Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a vyhraje tak to je
    • máme prezidenta jakého si zasloužíme....
      • Mnozí z nás si tak moudrého, schopného a morálního prezidenta ani nezaslouží.
        • Odkdy je dobytek nebo stbák morální to mi tedy vysvětlete ....???
          • Od té doby ,co tady byla demokracie a ne Absurdistán ala veškrna.
            • Hmm to vás asi učili na vumlu že sudruzi čuňata ....
  • co není dobré pro Pravdoláskařské Ticacali, to je dobré pro normální lidi !
    • Pravda a láska ti nechutná.. tak lež a nenávist? Lež a nenávist musí zvítězit nad pravdou a láskou... tak to stojíš na té správné straně.. Babišozemanovské... víme simon?
      • Lež a nenávist je silná stránka veškrnistů, kleptokratů a pražské lumpenkavárny.
  • Pan "novinář" Jégl je opravdový ubožák. Článek jsem nečetl, to by byla ztráta času, jen nadpis a první tři řádky.
    • Ano,tento rádoby novinář je jeden z těch,které Zeman vyjmenoval už v roce 1992. Docela trefné,Jégle,co ty na to.
      • Bohužel si nepamatuji co pan prezident Zeman prohlásil v roce 1992, jen si pamatuji, že řekl, že v západních demokraciích jsou novináři hlídací psi demokracie, kdežto u nás je to smečka podvraťáků. Pan Jégl se k této "prestižní" komunitě svými články pravidelně hlásí.
      • tak co.. vládneme.. nerušit? to bys chtěl?
  • pořád lepší česká Tlačenka, než muslimský Kebab ! *8* *7* *1*
    • rychle se kazí? ale spojuješ kebab se Zemanem a Babišem..
  • Jak to p. Jégl může vědět ? Že by si taky chodil pro výslužku ? Asi závidí že dostává míň než Miloš. Proto píše tak pomlouvačné články ! Pane Jégl, na koho se zaměříte příště? Zkuste třeba Kalouska. Nebo si myslíte že je čistý ?
    • Kalousek je čistý jak slovo boží, neposkvrněný. Prostě je to světec. O něm přeci nelze napsat nic špatného, ani písmeno.
  • Jsem rád, jako ovce, že náš nejlepší prezident se rozhodl znovu kandidovat. Jsem rád, že mu v tom pomůže náš nejlepší ministr financí Babiš. Jsem rád, že v příštích volbách opět vyhraje hnutí ANO a s konečnou platností vyžene od koryta tzv. "tradiční" zlodějské strany ODS, TOP09, ČSSD a KDU-ČSL. Když se ANO spojí s KSČM a ČR vystoupí ze zprofanované EU a zločinecké organizace NATO, budu konečně opět po 30 letech spokojený a svobodný.
    • Joooooo!!!! Ještě bych vzal do vlády okamurovce a piráty, teda doufám, že se dostanou do parlamentu. Trump v Bílém domě je také dost pozitivní věc. Po dlouhé době Amík, kterého mám upřímně rád. To budu asi opět prohlášen za vlastizrádce a kolaboranta.
    • Kolik rublů ´s dostal, ty ruský podvraťáku!
      • Prognoza je,že v r.2017 stoupne rubl o 20%.Co na to říkáš fešáku .Euro držíme zuby nehty na 27 Kč.Tomu říkám deformacie ala USA.
      • Kolik mínusů jsi dostal? Ty ubohý vypatlaný sluníčkáři, havloide, kchárlovče či pražská kavárno?
      • No určitě méňe než ty americkej kolaborante a pitomo Simone.
  • Sala
    Jak se vám spí pane Jégle? Opravdu máte pocit, že svou práci děláte dobře a jako profík? Možná byste se lépe uplatnil v bulvárech do kterých píšou ovečky ktere své články staví na přečtených nadpisech ostatních zdrojů a vlastně nemají tušení o čem vlastně píší. Doufám že vám za tento subjektivně psaný článek nikdo nezaplatil.
    • V bulváru by se neuplatnil, bulvár je totiž proti tomuto seriózní novinařina.
  • Zeman a Babiš musí zvítězit nad lží a nenávistí!!!
    A taky se to stane!!!



    YEAH !!!
    • Zeman se uchlastá a Babiše odnese Luciper do pekla. *16* *1*
  • Pana prezidenta opět zvolíme a Babiše rovněž. Je třeba definitivně vymést veškrnův hnůj.
    • Zemana budeme volit určitě,je neuvěřitelné,jak ostatní strany kopou do Babiše a dělají na něj samé podrazy,aby ve volbách dostal co nejméně hlasů.Všichni víme kdo tady dělá od roku 1989 největší zlo,rozkrádá a podvádí.Suverení je ODS a TOP 09 a nyní se přidala i ČSSD.Už udělali podrazy v krajských volbách,kde prohrané strany vytvořili proti Babišovi koalici,aby jej odstavili.Je to sviňárna těchto stran a takové strany určitě volit nebudu
    • Velmi pěkný příspěvek, pane hrdino Putine, jste můj člověk.
  • na tomto článku pana Jégla je vidět, že pan Zeman s panem Babišem jdou správným směrem !


    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16496-podivejme-se-na-vycisleni-penez-ktere-vydava-vlada-na-migranty-.aspx
    • Soros bude zuřit, takových dolarů jsem investoval do těch českých neziskovek a "humanitárních" organizací a pořád žádné výsledky. Ti Češi jsou nějaký divný! Přitom kromě toho zatraceného Ruska to všude jinde na světě funguje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit