Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Tříletou vládou Navafa Ahmada poznamenaly především domácí otázky - vnitropolitické spory a reforma sociálního systému, který šejchátu bránil se dále zadlužovat a vládě působil potíže s financováním lukrativních platů ve veřejném sektoru navzdory vysokým příjmům z ropy, píše agentura AP."

    Jsou to břídilové. My to samé (lukrativní platy v politice) umíme i bez příjmů z ropy. Prostě jedeme na dluh a ať si to zaplatí další generace, nadšená do green dealu, 89 pohlaví atd.)

  • Všichni TAM jednou musíme. Budiž mu země lehká.

  • Gorobilypes

    Dnes jsem s dobře vyspal

  • Ráno se rozednilo a večer se setmí...

    • Za to může lidská činnost a mělo by se proti tomu bojovat. Zatím navrhuji nocdenní daň, aby se získaly prostředky pro vábor expertů, kteří se budou zabývat dopady toho pravidelného rozednění a setmění a navrhnou možnosti odstranění tohoto důsledku lidské činnosti.

  • https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-v-podzemi-cekaji-ohromne-zasoby-ciste-energie-tezari-ale-vyckavaji-241637?_zn=aWQlM0QxMTEyNzg1NDcwMjc0MzMzNzE3NyU3Q3QlM0QxNzAyNzMzNjI5Ljg3NSU3Q3RlJTNEMTcwMjczMzYyOS44NzUlN0NjJTNERUJDMTYwMzZDRTMzMzU3NzUxRDEzRENEQkQwRjc2ODc%3D

    o tomhle už jsem říkal rodičům někdy před 25 lety jako argument, že až tohle příjde a začne se těžit, auta přejdou na vodík, tak já budu mít ochotu dělat si řidičský průkaz.. :) přišlo to ale dosti pozdě, zřejmě lobbing fosilních Alíků. Jinak si to nedovedu vysvětlit..😯😬😇

    • Gorobilypes

      Jsem fosil a nestydím se za to.Muj Dodge Durango 2008 prostě krásně zní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit