Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím vymyslet nové nicky, ten fleck a Honza už jsou profláklé, takže mě pak zase nepoznáte!! *3*
  • Jsem cikán ale Olažský, takže nejsem moc opálený.
  • Říkám si fleck, Justícia, Honza ale hned mě všichni odhalí a ještě mi nadávají a říkají že jsem cikán, už mě to fakt nebaví!! *15* *2*
    • Seš jenom takovej malej, přiblblej, vypatlanej komunista, kterej když krade nejenom nicky, si myslí, že vede "třídní boj". Blbe!
      • Blb ??
  • Jsem to ale pitomec, ale za to můžou rodiče, já se nechtěl narodit! *15*
    • Jo, to už napsal Otčenášek v Kulhavém Orfeu: Táta s mámou si užili chvilku radosti a člověk aby tady teď trpěl jako v ů l !!!
    • Táta vždycky říkal, po kom ten kluk je, a já to vím, po pradědovi ten byl u cirkusu klaunem.
    • To seš, souhlasím, soudruhu. Dal jsem ti modrej bod, protože modrá je dobrá!
  • Hej, komunisti, už jste poslali po pětikoruně na KLDR? Nezapomeňte, že vám tam, v tom komunistickém blahobytu, chcípají soudruzí hladem a kanibalismus je na denním pořádku! Přestaňte už lhát sobě i jiným (stejně vám nikdo nevěří), a platit!!!
    • Pořád levnější, než když ty budeš posílat na Kalouskovu složenku 160 litrů.
    • Ne šetříme na založení LM.
  • Zeman a komunisti jsou již dávno bez komentáře. Měli být po revoluci dávno zakázaní jako zločinecká organizace.. Paradoxem bohužel zůstává, že v trestní řádu je na tento jev pamatováno, že se jedná o zločince, ale otázkou zůstává, proč se nikdy za 23 let nepodařilo tuhle rudou tupou verbež zakázat. *10* *13* *9* *7*
    • Protože vážená superpravicová madam , která si nevidí dál než na špičku nosu, aby si mohla utřít nudli, si nějak nevšimla, při té pravicové demagogii u nás, že největší šmejdi od KSČ se rychle úřebarvili na modro, fialovo , zeleno atd. , tedy jsou v ODS, TOP, byli v ODA, US-Deu a byli to právě ti, co por. 68 začali provádět se stejnou razancí jako dnes, kdy řvou rádoby pravicově a bojují za kapitalistické hodnoty - tedy rozkrádání a tudíž i zákonité zadlužování nás všech, tedy tehdy za normalizaci - prověrky typu souhlasíš se vstupem vojsk?Kkolaborovali, dokonce jezdili na posádky vojsk Varšavské smlouvy u nás, vyhazovali nás z práce a nedovolili nám studovat na VŠ atd. Klaus a jeho Prognostický ústav - Jakešova věštírna nám svoje hodnoty jasně ukázali, tečkou na tomto rádoby pravicovém shnilém, plesnivém a červi prolezlém dortu byla třešinka v podobě amnestie pro zloděje. Jejich demagogie a lhaní zvítězilo téměř na 23 let jen díky takovýmto málo myslícím a nic si nezjišťujícím ovčanům, kteří polykali jejich kecy za půl deci jako aspirin aniž by používali svojí šedou kůru mozkovou ,kterou jim nikdo neznárodní ani nezprivatizuje, aniž by si uvědomovali , že se pod jejich vedením protransformováváme a proreformováváme do banánové republiky a to ještě bez těch banánů a zákonitě se tím musíme i rok od roku více zadlužovat, protože krádeže ve velkém nikdy žádný blahobyt státům nepřinesl, pouze omezenému počtu jedinců na úkor občanů. Veksláci, kteří levně koupí a draze prodají, žádný nejbohatší stát, tedy ani Švýcarsko nikdy nevybudovali a zloději už vůbec ne. V této zemi pod tou vaší ODSáckou a Topáckou vládou i dříve ODou a US-Deu či vykutálenými lidovci jsme vážená málopřemýšlivá dámo částečně kolonií a částečně gubernií, jen ne suverenním státem a už vůbec ne prosperujícím. Vládli nám pravicoví šmejdi , kteří dělali svinstvo u komunistů, nyní u pravicových stran a budou je dělat u jakékoliv strany, protože jsou to bezcharakterní zloději, kterým jde o peníze vždy na prvním místě , ber kde ber i přes mrtvoly. Zadluženost se bude zvyšovat, i kdyby se škrtalo až do úplného uškrtání, protože nám tu již nic nepatří a tudíž není čím splácet. Od vstupu do EU jsme i v potravinách nesoběstační, protože máme nižší dotace než ostatní státy kolem včetně Polska, kteří si dotace dokázaly ohlídat.Zadlužujeme se v řádech desítek miliard ročně jen v potravinách a dovážíme svinstvo , které ostatní státy si doma nenechávají. Vyvážíme zemědělské komodity za pakatel bez přidané hodnoty a výrobky s přidanou hodnotou dovážíme a draze platíme a tak navyšujeme státní dluh, který zákonitě při tomto rozkradení a rozpropdání firem do cizích rukou ho nemáme čím splácet a nebudeme za této situace na to mít ani v budoucnu. I lidovci byli součástí Národní fronty a dnes jsou pro změnu prodlouženou rukou církve, katolické, která svůj majetek získávala násilnou rekatolizací, inkvizicí, upalováním a po Bílé Hoře měla přímo lukulské - zlodějské hody. Také zločinci, že? Co s nimi? Dnes jim vláda Nečase-Kalouska a
      Lidem, které vůbec nikdo nevolil, neměli ve vládě co pohledávat a pomocí nepravomocně odsouzeného ODSáka, na jedno noční použití prohlasovali dar 134 miliard. Zadarmo to určitě nebylo. Přitom majetky měli ve velkém pouze propůjčené o to se nepostarali komunisté, ale Josef II. a tatíček Masaryk. Válčilo se a válčí se co lidstvo je a to i v dobách, kdy žádní k o m u n i s t é nebyli. Vždy ve jménu něčeho a někoho - ale v podstatě ve jménu moci a peněz. Ježíš vyhnal kupčíky z chrámu a o penězích nikdy nic neříkal, ani v Bibli o penězích pro církev není nikde nic. Nynější papež rovněž chce návrat k menší okázalosti a větší skromnosti, není vyznavačem peněz a bohatství. "Geniální " Kocáb vyprovodil vojska Varšavské smlouvy za velkých ovací OVĆANŮ a oni doma vrátili výzbroj a převlékli se do civilu a vrátili se i s rodinnými příslušníky, příbuznými a známými. Ivanovy - dříve Karlovy Vary a další města jsou toho zářným příkladem. Tak můžeme pokračovat. Koho a co chcete zakazovat exlusivní naivko s modrým mozkem?
    • To je, jakobys chtěl, aby zakázali třeba i cikány...
    • Protože ta tupá vládnoucí exkomunistická verbež sama sebe nezlikviduje, škoda. *11*
  • mne se libi jak si dolnich deset tisic libuje ze maj na hrade Sveho prezidenta a maj radost ze uz tam neni Klaus pritom prave Klaus platil na hrade zemanovu manzelku v teplem mistecku spravy hradu a samozrejmne na konci nezapomel prostemu lidu doporucit sveho nastupce kamarada Zemana, ted se zase oba smeji jak to s tim sprostym lidem cekym skouleli a sami z toho meli prozpech *1* *1* *1*
  • Pověs si svého komunistu, zachráníš mír a lidské životy!
    • Máš recht!
  • zajimavé sledovat dedukce pisálků kteří předkládají plán svých myšlenkových pochodů a představ v touze jitřit jen společnost ... Kašlou na společnost jen plat je pro ně podstatný a dopady svého jednání je nezajímají ....
    • Jdi si lehnout dědo. Už ti to hlava nebere.
  • Rozhádaný český národ by mohl rozsoudit jen s. Vaš. Pravičáky by dal oběsit a byl by klid a pořádek. A naše vlast by začala vzkvétat.
    • Ostnatý drát by kvetl jedna radost. Jenže popravou tzv. pravičáků by velmi utrpěla členská základna bývalé KSČ. Na nakonec to nezní tak špatně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit