Přejít na výpis diskuzí

Země, kde žije šest a půl milionu debilů

7.11.2018 21:17
Lukáš Strašík 7 příspěvků

Veřejně skandalizovat a pronásledovat autora díla, které nikdo nečetl, není nic z poslední doby. V neděli uplynulo 30 let od premiéry kontroverzní divadelní hry, která ještě před svým uvedením vyvolala nenávistnou kampaň v bulvárních i seriózních médiích, opovržení mezi politiky zleva i zprava i pobouření...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a my máme zemi,kdy žije deset milionů debilů a jsme na to hrdí
  • Doufám, že tím myslíš toho agenta zapráskaného RRRáčka. Ty měli zlikvidovat už nacisti.
  • Tady jsou zatím jenom tři a stačí to.
  • U nás stačilo vyslovit nesouhlas s nelegální migrací a hned z vás také udělali nacistu. A ještě k tomu xenofobního. Sluníčkářská deb.i.li.ta nemá hranice.

  • KIMCID

    Byl tu jeden lump jako občan dokázal o režimu(a vše na něm špatné) psát hry,knížky a články.A když se z něj stala hlava státu tak už neviděl(nebo dělal že nevidí) jak jeho parta kamarádů rozkrádá tuhle republiku.Nevím co je větší hnus a pokrytectví.

  • Též jsme tady měli jednoho jakože umělce-dramatika. V kocovině a deliriu namastil několik "her". Směšných trapných propadáků. Nicméně se na ně muselo chodit. Dokonce byly ty paskvily naordinovány i děckám ve školách.Absolutním propadákem pak bylo nějaké "Odcházení". Je jedině dobře že umělec zatřepal bačkorama a nekrmí nás už žádnými výplody.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit