Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brice dobrýýý, škoda ho, ale každej tam musí. Jinak knížky jsou lepčííí než film.
  • http://tv.blesk.cz/video/2348653/nejdojemnejsi-video-podivejte-jak-stanislava-fisera-rozplakala-smrt-vinnetoua.html
  • Odešel kus mého dětství. Jeho role Vinnetoua se zapsala snad do každé duše, která film viděla.
  • Byl to dobrý herec.
  • Simča, hlouopýá jako tradičně, je placena jen za kydy proti Rusku a Putinovi, proto ty své tři věty smolí i do kondolenčního vlákna o Pierru Briceovi --.... to chce skutečně pevný žaludek
    • Ty máš sovětskou školu.

      Měla jiný názor na věc než ty. Jen proto není placená agentka. *1* *1* *1*
      • Buřič další b l b co je mímo téma!!!
      • jaký názor máš na herce, jeho postavu i jeho úmrtí? tos nám, Simčo, ještě neřekla
        • Byl to dobrý herec a tato role mu zajistila nesmrtelnost.
  • Proč nemají Ukrajinci rádi Rusko?

    Protože Rusko je v rámci SSSR desítky let okupovalo a povraždilo na Ukrajině
    miliony lidí. Ať už v Kremlem naplánovaných hladomorech či v politických čistkách.

    Rusofilové kteří tu odsuzují Banderu podporují ještě větší Ruské vrahy.
    • Bohouš alias Simča.jsi totalně deb.lní nebo kre.én když svoje dementní výblitky píšeš pod informaci o úmrtí herce!!!!!! *16* *16*
  • Já jsem chtěla být Nšo či. *8* *8* *8* *8*
    • no, Simčo, ale ty jednak nejsi holka, jednak nejsi hezká amilá a navíc, Nšo.či hájila taky pravdu a ne ami lži...ona byla tvými americkými favority zabita.. takže to nešlo, viď
      • Simča je holka. Zato ty jsi tu Ruská pusinko psala že jsi četl.
        Takže jsi kluk když jsi četl. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • Simčo, ty jsi hlupák, to v prní řadě a ve druhé zaplacený, a navíc neschopný -jo?
          • Kdepak. Problém je v tom že vy po Sovětsku nesnesete jiný názor než je váš.
            • no od tebe to tedy skutečně sedí - že by kritika do vlastních řad?
  • stejnak to byl rom,takže nechápu tu hysterii *12*
    • Nnndyk né more *1* *1* *1*
  • pro mne ztráta a to velká větší než Ludvík Vaculík
    • ano
  • Filmová Nšo Či byla opravdu krásná! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit