Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Simčo, o tom, kdo a za co je placen bys mohla povídat, viď. a co já popírám či nepopírám, je milá, zlatá demokratko, jen a jen moje věc. navíc, já mám argumenty a ty jen tlacháš.
  • pusinko jistěže nevnímáš Rusko jako hrozbu. Protože jsi placená Ruskem
    za šíření jeho propagandy.

    Směšně tu popíráš Ruské vojáky na Ukrajině a ještě drzeji popíráš že v roce 1968
    byla naše země okupována SSSR. To už není neznalost ale záměrná lež z tvé strany.
  • já nevím jak kdo, ale Rusko nevnímám vůbec jako hrozbu, spíše záruku toho, že udrží amíky na opratích, aby si s tou částí Evropy, která není ruská, nedělali, co se jim zamane,. díky Rusko.
    • Hele azbuku ovládáš. Vem si na služebně dovču a vyprav se s touhle agitací do Azerbajdžánu rozviň rudý prápor a začni agitovat. On už ti nějaký kalašnikov vysvětlí jak je rusko napadlo při předminulých olympíjských hrách. Ty budeš mít svou pravdu a my svatý klid. *1* *1* *1*
      • ty jsi opravdu hloupý, viď.
        http://cz.sputniknews.com/czech.ruvr.ru/2013_08_14/Rusko-Azerbajdzan-dvoustranne-vztahy-na-vzestupu/
  • No každý se cítí být ohrožen něcím jiným...... Ovšem pak li že nejsou Zeman s Putinem islamisti v tom případě bych doporučoval neprodleně zasáhnout.... *1* *1* *1*
  • Ale týká se nás islámská hrozba pane Zemane, týká. A my to dobře víme. Jenže na rozdíl od vás také víme, že ruská hrozba se nás týká ještě mnohem více. A s touto hrozbou máme z minulosti velmi špatné zkušenosti. A máme také velmi silný dojem, že ona islámská hrozba je z vaší strany proto tak zdůrazňována, abychom si té hrozby ruské příliš nevšímali. Na to jsme však v minulosti už jednou doplatili.
    • vanhorne
      "abychom si té hrozby ruské příliš nevšímali"
      Fikani jsou na to oba dost aby takovou kourovou clonu s maj.KGB Putinem ukuchtili,kdyz za nim jel na soudruzskou navstevu.
      • nejhorší hrozba jsou takoví de.ilové jako vy dva. *7*
  • USA má bronzové medaile! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

    Celá jsem zvlhla když Americká jako vždy vítězná demokratická vlajka stoupala vzhůru!
    • Tak si tedy otři zadek.
    • Akorat posli fotku protoze jinak nebude clovek vedet az reknes jmeno kdo jses :-D
    • Ten hradec porad plati :-) Takze se stav je tam malo chlapu

      Jinak byla by sranda kdyby vitezna vlajka byla ruska :-DDD
      • červenec Hradec. Už jsem si to zapsala do diáře.
        Vítězná vlajka bude samozřejmě Kanadská. *5* *5*
  • Jak již bylo napsáno, tak Terezín byl pouze věznice Pražského Gestapa a Ghetto. V Malé pevnosti se nepopravovalo, takže by mne zajímalo, kde zabili vámi uváděný počet lidí. Tam kde jsou ty náhrobky, jde pouze o symbolický hřbitov obětí z celého světa a pod nimi nejsou žádné ostatky. Ta hvězda před rokem 1989 tam nesměla stát proto, že většina symbolických náhrobků jsou lidí s jiným vyznáním. Pro mínusaře: pokud nesouhlasíte, tak napište co bylo jinak než píši já. Mluvil jsem osobně s ředitelem Malé pevnosti, takže nedělejte chytrého, když na to nemáte.
    • Gestapo často využívalo tzv. Sonderbehandlung (=zvláštní zacházení), tzn. poprava bez soudního řízení. Popravy vykonávali členové strážní jednotky (v prostorách bývalé vojenské cvičné střelnice) – jednalo se o popravy střílením, jednou výjimkou byla poprava tří osob oběšením. Popravováni byli jednotlivci i skupiny odbojářů, sovětských partyzánů, členové západních i východních výsadků ad. Poslední a zároveň největší poprava v Malé pevnosti byla provedena v samotném závěru 2. světové války, 2. května 1945. Bylo při ní zastřeleno 49 mužů a 3 ženy, většinou členů odbojové organizace Předvoj a ilegální KSČ....
    • Malá pevnost nemá svého ředitele, to jste zase nalítl
    • v malé pevnosti se popravovalo: Do konce války tak Malou pevností prošlo více než 32000 lidí, z nich 2600 zahynulo přímo v Terezíně (asi 300 bylo popraveno, ostatní podlehli mučení dozorců nebo se stali obětí hladu, vyčerpání, epidemií).[22]

      a to dokonce v době, kdy bylo jasné, že jsem celá říše do háje:
      VÝROČÍ POSLEDNÍ POPRAVY V MALÉ PEVNOSTI
      17.5.2015 v 9:00 hod., bývalé popraviště v Malé pevnosti
      Kladení věnců

      Největší poprava v dějinách věznice byla provedena 2. 5. 1945. Tehdy přijeli do MP dva úředníci pražského gestapa se seznamem asi 70 vězňů s označením XYZ, kteří byli určeni k likvidaci. Tito vězni, soustředění v cele č. 44 ve IV. dvoře, byli postupně vyvoláváni a předáváni dozorcům. Zpočátku se vězni domnívali, že již budou propuštěni na svobodu, zvláště když o den dříve (1. 5. 1945) došlo k propuštění tuberkulózních vězňů. Teprve salvy, které se začaly ozývat, prozradily, že jde o popravu, jakou věznice zatím nepoznala. Ve zmatku, který nastal, se někteří vyvolávaní vězni nepřihlásili. Popraveno jich nakonec bylo 51, většinou mladých členů levicových odbojových organizací. Společně s nimi byl popraven konfident Jaroslav Fiala, v té době v MP vězněný. Těla popravených byla zpopelněna v krematoriu litoměřického tábora. Jejich popel je dnes uložen pod hlavním pylonem na Národním hřbitově.
    • Ti lidé umírali hlady, na nelidské zacházení a na různé nemoce, např. tyfus, úplavice atd. Nemuseli jít přímo do plynu...
      • v Terezíně nebyly plynové komory, ale smrt byla stále přítomna, a o tom jistě ví i ředitel památníku Terezín
  • Reklama na levný plyn u tohohle článku je nevhodná...
  • No čistě geograficky je Ruská hrozba EU blíže než IS:
    A přesto nad tím Milošek zavírá oči.
    • Soňo, je na bíledni že jste úplný blb. Raději vůbec nepište.
      • Tím budeš ty když holku oslovuješ v mužském rodě *12*
    • Ale notak simone uz jses trapnej - nech toho jinej nck nepomuze ...
      • je jasnej . Dedek Sona , Simon , vlastnim jmenem pepa jich vic dat nemuze.
        • Narodila jsem se v roce 1990. Takže do důchodu je ještě daleká cesta kecale. *5* *5*
          a to oslovování v mužském rodě si strč za rudé trenky. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Jsem holka a Simon je klučičí jméno.
        Až si doplníš vzdělání tak se stav. *5* *5*
    • Před hrozbou Rusů (když takové blbosti věříte) se můžete schovat směrem na západ. Před islámem se neukryjete nikde, protože - s naším laskavým svolením- zachvátí celý svět. Jako ženská si ho jistě maximálně užijete.
    • Prej si sezonně vypomáháš prodejem ruské zmrzliny pod Ruským kolem? *14*
      • Tass psal ze si tam chtel tenhle geront vydelat stryptyzem . Tak ho izolovali a zvazuji za co ho zavrit. Vypada to na nekrofilii a jeji propagaci.
      • A dlabe k tomu ruská vejce. *1*
        • v roce 90 . Ale o KGB , STB , kojeni , prechodu atad to ma znalosti nevidany. Bude to asi pekne uchylnej typek . Mozna pederast .
          • Nuda. Najdi si konečně nějakou novou originální pomluvu. *5* *5*
      • Slabota soudruhu! *5* *5* Je zřejmé že už ti docházejí pomluvy.
        • Že by soudružka pussynka? Jsem tu málokdy a tak mi ty změny nicků unikají. Ale ten styl je typický.
          • je porad ten stejnej smradlavej dedek . Co jinyho . Odpoved bude jsem holka , za chvili jdu na party / pochybuju ze vi o cem pise / a tak porad dokola. Jo a kozy ma 4ky panove . Ten uz nemuze prekvapit . Leda ze by konecne zdechnul , roky uz na to ma . Narozeny je to v r 90 , tedy podle nej / a vsichni co tohle o tom odpadu piseme jsme STBaci . Tomu rozumi , to chapete . Narodilo se to prece v r 90 a to bylo STB v plny sile a rozpuku.
            • Slabota soudruzi. Snažte se s tím pomlouváním víc. Jinak vám nadřízení
              z KGB škrtnou prémie. *5* *5*
  • Smradlavej dědek Soňa Křenková opět zde a ve formě.Dědku zase sedíš připosranej na svým křesle a píšeš do diskuze.Já vím,že děláš redakci Tiscali radost.Mě vždy po určité době na rozdíl od tebe vyhostí ale mě to nevadí,protože na ně S E R U z vysoka, jako na tebe smraďochu.
    • samo nazyvalo kozata holka simca nebo tak nejak ne ? Uz je asi tak vymastenej ze si ani nepamatuje co kde blabolil .
      • Jsem holka. Pokud vám to vadí navštivte psychologa pánové. *5* *5*
        • Tak Soňa nebo Simča? Buď jsem blbý já nebo někdo jiný! Tím končím se Soňama a Simonkama i kdyby byly holkama jako lusk...
        • A komu ji děláš, Pospíšilovi nebo Putnovi?
          • Ubožáku! *12*
        • kdypak ze jsi se to narodil ?
          • Jsem holka takže jsem se narodila. Až si doplníš vzdělání tak se zastav mrně. *5*
    • Kabelko lhát a pomlouvat opravdu umíš. Zkus ale také napsat něco k tématu ju. *5*
    • Podepisuji. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit