Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mun.go

    Už jsem na Tiscali připomínal, jak záslužnou práci dělá Vlado Franc ve Slovenském rozhlase.

    Na tuto sobotu a neděli zařadil mimořádně reprízu rozvovoru s Vašom Patejdlom z 12. 11. 2022. Rozhovor si můžete poslechnout jako podcast zde, případní zájemci pak mohou mít soubor mp3 tady.

  • Eláni se mi vždycky líbili, bez Vašo Patejdla to už nebudou ti praví - originální Eláni. Vašo je nenahraditelný. Čest jeho památce. 

    • Diwa

      Tak Vašo dělal hlavně svoji sólovou kariéru a to byla vůbec pecka ! Já jako malý si koupit a to tuším v Praze gramodesku LOV NA CITY.......jako mp3 poslouchám dodnes. Vašo je samozřejmě nenahraditelný člověk. Určitě si většina z nás pamatuje jak každý z nás v 80tých letech hltal právě Elán, Vaša Patejdla, Limit Mekyho Žbirky, těžce šlapajícího na přesky všech a to Pavel Habera s Týmem......to byla nádherná doba. Vše ještě poslouchám v autě a vždy se mi skvěle jede. Bohužel si musíme říci, že od těch dob uteklo dalších 30-40 let a všichni bohužel stárneme. Vašo je obrovská ztráta a to zrovna tak jako Meky Žbirka ! Můžeme jenom poděkovat a poklonit se PÁNŮM muzikantům.

  • Všichni "tam" jednou" musíme. Budiž mu země lehká.

  • Elán měl mnohem vyšší kvalitu, než řada jiných. Jožo Ráže bych přirovnal k Martě Kubišové nebo k Jarekovi Nohavicovi, nebo ke Krylovi (napodobitel Kryla je také VIP). Skupina Sto zvířat mi neříká nic.

    • Přirovnávat Ráže k paní Kubišové, nebo ke K. Krylovi je dosti odvážné...


      To je můj názor...

    • Mám raději napodobitelé Šelingra skupinu Yeti 

      • Jistě pějí pěkně, ale žádná satira - jen předpokládám.

        • Ano žádná 

  • Včera Jiří Černý to jsou teda dva blbé dny😥

  • skvělý hudebník, moc špatná zpráva.. 😱 upřímnou soustrast rodině..

  • 😥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit