Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman bude nejrepresentativnějším nástupcem T.G.Masaryka. O jeho předchůdcích to nelze říci, především ne o šaškovi Havlovi.
  • Můj president je Zeman!
  • Pane prezidente, ta korytářka Píka se vám nelíbí? Mně také né.
  • Zase se žvaní.
  • Kdo by si této mafiánské a zločinecké, prolhané vlády mohl vážit?? Jen sfanatizovaný student placený a řízený Kalouskem a jeho zločineckou sfoliči ! *11*
    • Teď jste mě vrátil do dob nedávno minulých.Stejná rétorika. "Studenti podněcováni západními imperialistickými živly ,chtějí rozvrátit naše budování socializmu". Že vláda nestojí za nic,to je druhá věc.Ale studenti nepodporují vládu,pokud jsem si všimnul.KSČM řiká,jsme jiní,ale do vrchlných postů cpou bývalé STBáky.
  • Neminim se zastavat techto ministru,ale nabizi se otazka,kterych ministru z jeho svinvlady si kdo vazi?
    (Gross,Kato atd.) *12* *12* *12*
  • Ministr Fiala na mne také dělá velmi dobrý dojem. To je jedna z mála věcí, s níž se Zemanem souhlasím.
    Zeman má jedinečnou příležitost distancovat se svým jednáním od svých chyb v minulosti. Když to udělá, je-li toho ovšem schopen, nebude jeho minulost sice zapomenuta, ale bude hodnocen podle svého přítomného chování.
    • Tvé dojmy nikoho nezajímají, woe.
    • Ministr fiala, kdyby stál co za to, tak by vyházel na dlažbu "učitele" kteří vymývají mládeži mozek, potlačují demokratické principy a nutí haranty protestovat místo učení. Takhle je to jen další krypl z plejády nepovedených trotlů co jsou zde zbyteční *16*
  • Mno, i když nad tou vládní elitou by i mrtvý plakal...
  • Názory našeho nového elitního prezidenta přestávají lidi zajímat, aniž nastoupil do úřadu.
    • blábol p.Zemana mne taky nezajímá *11*
    • xyz
  • Text Vašeho příspěvkuOn ještě někoho zajímá názor toho křiváckého prolhaného ožraly? Takových "prezidentů" jako je toto pa..ko nase..ru za hodinu kýbl.
    • Jsi vulgární blb a nikoho nezajímáš,tak proč si tady vyléváš své mindráky exixstence.Za pár let budeš rád ,že máš takového prezidenta a u voleb to můžeš změnit jinak se zdrž těchto pobertálních výlevů.
      • xyz Romku! Ty cikáne! Nejsi Ty náhodou příbuzný Antonína Kapka, vedoucího
        pražské organizace KSČ? Po "sametu" se chtěl oběsit, nepovedlo se mu to,
        a tak se zastřelil Nebo naopak. Udělal chybu.Mohl se stát prezidentem Klausovi
        se to povedlo dvakrát!
      • Vyjádřuje se fakt blbě. Ty se ale laskavě nestarej přiblble o to, koho to (ne)zajímá, troubo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit