Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je smutné,když zemře mladý slušný člověk,který něco dokázal čestně pro společnost,ale toto není ten příklad,proto mi to je jedno a začínám věřit na Boží mlýny jen ať se moc nezadřou.
  • No truchlit po něm určitě nebudu,jemu podobní pohrdají obyčejnými lidmi a pro mamon jsou ochotní udělat vše a on by po mě též netruchlil.
  • Hezký nekrolog Martina Fendrycha:

    Stanislav Gross: Expremiér, který dokázal vyznat svoje viny

    http://nazory.aktualne.cz/komentare/zemrel-stanislav-gross-expremier-ktery-dokazal-vyznat-viny/r~b953bea4e42411e4a788002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_campaign=A&utm_term=position-2
  • Nějak mě zlobí PC, asi je zavirované nebo co. Tady v té diskuzi se mně nějak ztrácejí mé příspěvky. Nejsou označené jako neslušné, urážlivé apod., ale prostě se tak nějak ztratí.
    Zkusím aktualizovat antivirák *1*
    Nemáte podobný problém?
    • To je mezi klávesnicí a židlí!
      • Nepoučuj zloději nicků.
  • stejně jej uštvali novináři--- cháska pekelná....
  • Spasit duši omluvou?ne,pro mne nepřijatelné.Zasáhl svou politikou negativně do životů tisíců lidí i se svým křištálově čistým podvodem a to je nedpustitelné,možná se to dá pochopit ale ne omluvit.
    • jedno vim určitě že genialně vydělané penízky od Chrenka si sebou nevzal i kdyby je měl na cestovní vkladní knížce.
  • Alespon se omluvil. Kdo to jeste udelal ?
    • Já už na tvůj příspěvek reagoval 2x, ale bohužel moje reakce hned zmizely. Takže se odpovědi asi nedočkáš *1*
  • Boží mlýny... anebo voodoo? *3*
  • Je velice smutné, když se o nebožtíkovi nedá říct nic pěkného
  • Budiž mu země lehká..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit