Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan prezident Zeman má pravdu!!!!!!!!!!!!!!Již dnes se k tomu vyjádřil moc dobře pan Hašek! A jeho argumenty byli srozumitelné a jasné!
  • Prezident Zeman má naprostou pravdu.
    • Prazident Zeman je ten pravý,kdo může dát knížecí rady.Zemanova vláda dotovala státní rozpočet příjmy z privatizace.Prodal Transgas za cca 130 miliard,Českou spořitelnu,ČSOB,Unipetrol Mosk.uhelnou,Pražská kanalizace a vodní toky.Přitom jeho vláda po celé tři roky hospodařila se schodkem státního rozpočtu Kde je nějaká rezerva?Abych nebyl podezříván,že jsem ODSák,tak musím říci,že se mi vláda Nečase také nelíbila.Jen nejsem postižen ztrátou paměti,
  • A jestli jsi si Miloši schoval pár litránků lahodné slivovice také na horší časy? *1*
    Kecat podnikatelovi do jeho práce umí každý hospodský vysedávač(o tom je článek),ale podnikat sám neumí *3* Njn,ta naše povaha Česká,chytrolíni za druhé,to nám jde *8*
  • To je pravda ! Dnes každý nadává na podnikatele že slovo podnikatel je málem nadávka. Ale to co je dnes nejsou podnikatelé ale banda gaunerů. Slušní podnikatelé vymřeli s Baťou. Noví se musí teprve narodit. Ale abych nebyl neobjektivní, slušní jsou i dnes, ale jsou to tak malé ryby že nestačí napravovat pověst zničenou takovými Bakaly a spol.
  • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!. *14* *14* *14*
    • Bylo zábavné sledovat, jak se ožralý Zeman klátí a padá ze schodů a posílá si ředitele TV pro popelník. Když jsem blábolící NIC viděl, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!. *14* *14* *14*
      • Neurážej hlavu státun, nevzdělaný vidláku. S takovými jako ty si prezident utírá p r d e l .
        • Kterého prezidenta myslíte -toho vašeho vidláckého opilce - ten at je rád že se udrží na nohou. Na vytírání p r d e l e má svého Mynáře. Ten mu ji určitě i vylíže, vždyť co by křivák křivákovi neposlužil.
        • Hlavu státu by samozřejmě nikdo neurážel - ale takovou ožralou prolhanou s r a .. k u - klidně kdykoliv. A že to tupé sebestředné NIC je jen křiváckým podrazáckým uchylákem je víc než jasné z kteréhokoliv jeho vystoupení - otevře tu svoji prolhanou držku a vyleze nejdříve alkoholonikotinový smrad, potom vypadne uslintaný chrchel a následně žvást, kterém s chechtá celý civilizovaný svět.
  • P. Bakala je důkazem všeho o co v roce 1989 šlo. V pětadvaceti ukončil vysokoškolská studia a za tři roky se stal multimilionářem. Nejsem si jist jestli majetek získal pomocí KSČ. To není rozhodující. Podstatné je to, že 3500 horníků zůstane na krku státu a p. Bakala se nám bude smát ze Švýcarska.
    • Komu nám? Mě ne,já nefáral.Nekňourej,měl jsi doly zprivatizovat sám a mohl jsi v tom Švýcarsku být místo Bakali *3*
      • Neplácej tady voloviny.Já syn podnikatele,kterému byl ukraden majetek a dnes se tam roztahuje nomenklaturní kádr ÚV KSČ a pronajímá Vietnamcovi.Mě vrácen nebyl přesto,že jsem o něj žádal.Od mládí jsem byl veden k pokračování tradice.Každý podnikatel šetří na horší časy a na investice .Ne takto zloději po r.1989.
      • Sry-mně *3*
      • Nauč se pravopis, blbečku....
        • Narovnej se paragrafe *2*
  • Problém je v tom že zde po roce 89 nevznikla normální podnikatelská vrstva
    která dá na trh nové zboží nebo v nové továrně zaměstná lidi ale máme tu
    houf gaunerů kteří odrbávají lidi a stát.
    Krátí se daně. Lidi se zaměstnávají na černo. Zneužívají se dotace. Největší
    mafiánská ESA dostala státní majetek za korunu od premiéra Vaška Klause.
    Mnoho těchto podnikavců má rudé kořeny. To je ten houf kariérních komunistů
    který v roce 89 oblékl tržní kabát a znovu si hrabe peníze do kapes.
    • Podnikatelská vrstva poctivého charakteru tady přece vzniknout nemohla. Původní buržoasie, jako např. Baťa a podobní začínali od píky, i když na práci samosebou najímali dělníky ale tehdá ti měli obživu a byli spokojeni. A takoví podnikatelé, kteří se svým podnikem žili, protože jej organizačně vedli a svou činností vybudovali, tak si toho majetku velice vážili a udržovali jej. Ale privatizací byl majetek ukraden, noví majitelé k němu nemohli mít vlastnickopsychologický vztah, ale byl jim jen prostředkem ke zbohatnutí, bez ohledu na to, jak to jednou dopadne. A také to podle toho dopadlo...všechno jen vydrancovali a pak pryč od toho...Bakala je klasickým příkladem kapitalistického ksindla, zloděje a ne podnikatele !!!
    • Já znám komunisty co byli funkcionáři na krajské úrovni.
      Po revoluci se daly (upozorňuji, že komunisti) na podnikání.
      Nakoupili majetky (budovy) z "uspořených peněz" a podnikali, po několika letech co jim to asi nešlo skončili, teď ale budovy výnosně pronajímají.
      A vrhli se do podporování "bílých koni" v politice a ze státních peněz se mají lépe jak za komunismu.
      Já podnikám skoro 20 let ( musím) a jsem rád, že se mám dobře a uživím rodinu.
      Proto mi velice vadí, že všechny podnikatelé hází do jednoho pytle s takovými jako je Bakala a pod.
      *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit