Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ozubená pleš Dluhoslav Sralbotka s Drátem samozřejmě nic nezruší. Jen si honí triko a líčí na voliče. Přesně jako na Slovensku, kde ten jejich nepovedený manekýn t.č. předseda vlády sliboval, že zruší veškeré změny, které pravice udělala, a zrušil leda tak houby, slušně řečeno.
    • Souhlas! Sobotka si mne ruce protože ti méně přemýšlející o volbách zvolí jeho stranu a on řekne"bohužel, většinu zákonů nelze změnit a taky jste si už zvykli" tak to necháme jak to je. A bude vymalováno. V dalším vol. období se postará o zvýšení st.dluhu, to on umí a zase to někdo bude muset dávat dohromady.
    • když tak čtu Tvůj příspěvek, nedá mi to a musím se zeptat. Poslyš, netloukli Tě v dětství doma do hlavičky, nemáš ji šišatou a vodnatou? Podle úrovně Tvého vyjadřování bych si dovolil tvrdit, že Tě museli doma do té hlavy tlouci několikrát za den.
      • Placená klaka socdemkomoušů se snaží seč může. Zkuste dokázat, že nemám pravdu!
        • no nic, dej si na hlavu mokrý hadr, to aby Ti nepraskla ze vzteku na mozku žilka , no a až se ochladíš, tak si napusť lavor vlažnou vodou a omývej si v ní přirození, to podle staré lidové moudrosti velice uklidňuje takové modré kretény jako jsi Ty. I když, mokrý hadr můžeš vynechat, kde nic není tam ani mozková mrtvice neudeří.
          • Zase jeden dobře placený státní úředník,který se v pracovní době fláká a píše Ludolfovočísločoviny na internet.
            • i kdepak, na rozdíl o tebe, která se nejspíš živíš bůhví jak, já se živím svojí vlastní hlavou, na rozdíl od Tebe totiž ledaccos umím a jsem za to dobře placen, ale to není to podstatné, chtěl jsem se zeptat, jestli jsi nebydlela v minulosti na Kampě on totiž kdysi pan Werich prohlásil, v-l je nebezpečný zepředu, kůň zezadu , ale blbec ze všecjh strar a když tak koukám na ty Tvoje výkřiky tak si myslím, ře Tě pan Werich musel dobře znát a onen výše uvedený citát jej napadl až po důkladném studiu Tvojí osoby.
    • no Ty seš nějaká chytrá, možná by bylo dobře zaskočit si k doktorovi a nechat si napsat léky na mozkovou sračku, kterou evidentně trpíš, aby Ti to propána nezůstalo. I když na druhou stranu, pokud se zdržíš veřejných projevů, kdo to na Tobě pozná?
      • Placená klaka socdemkomoušů se snaží seč může.
  • no nic , za rok budou Krajské volby, je potřeba si zapamatovat, že Nečas je z ODS, Kalousek a Dábek z HOP O9 a podle toho volit, bude to první příležitost jim všechny ta svinstva co dělají normálním občanům vrátit !!!!
    Hlavně pak nepřipustit, aby mrchy z těcto stran vládní koalice mohly lidem škodit na krajské úrovni.
    • Hlavně,aby lidé znovu volil zase slibotechnu (ČSSD) VIZ POPLATKY U LÉKAŘE,krjské nemocnice s vyrovnanými rozpočty,zlepšení péče v dopravě atd-sliby z krajských voleb- výsledek = 0,00. Jen podvod na voličích,kteří stále věří slibům,které nám slibovala totalitaže kráčíme ke komunismu.
  • země se potřebuje zbavit parazitů co jí vysávají a ne reformy. Uvědom si to ty kryple z ods a zároveň čestný předsedo parazitů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit