Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!.. *14* *14*
  • Co komunista, to blb!!!
    • Zdravím soudruha flecka. Jak to, že ty, starý a věrný straník, nyní píšeš takovéhle věci?Nebo jsi stranou pověřen infiltrací do kapitalistických struktur?
    • Chtěl si napsat. Co se hlásí k TOP 09 to blb.
  • Už je tu zase "překokotováno", blbeček se nasnídal a přijel na inv. vozíku k počítači.
    Za pár korun tu bude nadávat a provokovat až do večera. Nic jiného než ignorace na něj neplatí! On ty své "reakce" bude psát pořád dokola, neb je za to placen. Sám možná nevěří tomu co píše, ale v dnešní době "každá koruna dobrá"!
    • Máš pravdu, blbeček tečka si vyměnil pampers, sežral kus starého uzenáče, a bude tady otravovat do půlnoci, takového degena se nezbavíš. *15*
    • Krásně ses nám tu představil, soudruhu.
      • Systém je jednoduchý:
        Zadavatel se domluví s provokatérem na několika nickách pro tento den. Může potom odkudkoliv kontrolovat jak se provokatér činí. Všimnul jsem si, že jeden den používá nicky typu fleck, korektor, Honza apod. a druhý den třeba ženská jména, třetí den diakritická znaménka atd.
        Pro větší "zaplnění" diskuse a vyvolání zdánlivého zájmu, si provokouš odpovídá sám sobě, a to diametrálně odlišným obsahem.
        Toť vše, teď to vytisknu a běžím na 4 správu StB podat hlášení (ha ha ha)....
        • Tys mi to pěkně zavařil, teď dostanu padáka a co budu jíst? To jsi neměl dělat, co si teďka počnu, ach já ubohý nešťastník, musím se jít pást a tráva na podzim přestává růst. Musím probrat nějaké popelnice, ale tam je narváno bezdomovcema, ach to je hroznej režim, už aby to vzali komunisti pevně do ruky! Lidi zlatí, nevolte nikoho jiného než KSČM !
          • Už seš z toho provokování tak zblblej, že používáš můj nick.
        • Že to tak děláš ty neznamená, že to tak dělají i jiní.
  • Zeman je náš president a hlava státu, díky Bohu za to !,
  • na Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!,, *14* *14*
    • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses komoušem!
      • Prostě je to tak, Zeman má vládu pevně v rukou a eliminuje lumpy, musíme mu držet palce!!,
  • To pískal určitě ten pomatený blb Pišta alias tečka, to je vygumovaný magor s IQ tykve.
    • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!,, *14* *14*
    • No ty to přece můsíš vědět nejlíp Pišto!
      • Pišta je ten cikán z Plzně který tady píše pod nickem tečka.
        • Dnes píše mj. pod nickem Hřebenáč.
  • Až vychcípají všichni komunističtí teroristi, bude na světě mír a pořádek!
  • Jenom smrad a hořkost po tom ožranovi v Brně zůstaly!
    • Do očí bys mu to grázle neřek, takovou by ti vypálil že by ses pos...l spolkl protézu a skončil na IPce!! *16*
  • Ano přátelé i takový duševně vyšinutí jedinci se mezi námi vyskytují. Někdy sami sebe nazývají obránci demokracie. Nu, na uzavřeném pavilónu jim bude dobře.
  • Byl jen jeden z většiny obyvatel Brna,kteří ho tam nechtěli. *1*
    • No, deset procent není většina, ale to vykládat dítěti vlastního dědečka je zbytečné, že...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit