Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy koko** !!!! Všechno co není proamerické či prozápaďácké ještě zdaleka nemusí být proruské !!!!!! Jděte už do háje s tím rusofilstvím !
    • no ale třeba já mám Rusko ráda...a nestydím se za to *3*
      • Mrtvý rusák - dobrý usák. Dost už bylo toho diktátu komoušských kreatur z kremlu.
      • pusinko ,já taky a pořád víc,čím to asi bude ??????
  • Má pravdu pan Surosz a nejen v tom "tradičním českém rusofilství".
    • Ruská útočná ponorka s jaderným pohonem vyzbrojená střelami s plochou drahou letu dalekého dosahu operovala v Mexickém zálivu několik týdnů, aniž by byla zjištěna, a její cestování US strategickými vodami bylo potvrzeno teprve, když tento region opustila, jak zjistil Washington Free Beacon.
      Michael Snyder
      End Of The American Dream
      March 31, 2015
    • Pane kapitáne, musíte se častěji vynořit. Víte, pak nemáte aktuální informace. No možná Vám i pod tou vodu tak nějak řídne obsah kyslíku ve vzduchu. No a jak to pak dýcháte, tak poté máte nedokysličený mozek. Z čehož pak vyplývají Vaše hloupé narážky na postoje Čechů. To "rusofilství" není "rusofilstvím" (moc koukáte na tv) Nikdo je tu nechce(ani amíky!), ale je to soudností,objektivitou,zdravým rozumem a snahou o zachování míru a to jak pro nás, tak i pro naše děti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Ta vaše poslední věta ovšem vypovídá hodně o národní vlastnosti Čechů - točit korouhvičkou na všechny strany - pytlíkovat to jednou s východem, pak se západem a nakonec jsme nečitelní pro svět a své spojence. Hlavně si všechno zdůvodnit (okecat) a ono to nějak dopadne. Sem také patří takové ty typicky české výroky jako: "Co je doma to se počítá", "Kdo nekrade, okrádá vlastní rodinu", "Smrádek ale teplíčko" a jiné. Umět si všechno zdůvodnit s odvoláním na údajnou soudnost, zdravý rozum, mír a naše děti, jak typické. Hlavně se k ničemu nepostavit čelem a jenom švejkovat, to nám jde znamenitě. Proto jsme tam, kde jsme. Tento národ jen přežívá, nemá vlastní hrdost a taky ji ani nemůže mít pro vlastnosti výše uvedené.
  • Nechte Polaky byt. Kez by jsme se tak chovali my.
    • Myslíš tím potraty na lodi, někde na moři? Nebo posypovou sůl v jídle? Nebo okupaci z Listopadu roku 1968? Nebo snad to, jak tu již bylo napsáno, že mají kus naší krásné zemičky?Zas nic proti Polskému lidu, ale politika Polska, jako státu, to je tedy hnus!!
      • Jak nemůžete souhlasit s pravdou? Aha v tom 1968 tu byl jen Rus. Aha ty nepofesionální potraty jsou ok. Sůl...to byl jen kec. A nakonec za to nemůže vláda, ale Polský lid? Teď budu mít tedy haffffoo souhlasů. A víte proč? Protože lež se teďka nosí!!
  • Stydím se za svého prezidenta *11*
    • Ty si ostuda sama, Simone! *12* *16* *12*
    • Stuďte se za sebe, že se stydíte za pana prezidenta Zemana. Jestli nezačnete teď, tak potom budete červená jak karkulka. *16*
    • já jsem na něj hrdá a stydím se naopak za lidi s vypláchnutým mozkem, nevděčné a bez přehledu. *16*
      • Své k svému.
        • takže se dáte s Alenkou nebo pussy dohromady?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit