Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudák Peroutka, ten kdyby věděl, jaká 0 se o něj bude otírat!?
  • v 1 kole jsem volila. Kandidát kterému jsem dala hlas neprošel a tak jsem se 2 kole
    neůčastnila. ČR nepotřebuje spícího knížete ani ulhaného gaunera Zemana.
    Ale konečně nového člověka nenapojeného na špinavou minulost. Ať už komunistickou
    nebo na privatizační z 90 let-
  • I tys přišel ta je to komplet
  • přééésně tak my inteligenti se bavíme
  • Mohl by tam případně požádat o azyl, ať jsou klenoty v bezpečí.
  • ... ideální téma pro zdejší negramoty :)))
  • zdrcená *3*
  • v Novorosii, Osetii ,Abchazii , Rusku a KLDR bude náš prezident Zemna vždy vítán s otevřenou náručí
  • Jsem zvědav, zda ten náš Ovar se někdy ukáže v Bílém domě či jinde na Západě...prozatím ho milostivě přijme jen Putin a to ještě musí mít na Zemana náladu..
  • Pokud svůj příspěvek myslíš vážně, začni uvažovat o návštěvě u doktora Chocholouška...
  • Drtivá většina ...?!
  • Volba byla tys ji nevyuzila
  • Nevolila jsem ho. Více než volit nebo nevolit se v demokracii nedá plácale bbbb
  • Zeman není gentleman, je to lhář.
  • ty prašivej havloide, Zeman je čestný chlap a proto za ním stojí drtivá většina občanů naší republiky, to že to pražské kavárně nevoní je vaše věc
  • Chlastat se má tak, až jeden neví, co četl..
  • Celej klaus
  • Velkým neštěstím současné hlavy státu je alkoholická demence.
  • Člověk, který dbá na svoji čest se za vyslovenou nepravdu omluví a nečeká až ho někdo k tomu vyzve. Nepotřebuje k tomu žádnou kancelář a právníky a vyslovenou špínu už ani nerozmazává po soudech. To ovšem dokáže jen ten, u něhož neabsentuje smysl pro čest, pravdu a svědomí. Od prolhaného darebáka nic takového očekávat nelze.
  • Ty ruský teplý zvrhlíku, ty už jsi tu zas? Nestačil ti včera výprask v baru?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit