Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to kozomrd korektor-retard a to jej omlouvá
  • Dostaneš tečko takovou přes rypák až se ti palice obrátí čelem dozadu. *16*
  • Upozornuji zůčastněné na ubohou kreaturu píšící pod nickou tečka, nebo, mirka, jirka, Honza, Alenka, pepa, Ransdorf, kastrovanej fidel, fleck a spousta jiných kradených nicků.. dříve Petr, je to středoškolsky vzdělaný rom od nás z plzně a jen se tady snaží provokovat.Jeho pravé jméno je Pišta Žiga a jako jeden ze sto tisíc začazených luceren umí číst a psát.Nemá názor, jelikož je frustrovaný z toho,že je jen prachsprostá nula a hlavně pořádně zamindrákovaná, proto ty pěkné názory a "duchaplné" komentáře.Nutno si uvědomit, že když se dělá deratizace, mohou se otrávit i ti kteří umí číst a psát, tak bacha na to Petře,teda Pišto.Navíc je to internetový gambler který prosedí na netu i 18 hodin denně a otravuje svýma připitomělýma rádobychytrýma úvahama.Pozor na tohoto bezpáteřného, prolhaného lotra gaunera křiváka a lumpa.
  • největší d e b i l této diskuse je sniper, takovýho vola už dlouho nebylo vidět
  • A co myslíš, může funkci presidenta vykonávat kasždý b l b e c ? *1*
  • Nemáme tady vojenskou diktaturu a Zeman není žádný generál, ale pouhý neodpovědný, tj. nesvéprávný kladeč věnců. Takže mi nemá co "velet" a mohl bych ho klidně poslat do...
    V československé armádě funkce pucfleka neexistovala a neexistuje. Kdybychom byli v armádě, možná by ses divil, že bys mě musel zdravit.
  • Zeman moc dobře ví že tyto funkce nemůže vykonávat každý b l b e c *1*
  • my víme.....jsi kozomrd korektor-chudák a chcípák za cizím nickem
  • kocourAmadeus
    Myslíš toho Chovance, který na každé brífinku natahuje krk aby byl neustále v záběru kamer?
  • kocourAmadeus
    Slušně? Not tohle slovo v životě neslyšel. Chceš po něm moc.
  • Pana presidenta bych nikdy neurazil . Opilce Zemana kdykoli. Ale ono to vlastně už ani dost dobře nejde protože to co je míněno jako urážka se vždy potvrdí jako pravda .
  • Buď dobytku Note slušný jinak dostaneš takovou že se poděláš, to mi věř, s chlívákama se patlat nebudu!!
  • Chovej se Not dobytku slušně.
  • Jan Žižka autentický citát . " Milejší je mi dobrý Němec než špatný Čech " .
  • Jen tomu dobytkovi který uráží pana prezidenta domluv, jinak dostane takovou přes držku že se s toho podělá!! *16*
  • Sniper je odstřelovač, proto i já mám tento nick, abych odstřeloval pitomce kteří urážejí pana prezidenta!,,
  • z ČSSD je upocený prase,co nikdy nepracoval rukama!
  • Zemana rád nemám a celou ČSSD, ODS aj. Ale tovoji bujnou fantazii bych chtěl mít.
  • ale bratře, nebuď tak přísný na mne. Raději se soustřeď na potírání Zikmunda té šelmy ryšavé a jeho křižáckých služebníků satana
  • Otázka je , jestli Zeman splňuje podmínky pro výkon svoji funkce . Jako pokročilý alkoholik asi ne . Pokud je nesvéprávný a to asi je je volba neplatná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit