Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miloš je senza borec. Když bude chtít, tak mu tady schovám nějaká víčka od pet flašek. Ale musí si pro ně poslat Ovčáčka.
  • ... přemýšlím, jak moc na dně musí být někdo, kdo sděluje, že poslouchal v autě rádio :)))
  • ... ty se neléč, uchlastej se už, degene :)))
  • ... co má asi tak táhnout u Miloška, že, ale tradiční zdejší póvl to nepochybně rozebral :)))
  • Pane průjem ,Vaše jméno se pro Vás opravdu hodí.
  • Milosh Bubble Bum vypadá nějak unaveně, příliš "viroticky". Měl by se léčit.
  • Soudruh ("bývalý") Milosh Bubble Bum (současný) Zeman dostal hlasy pouze od 2 717 405 ovcí zmanipulovaných podrazem StBáka Zavadila, tj.54,8 % odevzdaných hlasů.

    Tedy 4,8 % je podle ovčáka BTW "drtivá většina občanů" *1* *2* *15* *1* *2* *15* *3*
  • co do toho pleteš cinkání zhrzený bolševiku, za tvůj lůznej a sockoidní život si můžeš jen sám ty ukňouraná trosko *11*
  • Jak se vzteka, kapslik
  • Dnes něco kolem 19 hod. jsem poslouchal v autě radio a mluvil Andor Šándor no a bavili se s redaktorkou o českých milionářích a miliardářích jak si staví "hrady" a i s bunkrama na přežití minimálně roku ! Já říkám člověk je podřízen fyzikálním zákonům a tlak vytváří proti tlak ! Často si vzpomenu na bývalého souseda,když říkal příjde čas vemem kalašnikova a půjdem na ně !!! No a Bezruč psal "Z dolů jde plamen a dým příjde čas zůčtujem spolu !!! I když si říkám pak se zas se lidi nechají okecat začnou cinkat a nějaký koktavý ožrala se najde a zas dokola!?!?!
    http://www.verejnydluh.cz/
    https://www.youtube.com/watch?v=bdoBlfER41A
  • bingo ty ruskej somráku, deset plusů jedním tahem. jsi mistr *15* *15* *15*
  • vítej zlej trolle, Kuilhrach je gut..

    je dobře že jsi začal okamžitě Simonovat, očekávám nástup gájínkování a tečkování, tak šup do práce ruskej hovne *15*
  • Simon Simonovic von Kretyno a jeho bratr Blijec pitomec zde? Hura je tu, uz se ten vymrdanec ohlasil, ma jiny nick ale to je jedno, protoze toho kreteena poznam na sto honu.
  • zlej trolle, to mínusování je k smíchu, jsi klasický "člověk" podvráťák, lhář a podvodník, prostě rus *2*
  • dle tvého IQ jsem okamžitě poznal, že jsi volič hradního ovara, ale jak již váš guru vepřová hlava zahlásil, že většina voličů českých voličů jsou debilové, část kreténů a zbytek imbecilů tak měl pravdu *15*
  • pan prezident ing. Miloš Zeman byl zvolen drtivou většinou občanů ČR a příští volby to bude ještě mnohem a mnohem více, občané si šetří peníze aby mohli podpořit otce vlasti ve volbách
    islám v ČR nechceme a pan. prezident tomu zabránil
  • jo, jo na Hradní chlastačky nikdo moc přispívat nechce *15*

    a vzhledem k tomu, že Zeman vypadá jako poslední opilecká troska, není se čemu divit *15*
  • blbé co ?proto už 4 roky žiju za hranicena. ;-)
  • Aha, ale já jsem si nic nepůjčil. Když něco chci, tak si na to nejdřív ušetřím a pak si to koupím.
  • no jasně když každej dlužíme cca 111000

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit