Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám svoji hrdost, vyhulím jen Putina a Trumpa.
    • víme sajmon, jen hul
      • přééééésně, je to Tečka, ale hulí celkem dobře *3*
        • ... jsi totálně zdegenerovaná troska :)))
        • víme sajmon, teplo je ti
  • Takže 10. prosince, dřív se sem nedostanu, hledám záh(v)ady na kriplkáře!
  • Krásný dopis jsme napsal.
    Snad budu moct soudruha Trumpa se vší mojí servilností vykouřit.

    Celá ČR mi říká český Donald Trump a podhulovač opravdu nejsem. *13*
    • držím palce *3*
      • ... na to ti se*e pes, degene :)))
  • Co si myslet o lidech kterým nevadí permanentní Zemanovi a Hradní lži a přesto za ním stojí,asi že patří do stejné kategorie lhářů jakým Zeman je: *12* *12* *12*
  • Pokud někdo někoho nenávidí, např. prezidenta Zemana, tak má říct např. "Já toho chlapa nenávidím kvůli tomu, jak vypadá Jiný důvod nemám." Nebo "Nevím proč, ale tenhle chlap mi nesedí a já ho přímo nenávidím". Bylo by to upřímné a možná i svým způsobem fér. Tak to prostě v životě chodí, že se někteří lidé nemusí. Vymýšlet ale takové nesmysly, že je to opilec a mnohem horší a nechutnější věci, to fér není. Navíc ti, co to píší, nebo říkají, moc dobře ví, že to není pravda, a že lžou. Měli by si ale uvědomit, že tím nehorázně urážejí nejen prezidenta Zemana, ale i tuto republiku a velké množství spoluobčanů, kteří ve volbách pro Zemana hlasovali.
    Dříve bylo v módě urážet Paroubka. Že je tlustý, že má bradavici a že má ošklivou ženu. Jiný argument proti němu jeho odpůrci neměli, ačkoli sami byli často, kulantně řečeno, při těle. Paroubek zhubl, bradavici si nechal vyříznout a má hezkou ženu. Nemyslím, že lidé, co ho tehdy takto uráželi, ho začali kvůli těmto změnám mít z ničeho nic rádi. Od počátku šlo jen o to, jak jej co nejhnusněji urazit a veškeré "důvody" nepřízně, které uváděli, byly hloupé a zástupné. A tak je to nyní i se Zemanem.
    • ... začni s vyřezáváním také, máš nejvyšší čas :)))
  • by se měl omluvit Šapiro za rozvracení tohoto státu a pak táhnout zpět odkud ho sem poslali. Obama už se na něj určitě těší.
    • Zeman se omluvil, ale jak jsem očekával, havloidům je to málo. Diskuze na iHeute je velmi výživná a poučná. Prostě cokoliv Zeman udělá je špatně, z čehož vyplývá, že havloidy opravdu nemá smysl jakkoliv řešit *15*
      • ... zemanoidy jako tebe teprve, balíku :)))
        • To ti říkal ráno fotr?
  • A jak se má náš kuřbuřtík Simonek, ta havloidní bukvička.. *1* *1* *1*
  • Sajmona tupoblbýho, dnes kolobrnda a 1000 dalších nicků:
    11. listopadu 2016

    Prezident republiky Miloš Zeman ve svém vystoupení dne 9. listopadu 2016 při příležitosti amerických prezidentských voleb zmínil i neúčast amerického velvyslance na oslavách státního svátku 28. října 2016.

    Tuto informaci prezident republiky obdržel od Protokolu prezidentské kanceláře.

    Pokud by tato informace nebyla správná, prezident republiky se samozřejmě omlouvá panu velvyslanci.
    • josef.servit.9
      Nebyl tam, čekal jsem, ale nedorazil! Jinak mám fotky, kdo, kde seděl!nebyl!
    • že se na něj nevy..., vždyť je to jen havloidní čapisral *4*
  • Zeman se nikomu zalíbit nepotřebuje, spíše lzue dovodit, že šapiro, i když přišel, nedovolil si Zemanovi přijít na oči.
  • Pro všechny tupouny, kteří obhajovali hradního lháře...

    Je to "omluva" hodna notorického lháře...

    Prezident Miloš Zeman se v pátek omluvil americkému velvyslanci Andrewovi Schapirovi za slova o jeho údajné neúčasti na oslavách 28. října. Zeman slova pronesl při projevu ke zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem.

    „Pokud by tato informace nebyla správná, prezident republiky se samozřejmě omlouvá panu velvyslanci,” stojí v prohlášení.
    • Jo, jsi naprostej tupoun čapisrale *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit