Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Komunisto, nech si ty rudofašistické lži na vaši spikleneckou stranickou schůzi a přestaň jimi oblbovat prosťáčky. 😠To co jste tady udělali vy komunisti jako pátá kolona sovětské koloniální správy, to mnohonásobně předčí to co tady udělali Parteigenossen (straničtí soudruzi) z NSDAP.  🤮

 • Teď se na Vás celá "hradní obsádka" bude hněvat. 

  Tak a do vlády bezdomovce - a bude pokoj. U Hlavního nádraží je kandidátů na výběr. 

  Nebo to zkuste Vy sám. Taky nemáte zajistě 100 miliard. Ale Vy by jste je ani nechtěl, že? 

 • Myslím, že to bez dotací pan Babiš i poměrně hezky vypadající pan Toman nějak přežijí. Alespoň do příští výplaty určitě.😂

  To je zase rána do vazu imperialistickým štváčům. Nalijte mi na účet nějakou tu miliardu a potom mi stopněte dotace. Děkuji moc předem. 

 • STŘET ZÁJMŮ  !!!!..katolíci = kolaboranti s hitlerem hlasovali o církevních restitucích pedofilní katolická sekta si založila katolické mafie ods topstan,kdu,tyto katolící v přímém střetu zájmů si prosadili troje církevní zlodějiny zaukradli čr stamiliardy korun , za 95 mld jako náhrady , nemovitosti za 60 mld, movitsti za desítky mld, +dotace na stovku církevních škol, +1,5 mld ročně platy farářů, +  čr a EU dotace na opravu církevních budov 


 • KIMCID

  Uvidíme

 • Bureš nemá politickou stranu s jasným programem a usilováním, ale jakési prý "hnutí" - hnutí mysli či čeho? Ale jak je vidět, umí v tom "hnutí" dobře ovládat stádo ovcí, které mu (za koblihu a slib, že bude líp) tleskají a umožňují mu přivlastňovat si mimo jiné dotace a dělat ostudu naší zemi.

 • Co sem motáš Stanjuru. Je snad jeho majetek 100 miliard a sedí ve vládě?

  To, co tu povídáš o Stanjurovi platí na 100% poslanců Parlamentu, celou Hradní obsádku a většinu nejvyšších státních úředníků napříč politickým spektrem.I když ANO a ČSSD mají, co do počtu lumpáren, před ostatními stranami dost veliký náskok.

 • Babiš už šetří a propouští. Takže nám neprozrazuješ o zaměstnancích estébácké státní traktorové stanice zvané ANO nic nového.

 • Vejprstky, to jsou zase bláboly. Jak od kluků z prognosťáku (jakešova věštírna).

 • Jakožto servisní organizace Andreje Bureše, nemá Hnutí ANO v politice co pohledávat a mělo by být odveleno tam kam patří, mezi sítě autoservisů, benzínových pump a internetových obchodů.

  Je to úplně stejné, jako kdyby si nějaký obchodní řetězec založil politickou stranu a obdobně jako Bureš nutil své zaměstnance, aby ho volili. (nejméně 36 000 povinně odevzdaných hlasů)

  I takový ALZAK by se s přehledem dostal do Parlamentu ČR a věřím, že by tam natropil míň škody, než ta zločinecká komunistická verbež z KSČM, nebo sám veliký guru Bureš.

 • Je to lež. Audit tam proběhl a důkladný. Pokud o něm ředitel neví, asi to bude jen nastrčená figura.


 • KIMCID

  Současný ředitel Agrofertu tvrdí v TV, že v žádné z firem nikdo nebyl audit dělat.To se dá lehce ověřit zda je to ,či není lež.A pokud teda nebyl nikdo fyzicky ve firmě Agrofert a nebo ani v jedné z dceřiných firem.Tak mě zajímá jak se takový audit dělá a jak se dá z něj vyvodit střet zájmů?

 • Je třeba ještě  více dotací pro ty howada Bureše a Tomana, prý se jim zdá, že zaseli málo řepky!!!
 • KIMCID

  A ty plníš čí rozkazy?

 • Soudruh z Vejprt zase plní rozkazy z ruské ambasády?

 • Dotace které mají být všude  primárně určeny malým jako kompenzace jejich velikosti takovéhle  velké firmy nikdy neměly vůbec dostat protože silně křiví trh ve prospěch těchto konglomerátů které už tak mají nesrovnatelné výhody díky své velikosti a tomu že zdejší republikové  zákony jim jsou navíc ušité na míru, a to  tak že pro malé firmy  stanoví ekonomicky nesplnitelné požadavky, nehledě k tomu  že na půdu a krajinu hledí jen a pouze jako na výrobní prostředek ze kterého se za pomocí nesmyslné chemizace snaží vydřít co se dá a nikoli také jako na životní prostředí kde žijí i ostatní  občané kteří potom  musejí dýchat vzduch a pít vodu zamořené jejich jedovatými  postřiky , není divu že tu každý druhý má rakovinu , díky těmto pozůstatkům bolševického zemědělství které zničilo celý venkov i vztah lidí k půdě a ke krajině ve které žijí.
 • Ale no tak vážení?!?

  Svatý Zbyněk Stanjura - ten strážce zákona, morálky, pořádku a práva??? 

  To je snad jenom shoda jmen. Přední tvář ODS, že by??? Néééééééé - přišel jsem o další ideál!!!😂

 • Střet zájmů se dá relativizovat podle potřeby. Dotace a střet zájmů tvoří mix, který ve správném složení působí jako velmi účinná zbraň nepřátel demokracie k likvidaci každého demokrata, který neprojevuje dostatek nadšení pro šílenosti, kterými nás zásobují bruselští eurohujeři.
 • Stanjura se v praxi zákulisních podpásovek zatraceně dobře vyzná. Má pečlivě budovanou image "člověka hájícího pravdu a demokratické hodnoty".
 • Předpokládám, že bruselští byrokrati již mají připravený buldozer, aby mohli k nám nahrnout haldu auditů, které mají poškodit naši republiku za to, že naši politici odmítají podvodné merkelovské migrační kvóty a vůbec, jsou málo disciplinovaní a málo uctiví vůči eurohujerské vrchnosti. Vždycky se najde příležitost nebo záminka k tomu, aby bruselští vlčáci vycenili zuby a pořádně vystrašili neposlušné Evropany. Babiš nechce v jednom eurohujerském šiku poslušně pochodovat a nepříjemně vyčnívá z průměrné eurohujerské šedi, takže eurohujeři sáhli po jednom ze svých nástrojů, kterými lze rebely přivést k poslušnosti. Přichází doba jakobínsko-inkvizičních procesů, kdy hlavními inkvizitory budou členové evropské komise, naši kolaboranti a exponenti dalších vrcholných orgánů EU, tedy strážci eurohujerských hodnot, právě těch hodnot, které mají být ideologickým fundamentem pro vybudování eurohujersko-islamistické diktatury. EK nám vysílá jasný signál v tom smyslu, že naše republika je jen přechodným státním útvarem, který se jednou utopí v migrační žumpě podle eurohujery daného reglementu, jehož ústředními imperativy jsou afrikanizace a islamizace Evropy, při nichž zaniknou evropské národy. Lisabonská smlouva byla úpisem Satanovi. Topolánek ji podepsal a teď si jako Pilát myje ruce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit