Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sobotkovo máslo na hlavě...nad zlato : -))
  • Paróbek taky vyhrál volby. Jenže jaksi neměl "koaliční potenciál" a nikdo s ním nechtěl mít co společného. Teď to zdá se, dopadá podobně. Niko nechce mít co společného s STbákem, lhářem, zlodějem atd. *16* *16* *16*
  • Čau lidi...teď jsem chtěl jen okomentovat jeden článek k volbám. Ale nebylo mi to umožněno protože ač jsem kliknul na cokoli tak mi tam naskočil debilní E-ON .Prosím všechny schizofreniky a jiné výbušné formy buďte shovívaví....díky
    Starosta.
  • Takže si to sečtěme: 40 % živočichů bylo líných zvednout zadek od piva nebo od televize či mobilu a jít do volební místnosti. Přesto ale také volili a podpořili současný výsledek. Z těch co šli volit celá třetina zvolila Burešovu fašistickou smečku. To je dohromady 60 % nesvéprávných jedinců si zvolilo to co bude ve sněmovně strašit.

    K tomu ještě vlastizrádce Kanimůra, který chce "vystoupit" z EU a předhodit naši rozhádanou zemičku Putlerovi jako kořist.

    A navíc na hradě zákeřný ožrala, který leze do ruského a čínského zadku.

    Budete se divit, ovce. Čechystan bude civilizovanému světu ještě víc pro smích.
    • ... neměř lidi podle sebe, degene :)))
    • A koruna lehce zpevnila.
    • jsi pro smích všem normálním lidem *5*

      Mimochodem, volby jsou svobodné a volení je právo, ne povinnost. Když Zeman mluvil o tom, že by uzákonil povinné volby, tak jsi tu hýkal vzteky jak říznutej osel *15*
      Takže se hoď do klidu a buď rád, že těch 40% zůstalo doma a nehodili to taky Babišovi.
      • Ano, nesouhlasím s povinnou volební účastí. VOLIT své zástupce je PRÁVO a nikoli povinnost. A buďme rádi, že nejsou volby povinné. V opačném případě by těch 40 % nesvéprávných tupců líných zvednout zadek a jít volit, vyvolalo ještě větší zmatky.
        • smiř se s demokratickou volbou tlučhubo j alias občane
    • No nedivte se! Bureš letos nasliboval 2 koblihy! *16* *16*
      • No a já jsem nedostal žádnou. Musel jsem si je dnes koupit za své. *16* *16*
        • Tebe vymrdanče Sajmone kopnou tak akorát do koulí, jestli nějaké máš.
        • Mě vychází naopak že 60% kavárny nemělo alternativu,tak že se na to vybodlo nebo volilo nejednotně.A to jen proto že jejich miláčci je zklamali.
  • Ten novinářskej je "kaváník" z toho článku vane hnus a Antibabiš !
    • Tak, když ti vyhovuje komouš a estébácký udavač v čele státu, budeš muset asi něco překousnout. V příštích volbách už ho budeš nenávidět. Pokud tedy ještě nějaké budou.
      • Ve fašistickém státě jsou volby jenom jednou, kdy se dostane k moci fašistický diktátor se svou smečkou. Tak tomu bylo ve Francově Španělsku, v Mussoliniho Itálii i Hitlerově Německu.
        • Někde i 5x. Ale kandiduje pouze Lukašenko. *1* *16*
          S protikandidátem "šup do basy"! *16*
          • No jo, výjimka potvrzuje pravidlo. *1* *16*
  • Nejnověji Babiš:
    Vládu bychom mohli vytvořit také s piráty i ODS.....
    A když tohle říká, tak to taky dopadne. Do jednobarevné menšinové vlády se mu jaksi nechce. Bylo by s tím "moc práce" a výsledky poloviční, i když pro národ nejlepší. A tak se můžeme těšit na největší podvod s voliči - vládu oligarchie, možná už dopředu naplánované. (Ty řečičky většinou bývají jen a jen kouřová clona. A chování lídra ODS bude navýsost zajímavé). A k té bude ODS asi dotlačeno. Pák je hodně. A možná se přidají i lidovci. Ti se nakonec vecpou do každé vlády.
  • Poděkovat můžeme panu Havlovi a té skupině okolo něho, kteří umožnili komoušům bezpečí a možnost rozkrást národní majetek. Pokud by zvítězila, tehdejší, vůle občanů, polovička bolševiků by visela na kandelábrech a druhá půlka zdrhla do KLDR nebo na Kubu.
    Tohle je jen další bolševická fosílie zapáchající rudým puchem. Každý i bývalý komouš, který byl v KSČ od roku 1969 musel podepsat souhlas s okupací naší vlasti vojsky VS.To se týká i kandidátů na vstup do KSČ a čekací doba byla jeden rok za dozoru komoušského ručitele.
    Každý komouš, který byl v této době v KSČ, zločinecké to organizaci je tudíž vlastizrádce, včetně té trosky na Hradě až po Bureše.
    • vanhorne
      ", kteří umožnili komoušům bezpečí"
      Je to dost neprehledne, protoze mi to vyhodilo, ze je odstavcu nad povoleny limit.
      Robert Buchar-"And Reality Be Damned"(BARNES & NOBLE).
      Some vynatky z jeho knihy.Tu jsem nekomu pujcil, ale jak uz to nekdy byva
      zatim nenasla cestu zpatky.Ale nejake zajimave state jsem si zapsal a mam toho vice.
      [1]Recordings From Charter representatives meetings with foreign diplomats that Charter routinely passed on StB vanished. [2]Also disappeared personal files of Charter 77 leaders: Vaclav Havel, [1]Zaznamy ze schuzek predstavitelu Charty se zahranicnimi diplomaty, ktere Chartiste pravidelne predavali STB, zmizely. [2]Take zmizely personalni spisy na velitele Charty:VH a dalsi.J.Dientsbier,Zuzana Dientsbierova,Petr UhI,Jaroslav Sabata,A.Sabatova,L.Hejdanek,Vaclav Benda,J.Gruntorad,M.Palous,Kanturek,Eva Kanturkova,Vlasta Chramostova,Marta Kubisova, Z.Jicinsky,M.Motejl,Dr.Danisz,
      Zdenek Richetsky,Peter Pithart,J.Urhan,P.Kucera,l.Fiser,Jiri Hajek,Jan Ruml,
      A.Marvanova,P.Sustrova,R.Slansky,W.Komarek,Milos Zeman,Vaclav Klaus,
      V.Dlouhy and others.[3] Also all documents from negotiations about the transfer of power in December 1989 disappeared as well as Files about intelligence organizations activities abroad.[3]Take vsechny documenty z vyjednavani o prevedeni moci v Prosinci 1989 zmizely, tak jak spisy o cinnosti spionaznich sluzeb v zahranici.David Eleder(MV)je ziskal neznamo jak,pak za podezrelych okolnosti zemrel v Chorvatsku.V Prosinci 89, Havel dal prikaz Sacherovi byv. ministr vnitra, aby zacali spisy lustrovat, ty ktere se tykaly budoucich clenu vlady zajistit.Pracovalo na tom 20 lidi z MV, pravdepodobne i neboztik D.E. Ti lide kteri delali tu prvni lustraci si urcite nejake odnesli domu.Nejvice so se s tema slozkama stalo, by mohl vedet Sacher, jestli jeste zije.V tajnych slozkach StB byly i slozky, ktere se kdysi podarilo zachranit ze spisu Gestapa.Figurovala tam i Vencova rodina.Proto nova elita naroda nemohla byt, jako "Oni". ☺
    • Bohužel.
      "Kdo se nevypořádá se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu."
      Nebo také:
      "Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění."
      • Klídek havloide... ředkev všechno stráví a sama pak žaludek zalehne...

        nebo taky
        "Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"
        "Na Štěpána není pána"
        "Čím více se včel člověk choulí, tím více se za ním sypou"
        "Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet"
        "Malé ryby, taky ryby"

        *15*
  • Ve světě vládnou menšinové vlády a úspěšně.
    • Tohle žádný podnikatel či oligarcha nedopustí, i kdyby se měl spříhnout třeba s Luciferem.
      • Nech si zdát *3*
  • Máro, už ses vykecal? Doporučuji ke čtení knihu, kterou napsal Ttimothy Snyder Tyranie. Zájem těchto politiků/ Babiš a jim podobných/ je, aby lidi nabyli pocit velké frustrace a tak v nich probudili pocit zmarněných šancí a nechuť k politice a tím získává ještě větší moc a vliv.. nenechte se otrávit... je opravdu velmi divné, když lidé mají důvěru k takové postavě jako je Andrej...
    • Alenko, mám pocit, že blábolíš o věcech, které nesouvisí, Kdo vyvolává, nebo kdo prožívá frustrace jsi snad jenom Ty a "sluníčkáři" / a celá TOPka, všech 6 / *15*
  • xxx
    • Máro asi Tě to baví jsi těch příspěvků a těch vlastních odpovědí... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit