Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem měla o jeho prezidentování úplně jiné představy. Jsem moc zklamaná. Vypadá to, že pokračuje ve svém důchodcovství, jenom chalupu na Vysočině vyměnil za lánský zámeček.
  • Myslím, že tato republika musí být na svého prezidenta hrdá a celý svět nám závidí. Protože takového OSLA nemají nikde.
  • Stále je velký důvod se za zEmana stydět *3* *3* *3*
  • Příznivci Zemana jistě nemohou hodnocení jejích miláčka politology Pehem, Buchetem i Pečinkou dost dobře strávit. Ale je to asi tím, že jejich žaludek nemůže strávit pravdu se svými představami. Všichni tři politologové tentokrát o Zemanovi píší pravdu, protože se to vše kolem něj tak jeví. I kdyby byl Zeman "velikáš", má smůlu, že kolem sebe má pouze "Béčkové" lidi, kteří je strhávají dole. Ukazuje se však, že Zeman bude asi mezi rovnými, což je, pokud by to byla pravda, opravdu osudný omyl všech jeho voličů.
  • Vam radoby " intelektualnim slechticum " co mate samou pychou nosy protahle az na celo, by se libilo, kdyby cesky a lidsky president misto o typicky anglickoceskem a dobrem bucku, mluvil nejradeji o suprdupr modernim italskem ( polity balsamikem tedy, cernym sajrajtem ) zradle. Ktery zere polovina pizzazrava a kecupova ceska populace. Tito cechotaljani napul papezenci, uz nejmene pul stoleti miluji vse, co pochazi z Italie..Cesko vam nejde pod vas poradne zvednuty nos :( *7*
    • anco, nauč se aspoň trochu psát, ten tvůj příspěvek to je děs, který svědčí o tvém IQ *12*
  • My to z té začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy vidíme tak: Zeman je stejný morální kádr jako Pružinskyj. Oba pocházejí z husákovy věštírny a tak je spojuje víc, než si dokážeme představit. V jednom však vyčnívá z běžné šedi. Přesto, že občas trpí virózou (je málo Čechů, kteří nechlaščou...), má svůj lví podíl na mnoha průserech (Bamberk atd.) a dějinných podvodech (opoziční smlouva, které by se určitě nedopustil ani Hitler...), tak dokázal zcela sám donutit pravičáckou (takže zlodějskou, tunelářskou a zločinnou nečasovou vládu) k demisi. Nebýt jeho, tak ti loupežnici z minulého parlamentu tu rozkrádají a tunelují Česko ještě dnes. A za to mu patří dík. Jinak je to opilec jako každý jiný...
  • Ještě ho musím vyblafnout Notovi, ať s toho taky něco má, on má za tou předkožkou takové bílé sejry, to mám velmi rád,
    • Not ti nedá. Je čerstvě přeblafnut panem presidentem.
  • Neurážejte soudruha prezidenta! Do mrtvol se nekope!
  • Co to zas to superprase plácá?
    • Nediv se, měl zase virózu a tak blábolil své "bonmoty".
  • Jsem gay a jsem na to hrdy.
    .
    • Nejen ze krades nicky,ale jsi k tomu B U Z E R A N T. *12*
      Polykas S P E R M A degene? *6*
      • Ty krades nicky! Ty nejsi Not! Not jsem ja!
        • Jen klid, Pišta je degene..., degene..., no prostě blbej. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit