Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Třeba kojenci Zemanovi věří 100%-tně!

    Když ho vidí v ČTV, hned lépe ssají i z flašky, nejen z ňadra!

  • T.G.Masaryk byl presidentem státu, který založil, a který za Václava Havla zanikl.

  • Jak je to možné, že panu Zemanovi věří větší polovina národa?!?

    Vždyť intelektuální a morální špičky (alespoň na této diskusi) si mohou jazyky polámat, aby našly  další a další nadávky a urážky na jeho adresu.

    Musíte se prostě víc snažit páni kavárníci a sluníčkáři.

  • Tak to mne uklidnilo. Člověk má strach, že nějaké informaci nebude rozumět a když vidí že mu ji někdo předžvýká aby ji správně ideologicky pochopil, hned má větší radost ze života.😯

  • ČT nelže. 

    ČT upravuje zprávy, aby byly (s)prostému lidu srozumitelné!

    To je snad rozdíl. Nebo to není rozdíl?

    Já neříkám ani tak, ani tak - ale na moje slova dojde!

  • KIMCID

    Ne vždy s ním souhlasím,ale nemám s ním problém.

  • No počkej.....😯 chceš snad naznačit že Česká televize LŽE???? S takovým obviněním opatrně, jinak dostaneš nálepku bolševika a rusofila a už se jí nezbavíš....všichni přece víme že Česká televize je údajně "objektivní a vyvážená".......😉

  • KIMCID


    TGM možná:https://www.youtube.com/watch?v=uWB6tikVSdw

    Havel určitě ne!

  • Tak to se mýlíš. Já jsem z Prahy a zde mu důvěřuje velice moc lidí a né jak kecají v české televizi. To je pražská kavárna, náplavy, studáci z cele republiky, různí manažeři, páni umělci atd. 

  • masaryk císařský bastard, který tatínkovi ničil říši a havel alkoholik a podprůměrný dramatik, zloděj a lhář, no to je výkvět

  • Komu jinému bych měl asi víc věřit?Myslím aspoň živému.Ty fosilie před ním nemíním probírat.
  • Běž tento názor říci do bývalé Jugoslávie  hrdino.

  • Tak Čechů mu věří pouze polovina. Naštěstí Moravané mu důvěřují všichni.

  • je zajímavé, že ve Francii lidé volají po demisi vlády a prezidenta a nemají letáky z jedné tiskárny, tak jako u nás, čím to asi bude co? havloidi o tom nenapíší ani článek

  • Naše země měla pouze dva presidenty, kterých si stále váží civilizovaný svět: T. G. Masaryk a V. Havel.


  • jeden z nejlepších prezidentů jakého jsme kdy měli, rád jsem ho volil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit