Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždy hájil zájmy České republiky. Nebyl to špatný prezident. Kdo chce psa bít, hůl si najde.
    • Mate samozrejme pravdu a vazim si vas za vase nazory. Mnejte se!
  • Miloši uděl mu řád Tunemu III. stupně a je to ...
  • President je "president" a nemusí v určitých rozhodnutích jednat na základě přání nebo postojů politických stran. Pokud by se president řídil rozhodnutím některých politických stran nebyl by nestranným presidentem ČR.
    • no tak Vasku, preju ti aby te z tech "amnestovanejch " nekdo neprisel vykrast.. to bys' rychle zmnenil nazor.. "president je president a muze si delat co chce"
  • Amnestie má být jako morální pojistka na které se všichni shodnou a né prodloužená ruka mocenských skupin.pokud by se mělo zákonem ublížit člověku nějakým kontraverzním rozhodnutím a není čas tento zákon změnit ,tak je na řadě amnestie ale tayd musí být shoda i s občany .Ukončit stíhání evidentně zdržující skupinu podvodníků kteří hrají o čas a mají na svědomí 100-1000 poškozených,které má stát chránit je porušení přísahy. *13*
  • Zeman vydělá na ubohosti 28 senátorů. Šikulka.
    • u občanů nevydělá akt zvůle tady bude dál !
  • Hmm
  • Sice jsem Zemanna volil ale jako jako menší zlo! Ale i on je arogantní a na na obyčejné lidi mírně řečeno kašle.Je to smutný ale lidi jsou rozhádaný a není tady síla,která by lidi spojila.
    I to KSČM je pod současným vedení jen levé křídlo soc.dem. a hlavně,že mají teplá místečka.Za I.republiky si poslanci ponechávali jen na obživu a ostatní peníze dávali straně /KSČ/.
    Jinak Zemana nemám rád za tyto lži v 89!A kdo lže ten krade!
    http://www.youtube.com/watch?v=01r2INhKZoc
    • Tak proc si volil to arogantni gaunera ?? Nemas ho rad, lze a kdo lze krade, souhlasim s tebou , ale topole ses taky vul, proc si toho arogantniho gaunera volil ????
    • Bolí to hodně?
    • Občane topole, překvapujete mne. Zvolil jste si zlo, místo toho, aby jste volby bojkotoval? To mě děsí. Nikdo Vás přece nenutil jít volit, pokud nemáte koho volit, nebo jsou li ve volbách kandidáti představující zlo, ať je velké, nebo malé, tak volit nejdu. Dále mne děsí, že jste si zvolil arogantního a na lidi kašlajícího prezidenta. A do třetice mne na vás překvapuje, že jste podpořil kandidáta, který, jak říkáte , lže. To mi nejde na rozum. Pokud nemám ve volbách sympatizanta, tak, dle svého soudu, volit nejdu.
      • Dear speaker, máš sice pravdu, ale nejít volit je chyba. Kdo nejde volit tak stejně volí: dává najevo, že předem souhlasí s jakýmkoli výsledkem, který se nepokusí změnit.
        On není vždy výběr mezi dobrem a zlem, ale většinou mezi zlem menším a větším. A pokud nevolím tom menší zlo, tak vlastně nechávám volnou ruku těm kdo volí to větší zlo.
  • PLZEŇ "12" v Německu za 18,- Kč???

    Někteří mají prohlášení VV o jejich boji proti předraženým potravinám za alibismus. Já s tím nesouhlasím. Řeknu proč. Kdo jiný řeší věci, které ovlivňují každodenní život většiny obyvatel v ČR? Já bych určitě ocenil, kdyby Plzeň "12" byla levnější... Ale vážně, nikdo jiný zatím neřešil vysoké ceny potravin a velice často jejich nížší kvalitu..Rovněž je mi sympatická snaha VV za zrušení církevních restitucí zvláště v jejich dnešní době, kdy nikdo neví co je jejich součástí, ale hlavně z čeho to stát zaplatí, když nejsou peníze ani na zásadnější věci jakými jsou důchody, opravy rozbitých cest a kvalitní školství...
    • Tak se v tom pivě utop, blbečku!
      • ... PROČ ?
  • Hysterická reakce? Na člověka, za jehož vedení došlo k devastaci této země je to jn zlomek toho z čeho by se měl zodpovídat lidem této země. A nejen zodpovídat !!!!
    • Joj,to bollí.................
  • Souhlasím, že institut amnestie je monarchistický přežitek a nepatří do moderní společnosti. Pokud si někdo z humanitárních nebo podobných důvodů zaslouží snížit nebo zrušit trest, má o tom rozhodnout soud. V civilizované zemi rozhoduje o vině a trestu soud.

    Dále je třeba vypustit z Ústavy neodpovědnost presidenta. Jak je možné, že VOLENÝ úředník je NEODPOVĚDNÝ?! Každý občan je odpovědný za své jednání, kdo je neodpovědný pro svůj věk (děti) nebo svůj duševní stav musí mít opatrovníka, který za ně rozhoduje.
    I když je president v podstatě jenom kladeč věnců, odpovídá za to, že věnec položí v pravý čas na dané místo. V opačném případě musí následovat postih.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit