Přejít na výpis diskuzí

Zeman v kauze Putna ustoupil, ale neprohrál, míní komentátoři

23.5.2013 8:56
54 příspěvků

Prezident Miloš Zeman svým rozhodnutím uvolnit cestu jmenování Martina C. Putny profesorem ustoupil, ale neprohrál. V tomto smyslu se vyjadřují autoři některých komentářů v dnešním českém tisku. Podle Hospodářských novin Zeman politikům daroval "vítězství" v bezvýznamné kauze, aby mohl žádat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zeman je náš president a hlava státu, díky Bohu za to !,.,. *14* *14* *14*
 • nikdo neproveruje manzelsky zivot pana Zemana,dulezity je vykon ve funci kterou ma dobre zaplacenou ! A zatim je to fiasko co od brezna vyvadi,je to opravdu zvlastni chovani i jednani.Nebylo z ceho vybrat ,ale tohle je hruza dedek
  • Zapšklý voliči Šláfenberka, to i blbovi by došlo, že dutohlavým voličům knížete se nebude líbit co Zeman dělá. Zatím si až na ti virózu vede velice velmi dobře.
 • Buďme rádi že máme Zemana, inteligentího a vzdělaného člověka, být prezident ten chrápající blekota který nemá ani maturitu, no to by teprv bylo!!
  • meli jste zvolit krasnou repre pani Bobosikovou ,jenze to by ti dedci nepripustili
 • Prohrál to praseodym.
  • Myslíš toho Trautenberga? Tak to je opravdu praseodyn a prohrál.
 • Fakt je, že na základě všelijakých havloblitek, které M.C. Putna napsal a které nikdo, až na pár zmatenců číst nebude, byl Mr. Putna někým navržen do profesorského stavu. Co se dělo dál je už notoricky známo.
  • Jo Venca to byl borec, vypil za tři a ještě šel dopředu.
 • President sice neprohrál a neprohrála ani svoboda slova a názorů,.. ale očividně prohrála a totálně selhala demokracie a její princip, že menšina se podřizuje rozhodující většině, což už dlohou dobu bohužel tak evidentně nefunguje a není to jen v případě " veleváženého postu profesora" Putny, jako přímého návodu pro všechny ostatní menšiny, aby se začali tak chovat další a další,.. ale i např. velmi silně u cikánů a jiných.., protože společnost čím dál tím víc všelijakým menšinám spíše ustupuje až do boby, kdy menšiny budou ovládat většiny natolik, že dojde přímo na "lámání chleba" a dojde opět a znovu, jak už to v historii bývá...na diktaturu, které se ještě žádná civilizace na světě nikdy historicky nezbavila i když se to všelijak maskuje různými názvy. Když si někdo neváží mnohdy i krví a životy našich předků získané výsady být pány ve "vlastním domě" a neumí použít jasného argumentu a logické vůle a celkového práva i síly většiny a dokonce se této výsady hloupě a velmi levně ze své vlastní zbabělosti i pohodlnosti zbavuje, nezaslouží si další existenci a nebo naopak, zaslouží se dožít doby ponížení a hanby, kdy tuto jeho chybu hlouposti, pokrytectví a zbabělosti budou muset napravovat či vytrpět jeho potomci, kteří pokud budou chtít si sami sebe vůbec vážit a vůbec přežít jako svobodní lidé, budou muset za své předky udělat spoustu tvrdé a možná i krví a životy vykoupené a špinavé práce. Každý národ, který si neumí udělat pořádek a řád nad menšinami, dříve či později zaniká, rozpadne se a nakonec je zotročen těmi co to ve své většině dokáží i když dříve byli menšinou.
 • Vážně tady někdo obdivuje člověka, který chodí po Praze v podivném průvodu s transparentem " Katolická bu.na...." ? Nu tož-potěš koště.
  • Vážně tady někdo obdivuje tohodle člověka: http://zpravy.tiscali.cz/zeman-vravoral-u-korunovacnich-klenotu-internet-se-smeje-mluvci-trva-na-viroze-213081?utm_source=zpravy&utm_medium=article&utm_campaign=related-article ?
   • To myslíš toho Trautenberga že? Tak to jo.
 • Vážení Vás nezajímá že mame ve vládě kterou jste si zvolili samé blbce , ale to že si prezident dá sem tam skleničku to je průšvich že? Skutečnost že chce pomoci ekonomice Vás nezajímá? Přemýšlejte prosím a teprve potom pište. Děkuji
  • sem tam skleničku? Cha, cha... Sám v mědiích hrdě přiznal, že si dá asi 4 skleničky vína denně a k tomu ještě 3 panáky. Je důvodné podezření (lékaři se zkušenostmi s alkoholiky potvrdí), ža vypité množství bývá o dost vyšší, než přiznané.
   Nicméně i to přiznané množství je odborníky považováno za alkoholizmus.
   • Co jako znamená to: "Chastam" ??? Pokud míníš "chlastám" tak jdi klidně skočit ze skály. Zeman je přeborník, ty ubožáku, zato ty si "čuchneš" ke špuntu a jsi na mol !!! Kdybys opravdu chlastal jako prezident, tak už jsi dávno mrtvej na otravu alkoholem. A přitom Zeman je takovej borec, že to zmákne a ještě mu to myslí líp, než celé vládě i s parlamentem !! Tomu se říká chlap !!! A ne takoým ustřeleným botám. Správný chlap má smrdět tabákem, koňma a kořalkou, to platilo odjakživa, to si piš !!! Ty jsi jen posera, co závidí.
    • Játra prý se časem regeneruje, musím to vyzkoušet.
    • polib mi záda, Děde Vševěde
    • Jo, Zeman je přeborník, vrátil se z ruské ambasády zlitej jak kára a přitom neshodil ze stolu korunovační klenoty ani je nepoblil. I když z toho chlastu dostal "virózu". Jo, jo, když si cvakne tak mu to myslí a ještě víc mu to blábolí. Představa, že "Správný chlap má smrdět tabákem, koňma a kořalkou", to platilo kdysi dávno v prérii v Americe a možná stále platí v ruských stepích, ale nikoli v civilizovaném světě. Nevím jestli Zeman smrdí koňma, ale tabákem a kořalkou určitě a takový chlívák nepatří na pražský hrad, ale někam do východních stepí nebo alespoň do Zemanovy vsi na Vysočině.
     • No vidíš, ty smrdíš kozím chlívem a ani ti to nevadí!! *2* *2*
  • Věříte tomu, že ti neumětelové, co jsou při korytech, něco změnit dokážou, věříte tomu, když neumí napsat zákon, který potřebuje deset novelizací? Dokud nepřijdou manažeři, kteří to umí, není šance na pomoc ekonomice ze strany politiků, spíše nebezpečí, že vše, jako vždy jen zkazí.
   Pokud vidíte nadcházející volby a všichni neumětelové se ucházejí o ty nevyšší funkce, je z toho velmi špatně. Vždyt u všeho již byli (Zeman, Sobotka, Zaorálek...) spolu s patnery Bémem, Klausem... a to, co vidíte, je výsledek.
   A vaši poznámka, prezident si dá sem tam skleničku. Zatím vidím ožralu, který má daleko od vědomí, že zastupuje úřad prezidenta. Ale je to stejná krevní skupina - viz rusácký nebo čínský clip - jako zloděj z hradu
  • Té poslední věty se drž a neplácej blbosti. Děkuji.
   • Taky bych se napil ale nemůžu, mám už tvrdší játru, kdysi jsem si taky rád přihnul.
 • pisálkové podívejte se do zrcadla a povídejte co jste v životě dokázali a potom teprve kritizujte druhé
 • Putna je zapařenej buzercuc a buzerkláda
  • První natržená studentská p r d e l..... hio zase z té profesůry vyžene...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit