Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačí si dát do Google Havlovy narozeniny a jsou tam pěkné snímečky jak se hudebník Plastic People válí po zemi pochcaný a vedle něj jeho družka nebo manželka.Opravdu hnus.
  • Pana Jirouse si vážím jako každého člověka, ale nikoliv jako umělce.Dost jsem jej znal a mohu potvrdit. že většinu svých"literárních perel" vyplodil, když byl v pořádném rauši.A on v něm byl skoro pořád.Pokud on a většina dizidentů bourali totalitu tím, jak chlastali, tak se vůbec nedivím, že je u nás takový bordel.Mimochodem, komuista nejsem ,totalitu jsem nemiloval.Vím, že můj názor sdílí poměrně dosti i literárně aktivních lidí!
  • Jeho velcí kamarádi truchlili:
    http://hedvicek.blog.cz/en/1111/narozeniny-starickeho-mocnare
  • Další krypl chcíp. Jen tak dál zmrdi *16*
    • Buď jste provokatér, který se nudí, nebo estébák. Asi oboje, neboť anonym je vždy slaboch a zbabělec. Kdo se bojí, sere v síni, tak to u vás doma musí asi pěkně zapáchat. Magor byl jeden z nejlepších lidí v mém životě a jeho smrt mne hluboce zasáhla. Vám se vaše hnusná slova určitě vrátí v tom nejhorším smyslu. Boží mlejny melou......
  • Jeho umělecká striptýzová vystoupení v Jihlavském sklípku jsou nezapomenutelná. *16*qzy
  • "Kdybychom uměli být sami, jenom se svými modlitbami, ale je Bože je mi líto, modlit se nemůžu - neumím to, přece mou prosím neodmítej, oraci stručnou: miluji Tě." (Ivan M. Jirous - Magorovy labutí písně /Torst , Praha 2006/) Nebál se, nedal se zlomit, měl talent, na nic si nehrál a navíc cítil...
    • A uměl se pěkně ožrat , nic o mrtvých jen dobře*14* *14* *14* *14* *14*
  • Ti co tady píšou o svobodě jsou provokatéři nebo pomatenci,tady je menší svoboda než před r.89.
  • No on to opravdu magor byl,ta skupina The Plastic People byla vrchol nevkusu a jestli někdo tomu říkal muzika tak potěž bůh.
    • Nevkusná jsi ty!
      • A ty si blbá a ještě k tomu kr*va
  • Pane Finanční poradče! Ty jsi největší chudák s inteligencí průměrného delfína, a jestli ze sebe nechceš udělat ještě většího blba než jsi, tak už sem nepiš, a běž se učit češtině. To je základ. A jestli ti chybí totalita, proti které PAN Magor bojoval, tak odpal do Číny ty hovado!!!
    • Mates, přiznejte se, že jste to psal v pořádném rauši!
    • Když tak sleduji váš slovník a způsob vyjadřování zjišťuji, že něco z pana Jirouse v obém je!Také jste tak často opilý?!
    • Vážený!Gratuluji k vybranému slovníku a osobitému způsobu vyjadřování.Myslím, že by z vás měl pan Jirous radost.Jestli jste navíc takový opita, jako byl on tak není v tomto případě o čem diskutovat.Asi se ani nestydíte, že?!
  • klepy klep Vašku si na řadě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit