Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po přečtení příspěvků v diskusi se vůbec nedívím,že byl zvolen prezidentem pan Zeman.Po komunistické vládě v naší zemi je duševní úroveň a myšlení některých obyvatel velmi zdevastováno.STB zde odvádí stále svou práci a prosťáčci jim to žerou. Pan Zeman jenž se spolu s panem Klausem vynořil záhadně z prognostického ústavu spolu oba lezou Putinovi do pozadí. Razí teorie kašlat na lidská práva a zaštitovatˇ to ekonomickou spoluprací.Nebyly to nikdy moji prezdenti.Poslední Zemanovo vystoupení v Hovorech z Lán svědčí o jeho morální ubohosti.Měl by se vrátit na Vysočinu,zalízt do chalupy. *10*
  • Podle těch plků tady to znáš ze zkušenosti ,proto jsem rád,že tady napíšeš ke komu patříš,alkoholici prý mluví vždy pravdu .
  • Ja ne oznavam Zemana, JSEM RAD , ZE JSEM HO NEVOLIL.
  • No snášejí to velice těžce. Čím víc je to štve, tím větší hovadiny kecají. Chtělo by je to ještě trochu rozzuřit, aby tady byla větší sranda. *1* *1* *1*
  • Cha cha cha, to musíš mít VUML, co, že jsi tak, přes veškerý vzdělání, hloupá. *3*
  • Pusinko, za tebe přeci mluví tvoje komunistický projevy, dál už není nutný nic dodávat. *3*
  • nobuatsu, bohatství a zcestovalost nevylučuje hloupost, na tobě to je vidět úplně názorně. *1*
  • No pusinko věz, že tebe by určitě žádnej feudál neznásilnil. *1*
  • Konečné stadium alkoholismu - mění se tolerance na alkohol – k dosažení opilosti potřebuje větší množství alkoholu, frekvence opilostí roste. Opíjí se "do němoty" i při nevhodné příležitosti (pohřeb, posezení s rodinou). Pije i několik dní v kuse – tzv. tahy. Pije již od rána. Dostavuje se debakl: BEZ ALKOHOLU TO NEJDE A S ALKOHOLEM TAKÉ NE. Tím se uzavírá kruh a může zde pomoci jen psychiatr v protialkoholní léčebně nebo ambulantní středisko pro alkoholismus a toxikomanii (AT středisko). V tomto stadiu jsou také typické alkoholické psychózy (např. delirium tremens, Korsakovova psychóza ad.). *1*
  • Znovu jsem se přesvědčil, že na internetu nemá smysl s kýmkoliv polemizovat. Ale ještě si neodpustím otázku: Co mají společného tibetští mniši s cikány? To by mě opravdu zajímalo. Sklony k zločinu? Vysávání státní kasy v podobě sociálních dávek? Nerespektování zákonů země, ve které žijí?
    A ta poznámka o Havlovi je opravdu ubohá, ta ani nestojí za komentář.
  • Vyjadřování hodné slušného a pracovitého člověka, jen co je pravda. Že se ve společnosti vyskytují podobná individua je běžné, ale daleko smutnější je pohled na poměr souhlasů/nesouhlasů s takovými příspěvky. Není divu, že je společnost tak zkažená a že se radši upřednostňují ekonomické zájmy před úctou k lidem, když tu žijí takoví, jako jste Vy.
  • ano, nám se libí, moc, moc, moc!
  • To i to.
  • Ta společnost je již dávno rozeštvaná pomocí Havloida, ODS a dalších zlodějů. Nevěřím v objektivitu našich voleb, neboť volební propagandu vedou jen a jen média zahraničních vlastníků.
  • Prosím blokátore, ne cenzore.
  • Nejlépe bude vyvěsit sebe. A nastěhuj si do svého bytu tibetské cikány a vzívejte toho Havloida, co rozboural naši společnost. Zavedl pokrytectví a nenávist mezi naše lidi.
  • Zřejmě nejsi občan/ka ČR.
  • Slyšeli jste slovo boží fašistky Aliny. Amen
  • To je řeč jak rozprávka. "Zeman se mi nelíbí protože je krásný"???
  • možná by se měla napřít pozornost na okupaci Texasu a Nového Mexika? Neměla by se náhodou ta území vrátit zpět Mexiku? a anglicky mluvící by získali statut neobčanů? jako v Pobaltí Rusové? co vy na to?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit