Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A tráva zdarma pro všechny indiány-rudochy
  • jsem novorosijec








    WOW !!!
  • ti Piráti budou nějaká slušná partaj! Byli v létě u nás na náměstí. Byl koncert. Panečku to byly texty. Samá sprosťárna a vulgárnost. Do toho takový vyhulenec s dredama. To byla ale konkurence tady těch nahoře, co?
  • v případě vládní nedůvěry na ústavní soud. Mráz přichází z Kremlu aj od pirátů.Hoši to se vám to machruje, to se to hážou ramena. No uvidíme, jak vám machrování dlouho vydrží. Ona vás minulost brzy dožene. Jen co vás media začnou masírovat. To pak budou poloviční svaly. Tak jako ten váš odredovaný - v 2015 horlivý zastánce uprchlíků, s demonstranty mávající fanglemi s nápisy na jejich podporu. Vypadá to, že jste takoví operativně kreativní. ODS a ČSSD podobní.....
  • Souhlasím. Měl by odejít na trvalý odpočinek. Prospělo by to jemu, ale především nám všem. A na ten odpočinek by měl odejít i celý jeho ovčinec.

    Je ostudou českého národa, že na hradě českých králů se slavnou historií straší něco takového.
  • A já zas volím Drahoše *14*
  • Já volím Zemana
  • Zcela s vámi souhlasím. Ale odpočinout by si už měl.
  • Primitivní sprostá opilecká lůza si volí "symbol" k obrazu svému. *2*
  • Mně zeman na pověřování připadal fakt nemocný. Myslím si, že by si zasloužil odpočinku na Vysočině, aby si mohl ještě chvilku zaslouženého odpočinku užít. Osobně mu to přeju. *14*
  • dante
    A alkoholik havel-nemrava-farizej--lhář-pábytel-vám nevadil nikdo horší než on na hradě neseděl a sedět nebude--a mijasi zanech naděje--nebudeš zklamán--jen nemoc odstaví Zemana.--národ nikoliv !!!
  • dante
    Jaký politici--politik je ten co se dokáže s každým dohodnout alespon v základu-kdo to nedokáže toho by lidé neměli volit--a předčasné volby jen pitomec pomůže Babišovi k absoludnímu úspěchu---mě fascinují blbci kteří to chtějí---sami sobě kopají hrob a pějí pohřební písen o nenávisti k Babišovi--to nepochopili vůbec nic--masáž o trestním stíhání Babišovi pomohla a ted použije větu--chtěl jsem vám dát blahobyt ale ostatní strany to odmítli dejte mě většinu ???A márod mu ji dá--osobně jsem ho nevolil--ale politici i nevoliče přinucují lidi ho volit !!!!
  • Už aby byl leden a volby odstraní toho alkoholika z hradu !!!
  • vanhorne
    "navic lidí nevolily Ano,ale hlavně Babiše"
    Koblihy volily.☺.
  • Nejlíp dopadla strana, která má čestného předsedu zemana *4*
  • V případě konání dalších voleb,TOPka už nezíská potřebných 5% a Sněmovnu opustí.
    Tentokráte už měla namále a nebýt několika pražských kavárenských povalečů,tak už dnes by všichni její soukmenovci pobírali sociální dávky.
    Tato sekta je pro slušné a demokraticky smýšlející lidi nevolitelná !!!!
  • Nebreč chcípáku
  • Nebreč, My máme a jsme spokojeni.
  • Vy pane a Vám podobná...netáhla,jste měly zvednout kule a jít volit! Teď můžete,tak akorát jít do (.) :-))
  • Byl v cíli jako první,ale nevyhrál,prostě tam byl jenom první:-)
    ...no jo umírněná demokracie kozomrde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit