Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvám se slušným lidem,že jsem volil Zemana
    • Arim neomlovej se a jdi se oběsit
    • Člověk dělá chyby, ale důležité je si je uvědomit a příště se jich vyvarovat. Já jsem ovšem tu ožralou proruskou kreaturu nevolil.
      • tak doufám že jsi tímto velkým výrokem vyčerpal svoji denní dávku blbosti. A už tady dáš pokoj vezmeš svoji kárku, hůlku a vzhůru mezi odpadky.Tam kde je tvé místo.
        • Mezi odpady máš být ty a tvůj ožrala z Hradu,jo a na čoboláka taky nezapomeňte.
  • Je to ale paličák, ten náš milý Pan Prezident Zeman, ale to je dobře, moc dobře! Z představy, že by na Hradě seděl ten brejlatej slizoun na chlapečky, se mi chce blejt!
    • Ovčáku, na každou *12* se voda vaří.
  • Jak může neodpovědný, tj. zbavený způsobilosti k právním úkonům jedinec něco odmítat? On o ničem nerozhoduje, musí za něho rozhodovat jeho poručník. Ale v tom české, šaškystanu je všechno možné, když si stádo ovcí a p.tomců zvolilo jako svůj "symbol" něco takového.
    • Jen se vztekni,:-D:-D
  • Nějaká BIS si tady nebude vyskakovat! Toto je naše země! Panimajětě?
  • Tak zase nic. A já se vždycky na komentář halónovináře Jirky tolik těším.
  • nejmenoval vyhlášeného špinavce a "katolickou buznu" jak o sobě sám říkával, nějakého C Putnu. To bylo od pana presidenta moc prozřetelné. Takového obejdu jmenovat jakože profesorem by byla opravdová katastrofa.A fakt je že oni tady na"službách" jsou tajuplní. A mohli by být i méně. Přeci jen je krmíme a šatíme. A bohatě!
  • až si to co prezident skutečně řekl někdo poslechne pak ať mudruje
  • Zeman ten novičok musí chlastat, jinak není možné, že vypadá hůř než Skripalovi po otravě! Motá páté přes deváté, na funkci nestačí, jedna bota za druhou...
    • Že mu ta stará nevyrazí jednou provždy tu flašku z ruky! Jinak bude ostuda pořád!
      • vanhorne
        "Že mu ta stará nevyrazí"
        Mlada zena, stary muz, tvrde maso tupy nuz, to neznas?Ona mu mozna drzi nos a ovcacek mu to naliva do huby.
      • Dobré příspěvky! Takové obsažné a sofistikované, řešící spatra problém a zřejmě psané spolupracovníky Zemana, když jeho osobnost, jeho činnost a zvyky, tak věrně popisují.
        Kam se hrabe Miloš Zeman, který asi nikdy nic nečetl a nedovede mluvit ani minutu bez nápovědy. Určitě má v brýlích namontovánu nápovědu!
        Nebo se mýlím? Je ale možné, že si to už asi pletu! To víte, dnes je pomalu každý druhý presidentem.
  • Na Sputniku psali, že má Zeman pravdu, takže máte smůlu pražská kavárno.








    PCHE !!!!!
  • To jsou věcí!!!
    Takže novičok se vyráběl na pražském hradě a do Londýna ho dopravil Ovčák!!! *6* *7* *8*
    • Ovčák prý ho propašoval v konečníku! Tomu se ani nechce věřit, co na tom Sputniku vymyslí??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit