Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vidim ze tady dostalo vychazku vice chovancu od dr. cimickeho. pane doktore zmnete lecbu nebo uz je pozde?
  • Ten uchylácký křivácký tupec a bonmot ebo žert. Vždyťr ta ožralá sv..ně nemůže ani vědět co ty výrazy znamenají. Ten je schopne jen žvástů na úrovni hospodského opilce.
  • Něco tak tupého, podlého, křiváckého a ožralého jako je nějaký uchylácký zeman máme zase mi ostatní ještě dál než u zádele. Tam se mohou akorát tak shromaždovat příslušníci jeho smečky práskačů ožralého zemana (SPOZ), kteří mu ji asi stejně jako vy pravidelně lížou.
  • o svaty jiri promluvi nech si to jeste posvetit od toho pedofila duky. ty panu zemanovi nesahas ani k podrazce s tym IQ. pozdravuj na velehrade svstosti.
  • Doufejme že nemusíme - ožralec, který dál přitápí u své cukrovky, dny, cirhozy půjde brzy pod kytky. Věřte jako všihni normální, že budeme moct jít brzy tomu ..... plivnout na rakev.
  • Tupče si oslovujte toho svého zmr...kého uchyláka - guru smečky práskačů ožralého zemana. Je to parta asi tak na vaší úrovni - podrazáci, křiváci, lháři zkrátka uchylovské lidský odpad stejně jako jejich vůdce.
  • A neoslovujte toho prolhané tupce "pane". Toto oslovení přináleží člověku, ne takovému hnusu jako je ten váš zeman. To není člověk to je nechutné monstrum.
  • dusane ty misto mozku mas modrou kosku a kdo opakuje moudra druhych je bld na druhou.
  • bonmot má být úsměvné přirovnání nikoliv tupý žvást, jak to předvádí ten váš hnusácký ožralý tupec - jaký si křivácký uchylný prolhanec NICzeman.
  • radim te mezi slepice z minuleho parlamentu. bez je obskocit ty tupce.
  • to ze ty slepice v parlamentu nerozumi bdmotum p. zemana mne neprekvapi ale ze i pani doktori se k nim priradi tak to je sila(84%) doktoru kouri. opravdu usmnevne.
  • Poslední projevy a činy Zemana ukazují,že se nejspíše lahve s alkoholem jen tak nepustí.
  • Heroin prosím až od třiceti. Jinak škodí. *3*
  • Evidentní důkaz o zhoubném účinku alkoholismu na mozek po dlouholetém nadužívání alkoholu.
  • Chemičky nemohou vypouštět do ovzduší žádný sajrajt, leda tak v CCCP. U nás musí mít filtry a běda kdyby ty filtry nefungovaly. Každý automobil musí mít výsledek měření emisí, které nesmějí překročit stanovenou mez. Nehledě na to, že auta jsou nutností pro dopravu. Naproti tomu kouření je zvrhlost, kterou dělá pouze slaboch nebo p.tomec.

    Klidně ať si kuřáci ničí zdraví a ať vychcípou. Ale proč mám ty jejich jedy dýchat já???!!!
  • ???
  • Havel kouřil jako komín. *5*
  • Co my jsme za blbý národ.Tahle histerie proti kouření přišla ovšem z USA jako další hovadiny.Jsem nekuřák, ale proč se taky pánové nezabývají sajrajtem z chemiček, chemikálií v potravinách a těch splodin z aut ?
  • Z blba nic kloudného vypadnout nemůže co se divíte? První přímá volba prezidenta dopadla strašně,musíme vydržet 5 let,než ten opilec opustí hrad *3*
  • Zeman si musí uvědomit, že ve funkci presidenta republiky je jejím symbolem a musí být vzorem chování a nemůže si dovolit nějaké přiblblé hospodské "vtipy". V opačném případě se presentuje jako ožralé hospodské hov.do.

    Nevím jak s tím souvisí V. Havel, což je osobnost, kteroui ctil a stále ctí celý civilizovaný svět. Je třeba si přečíst jeho dílo a seznámit se s jeho názory a zásadami. což je ovšem nad síly té jednodušší části našeho národa.

    A co uělal Nečas počínaje tou neuvěřitelnou podlostí s tzv. "amnestií", rozložení vlády a poslanecké sněmovny až po ku.vení se s tou bestií Nagyovou, k tomu netřeba slov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit