Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Snad je český národ dost sebevědomý,aby volil vzdělaného Čecha a ne rakouského šlechtice,spojeného s katolickou církví a landmanschaftem.Navíc představitele nečasovy korupční vlády,která tady ožebračuje důchodce a rodiny s dětmi a odhlasovává protilidové zákony.
 • Lidi volte ZEMANA, volbou Schwarzenberga by získal Kalousek ještě větší moc a de fakto by řídil prezidenta. Kdo nevolí Zemana není správný Čech.
  • Za tento blábol si prosím dejte pořádnou přes držku. Takovou zhovadilost nemůže vyplodit snad ani úplně mentálně retardovaný komouš. A že je komouš svinské hovado, kterému žádná křivárna není cizí je více než jasné.
 • Zeman nic neukradl, ale naprosto ubohou volbou Dientsbiera za kandidáta to zvorala ČSSD, pokud v jednom případě vystoupil jako neúplatný pražský politik, neznamená to, že mu věříme solidnost a rozhled pro vysokou politiku. Jeho reakce na prohru jen potvrzují, že byť ji pomalu dědeček, je to nevyzrálý muž. Zeman pak je volba z nouze, protože v případě vítězství Schwarzenbergera je republika, náš národní majetek, naše národní zájmy v loji a všichni budeme pět let usilovně pracovat ku prospěch rodiny Schwarzenbergerovy a jejích dalších příbuzných, je to opravdu hnus
 • Ona paní Lucie Hýblerová, autorka článku, zřejmě neví kdo "krade" a kdo je tím pádem "zloděj". Pokud po volbách příjde někdo s názorem , že některý s kandidátů ukradl hlasy voličů ve svůj prospěch, je to tvrzení nízké a je možno toto označit za vyjádření debilokreténa. Paní Hýblerová, hodláte snad tvrdit , že pan kníže Schwazenberg neukradl hlasy voličů panu Fischerovi. Mě by zajímalo, jak nějaká pí.Hýblerová může říct o zvolených kandidátech, že jeden krade hlasy a druhý je poctivý.
 • Masáž českého blba pokračuje. Vzhledem k tomu co je zde psáno, tak jsou média "demokraticky ovládána vládnoucí gestapáckou lůzou. To že dobytek trautmberk schválil amnestii, ožebračování lidí a měl by být umučen za vlastizradu se nikde nepíše.
  • Mluvíte o gestapácké lůze - já jsem si ještě nevšiml, že už jsou zpátky u moci rudooranžový zm..rdi. Komunista = nacista, a za těch bylo gestapo, později uváděné pod názvem STB. Nebo se snad mýlím? Poučte mne prosím.
 • Takový přiblblý titulek dokážou napsat jedině média poplatná trojkoalici. Zeman má svých voličůa příznivců dost, ostatně to uvidíte po druhém kole voleb.
 • Stará známá věc,že státní činitelé kradou *3*
 • To je blbost socanů, že si vybrali takového nanicovatého kandidáta.
  Zrovna tak ODS, ta si vybrala ještě horší kreatůru.
  Teďka brečej na nepravém hrobě. Hi,hi,hi*2* *2* *2* *2* *2* *2* *1* *1*
 • Zeman nikomu hlasy neukradl.Bohužel byl to souboj a Melčákové přeběhli k Zemanovi a na progresivního Diensbíra,který se nestačil pokřivit se vykašlaly.Bude to ještě trvat než křiváci vymřou a pochopí ovčani,že život je o něčem jiném a ne o levici a pravici.Kupředu pravá až do hovorčovic.
  • Mám informaci, že komunisti volili povině Dientsbiera. pokud si řekneme že bolševiků je 10%, tak socani asi opravdu opět nepodpořili svého kandidáta. Je to síla a jsem zvědav, jak to socani udělají, protže je Zeman zase poškodil . Na tiskovce, socanů po volbách 2013 tak Dienstbier byl až v druhé linii. Řečnil lišák s rovnátky a z jeho řeči je jasné, že podpoří spíše Zemana. Jen pro ilustraci zavzpomínejte na vládu pana Zemana s Klausem....
   http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10123147075-vladneme-nerusit/407235100021003/
   • 100.....000..000% pravda
   • asi nějaký rodinný opilec se vám s takovou blbostí svěřil, že jo
    • Asi ten vozrala byl z tve rodiny....Ze to tak znas *1*
     • á, náš diskusní osel se připojil, a zase inteligentní příspěvek - jen tak dál
      • Ty komunisticka promrdana matrace,koho urazis?
       Ty odpade lidstva! *12* Prasnice!
   • Ty blbe, nic jiného nemáte prasata, měli by voliče toho hňupa uslintanýho pro výstrahu popravit. Vy jste nebezpečí pro stát, mimo to většina bonzáci, proto volíte amorální socku *16* Netvoříte hodnoty vy je ničíte, jste paraziti a tak by se s vámi mělo zacházet.
    • Už jsi se udělal, srá-x-či nacisticko-komoušskej? Tak si teď jdi utřit tu svoji poslintanou držku od těch zvratků co jsi tu vyblil a pak si ji pořádně zfacknuj dobytku rudooranžovej. Za takové zblitiny nic jiného nezasloužíš a buď rád, že tě nemám na dosah potrate rozjedané bolševické kur-x-vy ojebané podofilním nacistou.
    • Smrt komunismu ty levicackej fanatiku! *16*
 • Ďábelská praxe - Václav Klaus a Miloš Zeman, politické divadlo v České republice viz zde :

  http://www.youtube.com/watch?v=h7UZZkCSXts
  • Sci-fi nebo ďábelský plán?
   Když se ukázalo, že komunismus je cesta do pekel a zákonitě se blíží jeho konec, založili soudruzi v r. 1984 (snad podle pokynů SSSR a v režii STB a KGB) tzv. Prognostický ústav, aby si udrželi svůj vliv i po nezbytné změně politického a ekonomického systému a zajistili sebe a své potomky
   (http://cs.wikipedia.org/wiki/Prognostick%C3%BD_%C3%BAstav)
   Jeden z nejvíce proradných, bezskrupulózních, necitelných gaunerů, agent StB (a nejspíš i KGB), všehoschopný psychopat soudruh Klaus byl pověřen vytvořením tzv. "občanského fóra“, které vyústilo ve vznik tzv. "občanské demokratické strany“. Stejně egocentrický hospodský žvanil, opilec a bavič soudruh Zeman dostal za úkol vytvořit z části KSČ zdánlivě opoziční "sociálně demokratickou stranu. Křesťansky smýšlejícího a odpouštějícího Havla soudruzi přesvědčili, že je třeba "nebýt jako oni", aby tak unikli spravedlivému trestu a mohli začít realizovat svůj plán. A jelo se dál.
   Rychle byla zahájena tzv. "privatizace" a aby občánkové nereptali a nabyli dojmu, že i oni se na tom mohou podílet, dostalo se jim pár drobtů v podobě kuponových knížek. Soudruh Klaus hlásal, že je třeba udělat „tlustou čáru za minulostí“ (aby soudruzi nemuseli vracet to, co bylo uloupeno), „zhasínal“ a s celou zločineckou bandou „utíkal před právníky“, aby si "vyvolení" soudruzi mohli „naprivatizovat“ lukrativní majetek dřív, než se pro to vytvoří nějaká pravidla. Samozřejmě přitom nezapomněl na sebe a svou rodinu. A jelikož to probíhalo v jisté koordinaci s Moskvou, která se snažila neztratit ve své osvobozující se kolonii vliv, dostalo se mu za dobré služby i bohaté odměny od Lukoilu. A jelo se dál.
   Když občané prokoukli a pokusili se zbavit Klause moci a přetvořit ODS na skutečně demokratickou stranu („sarajevský atentát“), dohodl se Klaus se svým komplicem z „opoziční“ ČSSD, křivákem a ožralou Zemanem a v tzv. „opoziční smlouvě“ si drze rozdělili moc. A jelo se dál.
   Za pomoci intrik, vyhrožování a podvodů se Klaus vedral podruhé na post presidenta a za pomoci svých kumpánů (Langr, Vesecká, Rampula, agent StB Jakl…) a zkorumpované justice se mu dařilo úspěšně zdržovat a zametat privatizační a postprivatizační lumpárny. A jelo se dál.
   Když se jeho čas nachýlil, zneužil (předtím účelově) znetvořené Ústavy, jež ho činí neodpovědným a beztrestným za své činy, a vyhlásil amnestii pro všechny privatizační, postprivatizační a ostatní zločince, jejichž stíhání se dosud nepodařilo zastavit. Za tím účelem použil svého poskoka Nečase v roli užitečného idiota. Nečasovi přitom zjevně dělal užitečného idiota ministr spravedlnosti Blažek, který byl účelově dosazen po rychlém výhazovu ministra Pospíšila, který by zjevně těm lumpárnám bránil. A jelo se dál.
   Před svým nutným odchodem z postu prezidenta se Klaus snaží prosadit na hrad svého komplice Zemana a doufá, že s jeho pomocí se mu podaří dokonat, co si předsevzal: Nečas jako viník za zákeřné podepsání amnestie za zády vlády a užitečný idiiot splnivší svůj účel bude odstaven (za „dobré služby“ se mu dostane patřičné odměny v podobě teplého místa), Klaus se vedere do čela ODS, aby „napravil“ její reputaci poškozenou mimo jiné amnestií, kterou přece podepsal Nečas, který je odpovědný, zatímco Klaus přece „nevěděl“ a byl veden „humanistickým“ cítěním. Klaus „obnoví“ jeho předchůdci poškozenou reputaci ODS a nechá padnout Nečasovu vládu. Zeman pověří sestavení nové vlády Klause jakožto předsedy „obnovené“ ODS. A bude to scénář ne nepodobný jako v Rusku s Putinem a Medvěděvem.
   A jak Klaus v souvislosti s amnestií prohlásil: „POJEDE SE DÁL!“
   • Žádná sci-fi, ale realita. Bohužel:

    http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=p9RHl9PmuY0&feature=endscreen
  • Opakuješ se tupá lamo, mimo to nevím kdo ti dal právo mluvit za národ a schvalovat vlastizrádce ty hnoji
   http://blisty.cz/art/66938.html
   • Vlastizradci byli v dejinach pouze privrzenci fasismu a pote komunismu.
    Jedna pakaz ERO!!! *12* *16* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit