Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zato druhý dědeček Kaslové byl kolaborant k pohledání, za Heydrichiády velel četníkům, kteří pronásledovali naše hrdinné parašutisty, nositel nejvyššího protektorátního vyznamenání Svatováclavské orlice 1. stupně se zlatým věncem (tu dostalo jen 30 nejzáslužnějších pronacistických kolaborantů), poslední protektorátní premiér, po válce po zásluze potrestaný za kolaboraci. Já vím, že děti nemohou za své rodiče, natož prarodiče, ale já být na jejím místě, tak bych byl ve svých vyjádřeních zdrženlivější. Tady vůbec nešlo o hájení cti dědečka Peroutky (který nakonec rodině své dcery Evy po válce nikdy moc nepomáhal), ale o klacek na Zemana. https://cs.wikipedia.org/wiki/Richard_Bienert
  • Jo Miloš Zeman, na něho pitomečkové z party zrzavého Veškrny nemají.
    • Zrzavý možná, ale člověk ne takjová zrůdná svi.ě jako teď na hrdě.
      zemane jak to je??? - normálnímu člověku vlasy vypadají jen svi.ě se musí spařit? co ty na to?

      Jo,jo na každou svi.i se voda vaří! *12* A ta tvoje je už hodně horká *16*
  • Hysterie zemanobijců na internetových diskuzích je opravdu nepřehlédnutelná. Ale já to chápu..Kdyby tenkrát vyhrál prezidentské volby Blekota, remcal bych tu také.
  • tu nesmí chybět. Bravo

    +50 cent
  • Můj soukmenovec Putin nedovolí, abych nebyl vítězem!
  • A je to venku, Peroutka byl nacistickej kolaborant
    • A je to venku, kradeš Simoně nick a jméno takže jsi zloděj ruský teplouši BTW.
      Tu tu nikoho nekádruj zlodějská špíno.

      Tvůj komouši Fučík udal gestapu odbojáře a proti náckům nikdy nebojoval. Jen chlastal a toulal se po kavárnách s děěvkama jak dosvědčují pamětníci.

      simona je Simona. Tvého teplého kolegu z StB Kelara si strč do řitě ruský zmrdeee BTW
    • Tak přežil lagr tak že byl kápo.Na rozdíl od Fučíka,Čapka atd.
  • Jsem vítěz!
  • hlidacipes... a zase Tiscali šíří rozumy z cizí trouby *15*
  • Co baba chtěla, to má. Kdyby držela zobák, byl by klid...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit