyhral ten, ktery je pro nas, vetsinu obcanu, blizsi nez "noblesni" slechtic.
        S tim se pravicaci musite smiri, tj. evoluce.
      • I hloupej volič má hlas. Jen rádoby nejchytřejší a předurčený šlechtic tomu nechce věřit. Joooo, korektor stěhuj se *1*
  • Tak jste spokojený? Jaký volič,takový prezident,je vidět,že je v České republice více blbců než jsem myslel,nebo se jedná zase o podvod,není mě moc jasné,jak ve druhém volebním kole mohli skončit zrovna tihle dva katastrofální kandidáti,co absolutně pohrdají kýmkoliv a čímkoliv,no užijte si to.
    • aaa zahořklý kret*n *1*
    • Příteli,tomu se říká demokracie.Ještě jsme si na ní nezvykli.Volil jsem pana Schwarzenberga,volby dopadly jak dopadly.Nezbývá než popřát panu Zemanovi mnoho úspěchů ve funkci hlavy státu,voliči rozhodli a je třeba to respektovat.Nechat zchladnout horké hlavy a začít se opět chovat jako lidi.
      • Jardo, tady to nejde. Nemrhej energií.
    • Tebou pohrdat není potřeba. Jsi póvl na první pohled.
    • Pokud jde o ty blbce, tak vedeš jako číslo 1. Alespoň v něčem první, to také není k zahození.
  • I já se přidávám s gratulací, BRAVO.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit