Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx
    • máš vycházku ! :-)))
    • xxx
  • Drahoš na Hrad, Bureš do kriminálu a Eman do kafilerky.
    • xxx
  • obraz společnosti je jasný - jsme národ pedofilních prassat - alespoň těch 25%, co volilo to pedofilní *12* Drahoše. Člověk, který obtěžoval malé chlapce-již ve svém prvním zaměstnání,chce být prezidentem...to je možné jen tady....
    • xxx
      • xxx
  • Všechny politické strany co vyjádřily podporu do druhého kola pána Drahoše do koše,podporují tudíž i kvóty na migranty. Kteří jak podepsal pan Sobotka budou pobírat 21tis./měs. aby se nevraceli do Německa!!!
    Tak na to pamatujte,Drahoš je pro migranty!
  • Toho věčně zpitýho a dementního tatrmana, zašít do pytle a poslat do Kremlu.
    • xxx
    • Od jakživa nemám rád hlupáky. A takovéto jako jsi Ty, teprve ne. Zajímalo by mě, co jsi v životě dokázal, mimo to, že pravidelně požíváš. Za to se Ti omlouvám, jelikož toto je pouze moje domněnka. Přesto si myslím, že nejsi zrovna příliš inteligentní. Soudím tak podle vyjádření, které jsi napsal. Ale to je Tvůj problém. Takže, pokud jsi trochu schopen logického uvažování, eventuálně budeš schopen používat zdravý selský rozum, přijdeš na to, že jsi se mýlil.
      • xxx
      • Jestli jsem v životě něco dokázal nebo ne jsou jenom tvoje zbytečný starosti. Já tě nebudu ani reprezentovat , ani ti vládnoout.
        • xxx
    • Nebuď hrubý jako on...
  • v podstatě mezi třemi základními vývojovými variantami

    A vyhraje Zeman-nic se nemění, EU se rozpadá, možná i reformuje, USA krachují

    B vyhraje Drahoš-nahrnou se nám tu migranti, armáda USA a půjdeme na Ukrajinskou
    frontu

    C vyhraje Drahoš-lidé odmítnou přijmout migranty a rukovat na frontu, vznikne revoluce
    proti zaprodaným politikům
    no a případně různé modifikace výše uvedených scénářů
    • ... to u tebe příští dny nepřinesou vůbec nic, již dávno nemáš kam klesnout, blbe :)))
    • Kdo se z toho raduje? Tak jen snad bolševici a fašisti... *7*
      • ke kterým?
      • Musulmani z Arábie.
  • Zemanův svazek StB byl také rychle po revoluci skartován jako Drahošův. Nebo někdo tyto svazky drží a bude vydírat.?
    • Ale s Alabamou si dopisoval snad jen Zeman?
    • Ale možná mají v Kremlu kopii a tak musí Becherovič tancovat jak Putinchán na balalajku brnká.
      • Ty jsi tááák chytrý !
      • měli dokončit vyhubení pakáže z Ukrajiny. Chamraď se dere do Evropy, chce to tady bivakovat, neplatí si to pojištění v práci - a obecně to zabírá místo.Kdekoliv. Ukrajinci jsou obtížný hmyz. Je na čase aby Bochemie začala produkovat účinný sprej na ukrajince.Jistě by šel na dračku.
  • Je zajímavé podívat se, kde dostal Becherovič nejvíc hlasů a hned se vidí, kde je nejvíc nesvéprávné ožralé lůzy. Těch bezmála 40 % co byli líní zvednou rrdel a jít volit, ti by měl být zbaveni svéprávnosti, protože to nejsou občané, ale... (doplň si sám).
    • dej nám ještě další politické školení, Tobě to tak pálí !
  • U Zemana aspoň vím, na čem jsem, ale Drahoš je strašně nečitelný a navíc nemá politické zkušenosti, byl by to klasický kývač a hlavně se s nikým nerozhádat, je to prostě jen loutka, slabá osobnost...myslím, že v tom duelu co má být ho Zeman vyškolí jak malého kluka a ukáže mu, že si vzal velké sousto...každý by se měl držet svého kopyta...
    • Zato ten kraken Zeman popudil polovinu národa?! To jste chtěl???
    • Já také vím , na čem jsem u Zemana - pomluvy, lži, faleš, vlezdoprdelství Putinovi a Číňanovi, zvratky na klenotech.
    • Zeman je svými sprosťárnami a lezením do východní p.dele (je nejspíš vydírán KGB) strašně čitelný jako každý ožralý dlaždič. Takže by se měl držet svého kopyta (flašky), vrátit se na Vysočinu a nedělat ostudu naší zemi.
      • Ožrala potáhne, vsadil jsem tisíc! *1*
      • to se zas podařilo veliké souvětí, co? Vyzkoušej to sdělit někde v hospodě. Jejda to by ti stříkalo z nosu.Webový hrdino.
        • No právě v hospodě... vládne tady morálka a nátura hospody... a u piva se dělá co? Jen se nadává a každý je chytrý jak rádio
  • To je zajímavé, proč někteří lidé volí NĚCO( Drahoš) koho vlastně neznají. Tento NEV´IM asi bude v jejich představách vyhovovat pro migraci a další rozkrádání, zadlužování a orientaci jenom na západ, což už jsme zažili a výsledky jsou žalostné.Samozřejmě kromě těch, kteří to úspěšně rozkradli.Ale takový asi musí být osud naší země. Přisluhovali jsme vždycky někomu, tak to bude i nadále.
    • Přisluhovali jsme 50 let rusákům, neměli jsme si čím utřít zadek, to znovu chcete??? Volte pak toho ruského ožralce Zemana! *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit