Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro některé zde "diskutující" - chtělo by to víc piety ...







    • Kašli na pietu, výš kolik lidí na planetě zemře a je to každému jedno? Pokud chodíš na pohřby tak by si to měl znát, na pohřbu je každý uplakaný a potom jdeš nebožtíka do hospody zapít. Pokud by nebyla TV tak ho většina lidí ani neznala. Zrovna dneska jsem říkal známým, zemřel Kubera a pár lidí mi řeklo kdo to byl? Obyčejný člověk má jiné starosti než sledovat politiku a nějakého politika protože na to ani nemá čas. Většina lidí přijde s práce jsou rádi, že se najedí podívají se na nějaký film a druhý den zase do pracovního procesu.     

  • To má chudák z toho, jak jej ta ožralá obluda z Hradu praštila holí do hlavy na nový rok.... A ten magor tu bude strašit do stovky. Není spravedlnosti na tomto světě. Čest jeho památce!

    • josef.chmela

      To jsem nevěděl, že tě pustili na hrad s holí abys tam mlátil Kuberu po hlavě. To jsou mi novinky, hmmm.

      Víš, nesmíš tolik chlastat, pak nevíš co děláš a co píšeš.

      • Chmelo, Chmelo ty si asi nachmelenej, že to nevíš.

        • josef.chmela

          Ty nejsi ani schopný se pod ty své blbosti podepsat. Tak tu nedělej chytrého..

          • Chmela neumí ani číst, ale nevadí každý jsme nějaký.

  • Otevřu Tiscali a hned taková rána. Ne, že bych pana Kuberu nějak obdivoval, spíše jako uživatele těch "voňavých" trubiček jsem neměl moc rád, ale takhle záhy skonat?

    Upřímnou soustrast pozůstalým.

  • Panu senátorovi Kuberovi patří dík za to, že  nechal vyřadit z paragrafu 27 zákona č. 13/1997 Sb. - o pozemních komunikacích znění následujícího odstavce: 

    Vlastník nemovitosti, která v zastavěném území obce hraničí se silnicí nebo s místní komunikací, odpovídá za škody, jejichž příčinou byla závada ve schůdnosti na přilehlém chodníku, která vznikla znečištěním, náledím nebo sněhem, pokud neprokáže, že nebylo v mezích jeho možností tuto závadu odstranit, u závady způsobené povětrnostními situacemi a jejich důsledky takovou závadu zmírnit.“  

    Prosadil změnu znění onoho §27  výše uvedeného  zákona - s tím, že majitel domu, ke kterému komunikace (zde chodník) přiléhá, NENÍ JEJÍM VLASTNÍKEM - na logičtější znění: 

    "Vlastník dálnice, silnice, místní komunikace, nebo chodníku odpovídá…. (blíže viz v platném znění zákona o pozemních komunikacích č. 13/1997).

    Ve zdůvodnění této změny uvedl zcela logicky: "Už sama skutečnost, že vlastník nemovitosti by měl odpovídat za škody, vzniklé na přilehlém chodníku, co mu nepatří, je absurdní a je v rozporu s civilistickou zásadou, že za své vlastnictví odpovídá především vlastník."

  • Stojí to na každé škatulce cigaret. Kouření škodí zdraví . No a vidíte. Škodí. 

    • Kouření tak škodí zdraví, že moje kamarádka nikdy nekouřila a zemřela ve věku 37 let. Nebylo ji pomoci. Ty nemáš vlastní názor a rozum? Každý snad umí číst, tvůj názor tady chyběl kouření škodí zdraví. Soused kouřil 40 cigaret denně a dožil se ve zdraví 85 let. Myslíš si, že kdyby nekouřil tak tu ještě byl? Dneska by mu bylo asi 110 let.    

      • josef.chmela

        Pouze demagogické kecy.

    • Miloš taky kouri a tesi sr vybornymu zdravi, v tom to nebylo... 

      • Ten je dobrej. A teď tu o Karkulce na rekondičním pobytu ještě.

  • Gorobilypes

    Kdo pojede na Taiwan

  • Budiž mu země lehká.

    Čest jeho památce.

  • Moc si toho předsedy senátu neužil. Tady je vidět jak je kouření zdravé. Žádná nemoc a najednou šup a je hotovo. Dle mého názoru dostal infarkt. Lidovej človíček, který řekl co si myslí žádné kličkování jako od jiných politiků. Už se na Tchaj-wan nepodívá. To byl jediný politik kterého jsem si vážil, jinak to stojí za pěkný hov....Sere mne že už nebude. 

  • Za posledních 30 let jsme měli dva normální lidské politiky. Josefa Luxe a Jaroslava Kuberu.

    Čest jejich památce.

  • Prý ho ve funkci nahradí Pavel Novotný, budiž mu země lehká, čest jeho památce.

    • josef.chmela

      Jako fór, dobrý 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit