Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem v dobrém rozmaru, výborně jsem se prospal, na snídani jsem si dal deci rumu a hurá na Tiscali. Já a můj duch korektor to těm bolševickejm parazitům teď nandáme. Ať žije kníže Schwarzenberg, ať žije Miroslav Kalousek, ať žije profesor Klaus, ať žijí všichni pravicoví bratři. Tak a teď ještě deci rumu a jdu lepit trafo. Včera jsem byl tak vožralej, že jsem to neslepil.
  • Schody se vždy zametaly odzhora! ......jen tak dál pane prezidente!
  • No, tehdy jsem si to na facebooku nepřečet. Ale myslel jsem si, že to tak myslí. Mezi námi - většině těch rusnokovců se nedá věřit. Typická hvězdná pěchota určená pro průzkum bojem.
  • Je to dobrý, Němcová v projevu o sobě mluví jako o dámě ne (ženě) a Klaus bude stavět ODS na nohy, prostě je to dobrý! *3* *3* *3*
    • Němcová : já jako dáma to múžu říct !! *3* *3* *3*
  • Už máme dost těch Moraváků : Zeman,Sobotka,Škromach,Hašek,ZAorálek, Němcová,Topolánek,Nečas atd. a teď ještě Úlehla taky moravák co moravák to cip.
    • Za koho mluvíš fašisto?
    • cyp.
    • To už dávno nejsou Moraváci, to už jsou počeštělí k o k o t i. Co čech to blb. *14*
  • Nevím proč se tu pořád hádáte, všichni Vám lžou včetně prezidenta,vše už je vždy dohodnuto a jsou to jenom hrátky,jen si přehrajre zpětně všechny výroky všech politiků i prezidenta, Zeman tuto vládu nezničil, ta se zničila sama,tak nevím proč se vytahuje, počkejte si na novou vládu a doufám, že tu za pár měsíců,nebudete zase nadávat,jak je v Česku zvykem a budete se mít všichni dobře včetně mě,už jsme došli tak daleko, že i odbory jsou politické,ale nedivte se komoušové nikam neodešli, ale sedí všude, že pane prezidente,už v té jeho úřednické vládě zasedli zasloužilí kádři,přeji klid a pohodu míru zdar nejsme jako oni.....
  • Parlament zachranil povest CR, kterou uz svet zacinal videt jako diktaturu levicoveho diktatora. *14*
    • Hihihi ta zlodějská banda nás zcela určitě zachránila. Hned se mi bude klidněji spát. *3*
  • Je vidět že pravomoci Zemana jsou velké, jen se musí zapojit hlava, což on umí, ti pidisráči před ním byli jen pro podepisování ale nikdy nic nedokázali ani nechtěli změnit, nebyli to vůbec prezidenti v pravém slova smyslu, Zeman to je jiné kafe, on ten starý hnůj rozmetá!! *14* *14*
  • Co Zemanův volič, to blb!
    • A sám si klikáš na líbí co?
      • Seš jenom malej človíček (a to ti fandím), zato velkej bolševickej pitomec!
        • Nech se vyšetřit psychiatrem blbe, protože všude vidíš bolševiky, schizofrenie je vážné onemocnění. *2*
          • Klídek soudruhu.
  • Jakápak pohádka pro děti ? Zeman se nikdy netajil s tím, že jeho prioritou bylo zneškodnit tu bandu v čele s Nečasem a Kalouskem. A tohle byla nevím, jestli jediná, ale určitě nejjistější cesta jak toho dosáhnout. Věřím, že Zeman, Rusnok i všichni ministři již v okamžiku svého jmenování počítali s tím, že to takhle nějak dopadne a že na svých místech nebudou sedět dlouho. Vždyť ta předchozí vláda a koneckonců i ta tolik proklamovaná "parlamentní většina 101 poslanců" , postavená na hlasech přeběhlíků, kriminálníků a nikým nevolené strany byla výsměchem demokracii a většina národa jich měla už plné zuby. Teď povládne Rusnokova vláda v demisi do předčasných voleb a pak se vše vrátí do klasických parlamentních mantinelů, kdy rozhodnou voliči svými hlasy. A čím dřív, tím líp ! Jen se musí rozpustit současná sněmovna bez ohledu na to, že mnozí páni poslanci přijdou o svá koryta.
    • Nevím proč Nečas ,tak rychle rezignoval měl počkat, až se to vyšetří, nebo hned rozpustit sněmovnu a nebyla by tu žádná Rusnokova vláda.
      • Sobaku,vzdyt prece na krk mu hodila opratku metresa Nagyova ,uz jste zapomel,jak radil ,
        dovolaval se prava a atd.Copak takovy neschopny clovek by mohl dal byt ve funkci?A nebo byjste chtel ,aby si platil soukrome poteseni dal z eraru?!
    • A ke korytům zasedne další šmejd v čele se Sobotkou a Haškem, možná komunisty ))) a výsledek bude pouze zatížení státního rozpočtu za nové volby. Strany prošustrují miliony za volební kampan. Kdepak je vezmou, od sponzorů a kdepak ti je vezmou? Hádejte. Každý, kdo chce vidět padat hlavy a myslí si, že to někam povede, je hlupák.
      • Tak ses nám Pišto konečně zase vrátil pod svým prvním nickem "Petr". Vítej !!! A přidej nějakou hovadinu, ať s ezasmějeme ....
    • přesně.. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit