Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten vulgarni chlapik dostal upal v gumovem clunu na Vysocine.A stejni burani , jako on ,kteří mysli ze jsou vtipni se neumi chovat ani mluvit,natoz jednat.Takova svoloc si říká vlada
  • Zase se zde najdou poskokové předsedy strany dutých hlav Karla Schwarzenberga a místopředsedy této strany hulváta Kalouska kteří urážejí pana prezidenta.
    • ... na pííííču tvého kalibru nelze civilizovaně reagovat, tak tě jebu :)))
      • Vždyť ani nevíš, co slovo civilizovaně znamená a nejen to. Zkoriguj napřed sám sebe.
        • ).(
      • Text který zde každý z nás uvádí , je jistou formou osobnostní výkladní skříně . Malým oslím můstkem řečeno , o vás bych řekl , že prodáváte ve vetešnictví ( prodavačům ve vetešnictví se omlouvám ) .
        Smajlíky na konci hovoří o ryzím nedostatku autoreflexe .
        • ... tvá neschopnost používat správně čárky a tečky atd. nevyžaduje další komentář :)))
          ... smajlíky na konci jsou mou "výrobní značkou", o které diskutovat s tebou nemá smysl
          • Minimálně si nemusím vypomáhat žádnými expresivními výrazy v každém příspěvku , jako vy .
            Když je argumentační platforma chudá , asi nic jiného nezbývá , začínám lépe chápat váš ego profil .
            • ... to já se tvým vůbec nezabývám, jelito :)))
          • Proč se uchylovat k tykání , že . Postavit se vulgaritě a omezenosti smysl má . Já dostatek soudnosti a slušnosti na korektní diskusi mám , ačkoli anonymita může svádět k projevům typickým spíše pro vaši osobu .
            • ... postav se raději vulgaritě a omezenosti trapného prezidenta, ten škodí všem, čau :)))
            • ... tvé jalové názory mě fakt netankují, šašku, už se nauč psát :)))
  • Zeman se nechová tak, jak by se slušelo na symbol republiky, která navazuje na staletou tradici Zemí Korun České. Chová se jak hospodský hejhula. Neměl zase virózu?
    I když se ješitný ožrala z hospody na Vysočině vedere na hrad českých králů a na zámek v Lánech, tak je to stále stejný hospodský žvanil a ožrala.
    Na zavedení toho poskomunistického marasmu se aktivně podílel s Klausem sám Zeman, tak ať nežvaní.
    Zemana volilo asi 30% oprávněných voličů, tj. asi čtvrtina všech obyvatel. Když říká něco jiného tak sprostě lže. Podlost a lež je mu ovšem vlastní.
    Svými kecy může nadchnout akorát lůzu a stejné hospodské povaleče jako je sám.
    • Zvláštní . Mě jeho projev připadal přesný a konzistentní . Je už delší dobu zřejmé , že někteří politici reprezentují především své zájmy a občanům se vysmívají . Není to tak těžké , protože z médií jsme se mohli dozvědět vždy jen povrch určený právě pro média . Sám jsem volil vždy ODS , nejsem levičák .
  • Jak muze zesmesnit nekoho, kdo uz smesny je?
    • ... vždy jsi byl zde nejvetsi blbec, trefil jsi hrebik na hlavicku, netusis vsak, jak, magore :)))
    • Myslite Zemana pro upresneni,o te Peak plati samozrejme totez ! Uplna chatra dela ostudu republice ,ty zpusoby jsou asi normalni u zlodeju a mafie.Sama baba, piti,lhani a zlodejina,kterou plati slusny obcan.
  • Všimli jste si, jakej měl ten dědek absťák?
  • Velmi dobře se vyjádřil, na něj ti hašašírové jsou krátcí, svou inteligencí mu nesahají ani po kotníky!! *3* *3*
    • ... slovo "inteligence" od tebe sedí, trotle :)))
    • Ano, hospodské sprostoty a urážky v tom všechny předčí.
      Je to živoucí ukázka našeho zdegenerovaného národa. Prý "symbol"...
  • Ať žije náš pan president !!!
  • Řeči a výroky pana Zemana jsou přímo úměrné jeho mentálnímu a fyzickému zdravotnímu stavu. No, někdo nezkousne vadu řeči kterou má pan Schwarzenberg, ale zato vezme v kauf podroušeného politika s poruchami nejen metabolismu. Inu, každému to jeho, jak říkal můj děda.
    A
    • vy máte prostě jen vztek, že váš kandidát neprošel - a chováte se jako dítě - sebrali mi kuličky, ti jsou ale bakaní, jste směšný
    • Ty se také jdi raději někam dát vycpat na ukázku, jak vypaqdá trotl !!!
  • Prezident virózník perlil. Jako věřící se můžu pouze modlit, aby si ho Bůh vzal k sobě co nejdříve. A tu jeho "oranžádskou" partičku taky. *16*
    • Vám se nejspíš perlí pot na čele . A nebude to jen teplem .
      • .. ty také zrovna neperlíš, balíku :)))
  • I když jsem ho volil jako menší zlo tak s ním naprosto souhlasím.Byla by to hrůza kdyby tam byl ten šišla Trautrnberk!
    • ... hrůza, jak zde blekotáš, omezenče, není slušně popsatelná :)))
      • Jak je z vyjadřování korektora zjevné, takto vypadá úroveň obhájců zločinecké pravicové vlády ODS, TOP 09 a LIDEM
        • ... tak primitivní názor jako by nebyl, polib mi :)))
          ... jenom primitiv přisuzuje politickou příslušnost
          ... kam patříš ty, odhadnout netroufám a nechci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit