Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to, že kníže pán ještě nepřenesl svou prohru v prezidentských volbách a odstavení z funkce ministra zahraničí a celkově odstavení od lizu a proto takovéto pomluvy v médiích, ale lidé vědí odkud vítr vane. *2*
    • Konečně rozumný a hlavně pravdivý názor !
    • Kníže s Kalouskem to ještě nerozdýchali. *12* *12* *12*
    • Je to možné.
    • To není vítr a "Becherova vichřice". *14* *14* *14*
    • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses vypatlaným komoušem!!!
      • Komouš můžeš být tak akorát ty vypatlaný d e b i l e. *2*
  • Co to zase ten novinářský hnůj a póvl píše, vždyť přece Milouš Lukoilovič Becher-Hruškovice vůbec nepije alkohol. Copakho někdo viděl někdy opilého? *2*

    A že zkolaboval? Od mládí chlastá, v mládí hulil marjánku a od 27 let fetuje tabák, a teď přes veškerou námahu se mu všechno hroutí, Smečka Poskoků Ožralého Zemana ostudné propadla, vytvořit pátou kolonu v KSČSSD za pomoci Šaška Haška a jeho kumpánů se mu nepodařilo a naopak ta lumpárna vyplula napovrch. A místo toho, aby pokračoval v díle Pružinskego... Co mu teď řeknou v Kremlu?

    Jo, jo, Boží mlýny...
    *1* *1* *1*
    • V Kremlu nic neřeknou, poněvadž se toho nedožije, aby tam ještě jel. *6* *6* *6*
      • A nejsou to "boží mlýny", ale "Becherovy mlýny". *1* *1* *1* *5*
    • http://diskutuj.zwittau.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=251&page=2

      Peto,to si precti.novinari jej nemohou sehnat.TO BY BYLA PRO NE SUPETREFA!!!
      Je pravdepodobne,ze Bohuuuus byl za vcasu varovan! *3*
      • Tak něco takového se dalo tušit. Už se nedivím, že z toho Becherovič "zkolaboval". *3*
  • Vazeni pritomni-piste si cokoli,ale nekradte nicky.Toto jsou diskuze a ne bramborovy divadlo!!!
    Potom si me dovoli kdejaky povl z Horni-dolni urazet,ze to delam ja.A kdyz dotycnemu vysvetlim,ze nejsem komunista,ani volic SPOZ-tak je ta osoba tak podla,ze se ani neomluvi.
    • Vyjímečně ti přitakávám. Nevím, kdo to píše, ale protože jsme v jakémsi sporu, tak si můžu myslet cokoliv.
      Nestydím se za to, že jsem z Horní-Dolní, povl jsi Ty, já už jsem měla města dost, tak jsem ráda v Horní-Dolní.
      Nepoužívej slovo "dovolil", protože ty jsi dovoluješ dost, krom sprostoty i lžeš.
      Hele, napiš něco anglicky, aspoň tři věty, bez překladače. *5*
      • Me komunisticka luza krade nick temer porad.
        Takze se ti predstavim:
        JSEM ANTIKOMUNISTA a ANTIZEMANOVEC.
        • Jako senátor exsoudruh Štětina?
        • A taky d e b i l.
        • Také sprosťák a hlupák.
          Oprav si "mně". Na UK se nevymlouvej. *1*
        • a bývalý agent StB co? *1*
      • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses soudruhem!
        • To je zas kdo za cvoka?
  • Normální člověk se ožere a pan prasident zkolabuje ...
    • Vyčerpáním z kladení věnců, které ani nekladl.... *8*
  • Dnešní občané předdůchodového věku budou odcházet do penze mnohem později, než je Zemanovy. A to budou muset tvrdě makat. A nebudou mít tolik lékařských poskoků jako měl Havel a Zeman. Ten nás zase bude stát peněz. Všichni jsme si rovni, nebo ne?
    • Peppone-vime,ze mas VuML s vyznamenanim.
      Ale stejne-kdyz uz tady vypoustis takove informace,tak se pise Zemanovi s kratkym a mekkym
      Priste se podivej do poklopce!
    • Trošku mne zarazilo, že se o něj starají sestry boromejky.......... ty mu asi kořalku nenalejvají a na vozíčku nestrkají. To bude vážnější..........
      • Sestry Boromejky ho připravujou na "poslední pomazání". *5* *5* *5*
      • Ty myslíš, že "normální" sestry by mu nalévaly nebo co si mám pod tvým příspěvkem představit?
        • Ne. Nenalejvaly..... Důležitý na tom je, že pro nic za nic se o něj nestarají právě ony..
          • Jo, díky za vysvětlení, teď jsem si také uvědomila, že se staraly i o Havla. Ale to nemusí mít souvislost se závažností zdravotního stavu, ale spíše, že jde o hlavu státu.
          • No právě, proto mě zajímá, proč se nad tím pozastavuješ, že boromejky. Když už jsi to načala.
            • Protože jsem to zaslechla v televizi a protože se staraly o Havla, když bylo zle. O natlučený koleno by se snad mohl starat sám popř. s pomocí ochranky či snad by mohla přidat ruku k dílu taky paní Zemanová.
  • Čeká ho tvrdej trest za vlastizradu! Vypadá to ale, že Bůh bude rychlejší, než naše justice.
    • Hm, tvrdej...Natvrdlý jsi Ty, piš pod svým nickem. Psychopate.
      • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses vypatlaným komoušem!!
  • Nevím proč jsou neustále řeči o tom, jak a co pil opilec z Hradu. Všichni z oblasti průměrného voliče věděli, že jej vychovala hospoda s jeho opileckými řečmi - bonmoty.
    Tak proč se všichni diví, že jezdí na vozíčku, proč se o tom, že je opilec pořád mluví.
    Měli jsme různé exempláře, které byly na Hradě, proč by tam nemohl být opilec. Vždyť každému průměrnému voliči šlo o to, aby nás důstojně reprezentoval v cizině. A tak národ svým opilstvím reprezentuje, vždyť neukradl pero, či nepíše knihy, které se prodávají s toaletním papírem. A že chtěl ke klenotům přidat svou šavli, vždyť chtěl tvořit po svém.
    Jenom je opilec, ale takového přece chtěl průměrný volič a proto jej zvolil, aby jej reprezentoval. A že to některým vadí, u rusáků je to normální, vždyť Jelcin někdy ani nemohl vyjízt z letadla.
    • No jo, milý Patricku, a teď si představte, že v čele státu stojí vegetarián, abstinent, znalec umění, zejména vážné hudby a malování. Jmenuje se Adolf Hitler. Jelcin měl možná problémy s lezením z letadla, já tam s ním nebyl, tak nevím. Ale když se po Moskvě řítily tanky, které tam poslaly stranické a armádní špičky SSSR, ten opilec se jim postavil a věděl dobře, co riskuje. To jen tak pro úplnost. Nevím, jestli jste se zdržoval v hospodách mezi průměrnými voliči a vídal tam Zemana, já tam nechodím. Pak ovšem musíte říct, že Havel byl vychován v kriminálu a Karel mezi českými vlastenci ze Sudet. Já nebyl ani mezi těmi, ale oba se k tomu hlásí, resp. hlásili. Pokud mě chcete napadnout, že jsem volil SPOZ atd., tak ne. Volil jsem KDU ČSL. Trochu po váhání, ale nelituji.
      • Pěkný, srozumitelný příspěvek. Také jsem váhala s KDU-ČSL, pocházím z Jižní Moravy, kde tato strana má celkem silný vliv, nakonec jsem volila Úsvit.
        Tady se furt dokola mluví o prezidentově nasávání, o ničem jiném.
  • Obávám se, že jeho zdravotní a psychický stav je tak špatný, že ani nedokončí své volební období.
    • No tak Doktore to je spis dobra zprava !
    • A on se tolik těšil.......... *7*
    • Já se neobávám, já v to doufám!
      • A většinou píšu inkognito, tzn. že jsem přihlášena přes mail, anonymně píší jen tečkové a NotCSSD atd.
        • Říkám: Táhni do análu komunistickej zloději nicků!!!
          • Neřvi, napij se, zhluboka dýchej a nepiš pod mým nickem, buď tak laskav, nulo.
      • Tečko, najdi si jiný nick, buď tak laskav.
        • Milý kacpo, podsouváš mi své způsoby, někdy se tomu říká paranoidní bludy. Ujišťuji tě, že nicky nekradu, to dělají komunisti a levičáci, u nich jsou loupeže "normální"u. *14*
          • Potom bys měl poučit svého kámoše Nota, aby se nechoval jako prase.
            Ne, neuvádiš odkazy.
            Logický závěr jsem ještě v žádném tvém příspěvku nenašla.
            Poučovat nikoho nehodlám, nemám na to "koule" jako ty.
          • Nic ti nepodsouvám, akorát jsem si vzpomněla na tebe. Tady je jedno, Petr nebo Pavel.
            No ne?
            Kradeš pasáže z netu a nedáváš odkazy, odkud to kopíruješ. Když děláš tohle, jak si můžou ostatní myslet, že nicky nekradeš také. Navíc píšeš také anonymně.
            Holt je tu bordel, příspěvky by měli dávat jen ti, kteří jsou registrovaní.
            • kacpo, v příspěvcích uvádím své úvahy a logické závěry z nich plynoucí. Pokud něco okopíruji, tak tam uvedu odkaz. Jsem tak zvyklý, protože je to jednak slušnost a jednak to umožńuje čtenáři ověřit si důvěryhodnost.
              Není důležité KDO to píše, ale CO píše. Ovšem pro vás, soudruzi, je důležitější kdo to píše, protože jste zvyklí pro pravdu mučit a vraždit.
              Nemusíš se mnou ve všem souhlasit. Pokud se mýlím, rád se nechám poučit. Ale k tomu jsou třeba fakta, argumenty. Sprosté nadávky a podpásové krádeže nicků jimi nejsou.
        • Táhni do análu, rudej imbecile a zloději nicků!!!
    • já v to pevně doufám, měl by se zavčasu vzdát a odpočívat na vysočině!
  • kladl věnce, stál u projevů, vítal lidi, komunikoval s nimi. To není úplně jednoduché... *1* *1* *1* tak určitě pro nějaké ožrali je komunikace a stání ve zpřímené poloze NEJEDNODUCHÝ úkol, ale pro většinu normálních lidí jsou to naprosto jednoduché odpočinkové úkony!!!
  • Boží mlýny melou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit