Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Čest jeho památce!

  Dokonce by mu měli poděkovat i různí disidenti, 

  kterým v rámci podniku umožnil smysluplnou

  existenci mimo dosah StB...

 • Karel

  Komunisté nezařízli slepici která snášela "zlatá vejce", to se u Slušovic povedlo až Pragocentristům kteří u nás s čím dál tím většími obtížemi(díky přirozenému vývoji kapitálu) vládnout, viz nezákonné obvinění a útoky na bývalou firmu Pana Babiše kdy se pokouší zaříznout slepici, která snáší "diamanty" jenže si neuvědomují že už neotočí kola dějin a ti se kterými se "spřáhli" Fráterníci(Vatikán), landsmanšaft(Německo), či Soroš(USA) dříve či později pohltí i je(každá revoluce pojídá své děti) a to potom poznáme co je to být cizincem ve vlastní zemi, ve kterém nám nepatří ani špendlík.Když vykydal hnůj do 2 hodin do rána, od 60 krav v socialistickém podniku které zanedbali jeho vlastní zaměstnanci, něco se v něm pohnulo a začal vše dělat jinak, víc po "kapitalisticku s vlídnou tváří" a mělo to blahodárný vliv na firmu čest jeho památce. 

  • No vy to máte v té palici také slušně vymeteno. Taková snůška bolševických kydů se jen tak nevidí.

   Komoušská zločinecká smečka si zařídila Slišovice jen jako Potěmkinovu vesnici k oblbování - nic víc nic míň. Čuba byl jen nomenklaturní kádr, který to jakž takž držel celé to nesmyslné panoptikum pohromadě.

   K otázce "bývalé" firmy dalšího komouš.konfidentského gaunera jakého si Bureše/babiše je škoda ztrácet čas. Bývalý komouš rivná se bývalý černoch. A ta zločinecká mektavá palice babiš je toho zářným příkladem.

   M.j.: čest patří lidem, nikoliv komoušským zločincům.

 • dzixy
  Mrtvým jenom klid, ale Čuba byl zářným příkladem toho, jak Senát je prospěšná instituce a jak všichni senátoři od nadmíry práce padají na hubu. 
 • Jsem zvědavý jak ho peklo přijme.
  • Jako každého z nás. Vás svaté samozřejmě ne. 
 • Za ty prachy, ktere dostaval od nasi komunisticke vlady, by snad nebyl problem vybudovat neco podobneho, nekym jinym treba v Horni - Dolni ...

  • Cituji:"Za ty prachy, ktere dostaval od nasi komunisticke vlady" je zajímavé tvrzení. Máte ho podložené nějakými fakty, nebo jen závity vlastního chorého mozkzu?

 • Tento bezesporu schopný manažer žil v určité době. To nebyla jeho chyba. V současných podmínkách by byl jistě jedním z velmi uznávaných odborníků v agroprůmyslu.

  Nejvíc zvracejí ti, kteří nikdy neřídili ani trafiku. Při vědomí všech souvislostí je třeba mu vzdát poctu, především jako člověku.

  Kdo z nás má život jen z bílé barvy? Jak by řekli křesťani - hoď kamenem, kdož jsi bez viny. 

 •                                     Čest jeho památce.

  Slušovické JZD vybudoval exelentně!

  • Také byl exelentní senátor. Ani se nemusel zúčasťnovat jednání a stačilo mu jenom poslat výplatu. Zašel jeden z největších parazitů před a po listopadového režimu.
 • Co melete Čuba nic nevybudoval. Komunistický režim si vybudoval výkladní skříň pro západní politiky jak prosperuje socialismus od výroby všeho až po závodní koně. Chlouba komunistů v jednom závodě JZD.  Chudá velká Morava se musela něčím ukázat jak na domácím trhu, tak na východ a západ. Pádu socialismu zázrak Slušovice nezabránil. Vše bylo prohnilé a Čuba pouze komunistický aparátčík co tlačil káru s polámanýma loukotěma. Zahodit po revoluci červenou knížku a hurá s kamarádíčkama na hrad. Pouze jeden z mnoha co odešel do věčného zatracení. Dneska mladí vůbec neví kdo to byl.  

        

  • Mýlíte se zásadně, komunistický režim nevybodoval nic. Ve Slušovicích dokázalo vedení družstva využít možnosti družstevnictví na sto procent až do té míry, že se vlastní zemědělská výroba stala nezajímavou. Mnoho jiných zemědělských podniků té doby dokázalo totéž, ale pouze v hranicích resortu - tehdejší JZD Francova Lhota byla v zemědělské výrobě na vyšší úrovni.

   Druhá věc byla možnost obchodovat se zahraničím - tam se prokázala Čubova obratnost v rámci stranicko-vládního aparátu a tam získal rozhodující výhody.

 • Slušovice = Potěmkinova vesnice podporovaná režimem.

  • Tvrdím, že JZD Slušovice bylo Potěmkinovy vesnice přesným opakem. Tedy víte-li alespoň přibližně, co pojem znamená.

 • Budiž mu země lehká. A jestli někomu ublížil, nechť je mu odpuštěno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit