Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Jsem zdráv a bohatý co ty?

  • vanhorne

    "zatim zadne pozitivni vysledky."

    Negativni vysledek je take vysledek.

  • Sráče Vénu Chrchla uznává celý svět:

    https://vimeo.com/307730115

  • Ty uz se lecis, ale zatim zadne pozitivni vysledky...

  • Svazky STB hovori jasne...

  • Nekdo, komu nesahas ani po palec u nohy...

  • KIMCID

    ano nech se léčit.

  • KIMCID

    nějaký důkaz o tom že byly oba v STB?

  • KIMCID

    Kdo je to Havel?

  • josef.chmela

    Bůh ať požehná tobě při studiu češtiny. Moje alma mater byly ČVUT a Evropský bankovní institut. Pokud ti to pomůže ve tvém dalším vzdělávání, rád jsem to napsal. Jinak se tím nechlubím. Za mě musí mluvit výsledky práce.

  • Zapomnel podekovat jeste s. Putinovi a cinske komunisticke strane. Vladnou nam byvali clenove komunisticke strany a agenti .

  • vanhorne

    My dearest Dodo. Hate to bug you, but please could you be so kind and let me know the name of your Alma Mater? I would like to enroll and seek the proper education there, as much as possible similar to yours. Thank you in advance, my Girl Friday thanks allso. Wishing you all the best in the New Year of 2019.God bless you.

  • No - Havla kladne uznava ''cely'' svet ...

    Ze Zemana - jeho kecu a tzv. bonmotu - ma ''cely'' svet srandu a nechape, jak si ho mohli Cesi zvolit...

  • Pane tady kolega nahoře má pravdu přece prezident České republiky by měl hájit zejména Českou republiku a vzhledem k tomu že se v Evropě žije dobře tak pak Evropu.Co je na tom k nepochopení?Kdyby byl Albánským prezidentem tak přece bude hájit zájmy Albánie a to by mělo být pravidlem v každé zemi a spolupráce je pak o kompromisu.

  • Odpověď vpravdě hodna úrovně autora.

    Děkuji za upozornění, že proevropský neznamená probruselský.

    Mimo těch 27 zemí už tam toho moc "pro" nezbývá. Takže by mohl být třeba výrazněji proalbánský.😛

  • já jsem se vždy styděl za toho ožralu vlastizrádce Havla

  • Že neřek že bydlení podražilo a hypotéky též , ty určitě nejsou pro nemakačenky.Poklesla produktivita a okolní země opět ztratily několik desítek tisíc občanů kteří se mají činit doma a ne v zemi kde na poptávku oslabují měnu jak okupanti místní vládci.

  • no asi pročeský a potom proevropský to ví i nemluvně v kočárku , takže nepij a něco z toho intelektu zachráníš , snad aspoň ovládání svěračů , jinak by to byl tristní pohled.

  • i debillní většina určuje zákony , to ti ještě nikdo neřek , tak bud rád až ti to dojde může být pozdě.Nedávej si sem ten obrázek inteligentního zvířete nebo tě někde v zoo namlátěj rypák.🙂

  • Óchmelo on soudruh ožrala něco říká a činí pravý opak , proto je to ymrd prvního řádu a totéž ten čobolácký křivák , vybočuje estébák Filip s třídním bojem ? , ale on by se večer musel sám sebe věšet za krk neb ve dne je kapitalista a pravděpodobně si prodává lano , takže žádné vybočení ale totéž co u těch dvou kreatur.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit