Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by mě zajímalo na co Viróza přišel. Že by konečně navázal spojení s Marťany, jak kdysi proklamoval kolega Paroubek, anebo se "vylíhnul" další prognosťák? *8* *7* *9* *3* *1*
    • V pokročilém stadiu alkoholismu, a navíc když je kombinovaný s nikotinismem, se mohou objevit paranoidní představy, bludy a snad i halucinace. *1* *4* *7* *8* *9*
      • Marné jsou tvé štěky a syčení, jsi jen úplná nula, máš to marné, marné, marné, pan Zeman je tvůj prezident a vzdej mu hold!! *14* *14*
  • Klaus se nechal Milošem ukecat.
    • Taky mě to hned napadlo. Bylo by to logice chování těch jednovaječných prognosťáckých dvojčat.
      • I kyž si dáš 20 dalších nicků a pos...š se do vejšky je to marnost nad marnost!!! *14* *14*
      • Souhlasím také. Sice Klaus prohlásil, že nebude do voleb kandidovat, tak to by si asi nedovolil nyní porušit, ale může zastávat významné místo "poradce", otázka je jenom koho, jestli přímo Zemana ??? Nebo jinak mi nenapadá další kandidát, nějakému pičmundovi určitě to nebude. Prognosťák by tak moc v zemi posílil....Nevím, ale hádám, že Mynář bude kandidovat a Klaus nastoupí k Zemanovi, dělat "šedou eminenci", to on umí... A znají se léta a Klaus už premiérství i prezidentství má vyčerpáno. Zato penízky by ale tekly proudem do jeho kapsiček....a to se cení, Livie uklizená na Slovensku, co víc si přát ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit