Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mun.go

    Ale ty knížky v databázích jsou ... internetových ... nejnéně tady ...

    Knihy - Autor - Autor - Autor - Audioknihy - ... a mnoho dalších odkazů.

    Mám ještě audioknihy v civilním podání překladatele Jana Kantůrka - narodil se ve Zlíně a zemřel v Praze 22.3.2018 - tři roky po Terrym Pratchettovi. 

  • milacekpublika

    Podle mě by knížky Terryho Pratchetta obsahovat každá knižní databáze a každý čtenář by si ho měl zkusit alespoň jednou přečíst. Rozumím tomu, že to není pro každého. Ale já osobně Zeměplochu považuji za jedno z nejlepších fantasy děl, které kdy vzniklo a to si jsem naprosto vědomý toho, že porovnávám třeba se Středozemí nebo světem Zaklínače. ;-) 

  • ivanka386

    Je paradoxní, že Zeměplocha a Pratchettovy knihy mě nikdy nezaujaly, ale jeho osoba mě provází už od puberty. Mně osobně hodně zaujal jeho život. Věděli jste, že za den byl schopný napsat třeba sto normostran? Pro mě naprosto napochopitelné. Já se sice psaním taky živím, ale dokážu napsat maximálně dvacet a to jsem večer pak totálně vyflusnutá. :O 

  • četl jsem od něj jen jednu knihu a můj šálek čaje to není.přesto čest památce...
  • člověk musí snít, aby mohl žít.
  • Umrel clovek na ktereho bude cely svet dlouho vzpominat. A nejen diky tomuto - http://www.discworld.cz/zemeplocha/
  • V tom s Vámi souhlasím, proto se také Putin nestal spisovatelem, takže nemusí být ani dobrý, ani mluvit pravdu.
  • jenom Ruští spisovatelé jsou dobří, protože píšou pravdu
  • To jméno mi nic neříká, tenhle žánr mě vůbec nebere, úplně mi stačí ty fantastické maléry a průsery, které si v reálu užívám ve svém vlastním životě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit