Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jak koukám kníže s Kalouskem a jejich přívrženci ještě ty prohry nerozdejchali. *1* *12* *12* *12*
    • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses bolševickým poskokem!
  • Tak jak koukám, tak se zřejmě opil šéfredaktor Týdne společně s Kalouskem a knížetem. *1*
    • Proto vymysleli takovouto kravinu.
    • Tak to tedy muůsela být pořádná chlastačka. *1* *1* *1* *1* *12* *12* *12* *12*
  • Úkol pro novou vládu Pro nově vznikající vládu bych měl úkol. A to úkol přímo početní. Má to být vláda odborníků, tak snad budou umět počítat. Kalousek se neustále snažil přesvědčovat, že nejsou peníze na důchody. A proto se musí udělat důchodová reforma a „další pilíř“ a lidé si mají ukládat peníze do soukromých důchodových fondů, které mohou zbankrotovat, protože za ně stát nepřebírá žádné záruky. Použiji zde pouze hrubá čísla a jednoduchý výpočet:
    Počet pracujících: cca 5 milionů
    Průměrná mzda: cca 25 000 Kč
    Odvod na důchodové pojištění: 28 % (6,5 zaměstnanec + 21,5 zaměstnavatel)
    Jednoduchým výpočtem zjistíme, že měsíčně se vybere na důchodové pojištění přibližně 5 000 000 x 7 000 = 35 000 000 000 (třicetpět miliard Kč).
    Počet důchodců: cca 2,5 milionu (starobní i invalidní)
    Průměrný důchod: cca 10 000 Kč
    Měsíčně se tedy vyplatí cca 25 000 000 000 (dvacetpět miliard Kč).
    Kam se tedy ztrácí každý měsíc kolem deseti miliard korun?
    To by se také někdo mohl domnívat, že chemik Kalousek používá nějakou chemickou reakci, při níž část peněz sublimuje. Bylo by rozhodně zajímavé zjistit kam!!!!!
    • Cikani....To te nenapadlo?
  • Nejsem Zemanovec, ani volič ČSSD a KSČM, přesto si myslím, že stačilo napsat :,,Prezident Zeman byl hospitalizován tam a tam. Dle lékařů není v ohrožení života . " Nebo tak nějak podobně, stručně.Proč musí celý svět vědět, že v noci náš prezident zakopnul a spadl? Dohady by sice byly, ale nebyly by zbytečné vulgární příspěvky, které ani nám ostatním nedělají dobrou reklamu. Bulvár by možná vymýšlel různosti, ale oficiální média by neměla chtít senzaci za každou cenu. Zdá se mi, že se v naší zemičce řeší pořád jen senzace kolem někoho nebo ,,Někoho" a už vůbec ne prosperita.Veškerá energie politiků se soustřeďuje do osobních potyček a různic a proto jsme tam kde jsme.
    • To je právě ta tragedie - u nás si prezident narazí koleno a první co se musí oficiálně dementovat, že nebyl ožralej. Čí je to asi vina? No přece toho, co má pověst zpiťara.
      V civilizované zemi nevídané.
      Becher nás vede nezadržitelně na východ.
      A Holcát by si měl dát bacha, aby nedopad jako Hašan.
      • Tak tolik nechlastej, když na to nemáš vole.
  • První na co upozornil Zemanův lékař na tiskovce,že alkohol v tom nebyl.
    Dovede si někdo představit,že na tiskovce prezidenta např.USA,vystoupí
    lékař a zdělí,že se prezident zranil,ale ožralej nebyl?
  • Zeman, který neumí chodit za světla, podpírán z každí stravy ochrankou si v noci nerozsvítil a zakopl o shrnutý koberec (chudák pes, na někoho se to svést přece musí)... blbější výmluvu si snad ani nemohli vymyslet.
  • Havel byl také notorik a kdo se nad tím pozastavoval?Zemana si lidé zvolili sami,Havel byl dosazen.Klaus je na palici a patří do Bohnic.Vždyt u nás chlastá kde kdo,jsme procentuálně národ opilců.Na druhou stranu se taky u nás strašně kecá a já mediím a důvěryhodným zdrojům nějakých novin nevěřím ani slovo.Z minulosti vím kolika lidem ty jejich zdroje zničily život.Holt česká mentalita.
  • Už dlouho mi připadá, že někteří zdejší pisálkové si na úkor presidenta léčí svůj velký mindrák. Jak ubohé... a nebo pro náš národ tak příznačné?
    • Bohužel, příznačné.*9*
    • Mýlíš se, ti lidé se pouze nebojí napsat pravdu!
  • Dnešní občané předdůchodového věku budou odcházet do penze mnohem později, než je Zemanovy. A to budou muset tvrdě makat. A nebudou mít tolik lékařských poskoků jako měl Havel a Zeman. Ten nás zase bude stát peněz. Všichni jsme si rovni, nebo ne?
    • Peppone-vime,ze mas VuML s vyznamenanim.
      Ale stejne-kdyz uz tady vypoustis takove informace,tak se pise Zemanovi s kratkym a mekkym
      Priste se podivej do poklopce!
    • Trošku mne zarazilo, že se o něj starají sestry boromejky.......... ty mu asi kořalku nenalejvají a na vozíčku nestrkají. To bude vážnější..........
      • Sestry Boromejky ho připravujou na "poslední pomazání". *5* *5* *5*
      • Ty myslíš, že "normální" sestry by mu nalévaly nebo co si mám pod tvým příspěvkem představit?
        • Ne. Nenalejvaly..... Důležitý na tom je, že pro nic za nic se o něj nestarají právě ony..
          • Jo, díky za vysvětlení, teď jsem si také uvědomila, že se staraly i o Havla. Ale to nemusí mít souvislost se závažností zdravotního stavu, ale spíše, že jde o hlavu státu.
          • No právě, proto mě zajímá, proč se nad tím pozastavuješ, že boromejky. Když už jsi to načala.
            • Protože jsem to zaslechla v televizi a protože se staraly o Havla, když bylo zle. O natlučený koleno by se snad mohl starat sám popř. s pomocí ochranky či snad by mohla přidat ruku k dílu taky paní Zemanová.
  • Novinářská žumpa se ozvala,ale že hajaja si nadělal do rajtek se tutlá protože on je v Praze in.
    • Proč žumpa? Za to že napsali to co se všeobecně ví?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit