Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nesouhlasím s tím, že naše maličká země zásobuje zbraněmi různé země, v tomto případě iráckým Kurdům. Tímto pouze pomáháme všemu, co souvisí s použitím zbraně. Je to tu skutečně absurdistán, do některých zemí posíláme zbraně, tudíž podporujeme násilí, do některých zemí posíláme mise - mladé kluky - které tam zase zásluhou zbraní umírají. Není tu fakt absurdistán?
  • Jasně,budou si lépe a více hrát na vojáčky.Ti podněcovatelé nepokojů se musí vytlouct.Pak zůstane jen hrstka křováků v pralese a bude konečně klid. *16* *16* *16* *16* *16* *1*
  • Teroristé by měli útočit na Hrad, když Hrad si o to koleduje.
  • Stydel jsem se za zlocince Klause , stydim se i za pitomce Zemana. Oba byli spiklenci z prognostickeho ustavu a jsou hanbou teto zeme. Vyplody pripitomeleho mozku Zemana jsou
    velmi trapne. Po diskuzi co jsem si precetl sproste urazel lidi a snazil se znich udelat blbce, sam je blbu futral !
    Bude tato zem mit nekdy prezidenta ktereho si lidi budou vazit ?
  • Zeman si v poslední době hraje na Napoleona. Nejdříve chtěl v čele NATO táhnout
    na Rusko a nyní podporuje Kurdíky. Na ně přitom každý desítky let kašle. vlastní
    stát jim byl odepřen a jsou pronásledováni jak v Iráku tak v Turecku.
    ¨
    Nyní je všichni podporují. Mají sloužit jako potrava pro děla při zastavování Islamistů
    když Irácká armáda se opět ukázala jako zbaběle neschopná.
    Nikdo přitom neodsoudil skutečnost že USA/EU islámský stát podporují v Sýrii.

    Zemane přejdi od slov k činům. At jde tvá Kačenka bojovat - nevolej po obětech jiných.
    • Ať je tam osobně doveze a předá !
      Geroj.
  • bude válka zbraně musí pryč,lidé by se mohli začít bránit.........a pomlátit tu špínu co se chopila moci v 89.
    • KIMCID
      *neva mám nabito a čekám
  • hodnotí vládu babiše pozitivně čobol snížil nezaměstananost na MF



    Co se na MF dřív dělalo ve 3 lidech!! Tak nyní v 8 lidech!! Vidite, jak Andrej "šetří"Jó čo bolo to bolo blbej voličů není nikdy dost.
  • Ať si ten opilecký blb Zeman tu pomoc zaplatí ze svého.Národ čechů už tento opilec zbídačil dost.
  • KIMCID
    koukám zeman vyklízí sklady LM
  • V tomto případě má sice pravdum ale jinak je v zahraniční politice vedle jak ta jedle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit