Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi divné rusofilství jako takové. Rusko je dnes kapitalistickou zemí, kde vládne oligarcha, ne moc demokratickou, kde jsou bolševici v opozici. Takže když Ransdorf nebo Konečná lobují za rusáky, tak jim vůbec nejde o ideologii, ale možnost se zase dostat k moci, protože Putin své věrné jistě odmění
  • ráda připomínám, že ještě před tím, než se s Německem nepohodli, vrhli se jako supi na naše pohraničí, obsadili je a Čechy (i Němce) vyháněli.
  • já jsem na něj hrdá a stydím se naopak za lidi s vypláchnutým mozkem, nevděčné a bez přehledu. *16*
  • polákofilství ale u nás nenajdete - pročpak? *15* *15* *15*
  • Bylo by lepší kdyby jsi šla na kopřivy pro housata.
  • Díky za historickou přednášku. Je zajímavá.
  • Ano, jsou to největší váleční štváči v Evropě. Ať se starají o sebe a ne o našeho presidenta.
  • A dopadlo jinak, o tom už nepíšeš.. Rusáci a němci zabrali Polsko. A Rusáci vyvraždili Polskou elitu.. Když dějiny tak uceleně soudruhu
  • Inteligentní? Cha .. Deprivant...Teď jsem četla na Facebooku , kde u mého kamaráda přispívá i jeden rus.. říká, že ve zprávách V Rusku se vždy aspoň třikrát ozvou slava ... obnovení ruského impéria... není to divný výrok, pokud chci mír?
  • A Hitler by dodal, že Poláci začali druhou světovou...
  • Stydím se za svého prezidenta *11*
  • Nechte Polaky byt. Kez by jsme se tak chovali my.
  • Redakce Tiscali je opravdu skvělá pane. Přesně za toto, že jsem zde. jejich "instrukce" napsal a dovolil si doufat že se jimi bude řídit i samotná redakce a její tým upravovatelů názorů lidí, blokli i mne. Přiznávám, že jsem to trochu okomentoval a ukázal na případy zjevné manipulace z jejich strany.
    Jinak je to tu zábavné, jak jde jejich "zpravodajství" do kopru. Ale s čím si začali, na to taky dojedou. Jejich majitelé a sponzoři když si vyhodnotí pokles návštěvnosti, tak moc rádi nebudou a budou hledat viníky. Jinak tímto "specializovaný tým administrátorů" srdečně zdravím a těším se na jejich další úspěchy. *1* *1* *1*
  • Jééé odblokli, ti jsou hodní....hurá. Tak teď se musím chovat podle nových pravidel tiscali, tj.:
    "Svoboda ale není ekvivalentem anarchie. Abychom předešli zbytečným nedorozuměním, DOPORUČUJEME vám si tato PRAVIDLA a doporučení přečíst a ŘÍDIT SE JIMI. V případě jejich porušení může být váš příspěvek smazán a vám může být dočasně zakázán přístup do diskuse. Ještě před tím, než se zapojíte do diskuse, přečtěte si pořádně článek nebo příspěvek, na který reagujete. Zamyslete se nad jeho kontextem a snažte se pochopit názor pisatele. Ještě než svůj příspěvek odešlete, zamyslete se nad tím, zda přináší do diskuse něco nového.Nepřijatelná je především propagace národnostní, rasové, náboženské či jiné nesnášenlivosti. Vulgarismy, urážky nebo pomluvy směřující k ostatním uživatelům nebo redaktorům našich webů rovněž NEMŮŽEME TOLEROVAT. *3* Držte se tématu daného článkem nebo tématem diskuse. I přes anonymitu našich diskusí je také zakázáno vydávat se za někoho jiného. *1* *1* *1* Snažte se srozumitelně a rozumně vysvětlit svůj názor a respektovat fakt, že ostatní si mohou myslet něco jiného. Tak proto je tu tak málo příspěvků, každej jen jeden nick. *2* *2* *2* "
    Na dodržování pravidel slušné debaty bude nově dohlížet "specializovaný tým administrátorů" *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Má pravdu pan Surosz a nejen v tom "tradičním českém rusofilství".
  • já si poláky představuji jako fašisty a největší evropské válečné štváče,takových SS batalionů jako vycvičili pro ukrajinu mají doma celou kopu, jestli někdo touží po válce v evropě jsou to právě poláci a ussa
  • Zkouška. Zkouška, jestli mne již odblokli *1* ?
  • Poláci by se spojili i s čertem ve své snaze obnovit Velkopolsko. Teď se jim zrovna hodí Amíci, před tím to byl Hitler.
    My buďme rádi, že na Hradě sedí inteligentní člověk, který nechce válku Evropy a Ruska.
  • přitel polska stejnej zrádce
  • A já si Cassia a soldera představuji jako dvě Rusofilcky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit